Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (8 Mobil) - 5 Masaüstü8 Mobil
260.286
Cevap
2.944
Favori
13.386.783
Tıklama
Giriş
    400 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: compasst

https://www.amazon.de/Xbox-One-500GB-Konsole-Controller/dp/B06XZNLYWG/ref=gbps_ulm_s-5_86ac_dd292c79?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=c8ff6ef7-2bdc-42e9-a827-00e6b32b86ac&pf_rd_s=slot-5&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=DAMTJMBQDYW16TDRKK8Y
    Fiyatı uygun vergiler dahil 321 euro geliyor bakılabilir.

İhtiyacı olana Güzel fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deedrah -- 14 Nisan 2017; 9:11:30 >
    |
    |

• Teğmen
    114 Mesaj
    |
    |
    https://www.amazon.de/gp/product/B01K866O7I/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

puma erkek kaz tuyu mont 48 euro(şahane bir mont üzerinize tam oturuyor incecik ve sıcacık tutuyor.)
    https://www.amazon.de/gp/product/B01DYJA3MI/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

puma bayan kay tuyu mont 51 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B01DYJADS2/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

• Yüzbaşı
    694 Mesaj
    Corsair 450D + 30 euro'luk icepeak montu aldım umarım memnun kalırız her alışverişimizdeki gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    "ioz" adlı kullanıcı ile asla alışveriş yapmayın, ne mal satın ne de mal alın. Kendisi eline gelen sağlam ürünlere zarar verip iade istemekte, normal olarak iade kabul etmeyen satıcılara da olumsuz referans verip satıcı profilini zedelemektedir. Kullanıcının profilinden daha önce başka kişiler hk açtığı benzer konulara da ulaşabilirsiniz. Sahibinden ve Sanalpazar üzerinden yüze yakın satışım olmuştur, görüldüğü üzere forum üzerinde yaptığım diğer satışlardan da aldığım referanslar mevcuttur. Alışveriş yaparken aklınızda şüphe kalmasın, iyi forumlar.
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Amazon.de üzerinden SSD alıp kullanan varsa memnun olduğu markayı söyleyebilir mi acaba ? 850 Evo 250gb bakıyordum fakat normalde cihazın 5 yıl garantisi olmasına rağmen Samsungun uluslararası garantisi yokmuş. Uluslararası garantisi olan, IOPS değerleri yüksek, 250 300 gb aralığında bir marka arıyorum. Şimdiden sağolun.

Asus VG245H 24" 75Hz FreeSync Monitör - Cooler Master Mastercase Pro 6 - Asus Prime B350 Plus - AMD Ryzen 5 1600X - Noctua NH-U12S - Corsair Vengeance 16 GB (2x8) 3000 MHz LPX Ram - Corsair RM650X 80+ Gold Psu - Seagate Barracuda 2 TB HDD - Crucial MX300 275 GB SSD - Logitech G710+ Brown Switch - Logitech G402 Hyperion Fury - 2 x Logitech G920 Direksiyon & Shifter - Sapphire RX 580 8 GB Ekran Kartı
  • Binbaşı
    1522 Mesaj

sandisklere bakım hocam garantisi ülkemizde geçerli sadece kayıt ettirmeniz kafi
    |
    |
    zeqcain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MmN20

icepeak kayak montu 48 beden 31 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B01K866O7I/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

puma erkek kaz tuyu mont 48 euro(şahane bir mont üzerinize tam oturuyor incecik ve sıcacık tutuyor.)
    https://www.amazon.de/gp/product/B01DYJA3MI/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

puma bayan kay tuyu mont 51 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B01DYJADS2/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Puma kaz tüyü mont ben indirimde almiştim 26 euro ya tavsiye ederim herkeze.

PSN ID: compasst
    XBOX ID: UglyNakedGuyy

• Teğmen
    151 Mesaj

Ya sana ne kadar teşekkür etsek az şu amazonu öğrettin ya bizim millete kargoya vermeleri gecikti ne zaman verilecek diye sormak için bağlandım, ups express ile göndereceğiz ekstra ücret almadan dediler bu amazon gerçekten e-ticaretin tanrısı olabilir
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Evet plus modelleri düşük değerlerde ama Ultra II modeli var aklımda. Crucial MX300 ile arasında kaldım. Biri 275 gb biri 250 gb acaba performans farkı ve garanti durumu hangisinde daha iyidir bilginiz var mı hocam ?

|
    |
    aemless kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus VG245H 24" 75Hz FreeSync Monitör - Cooler Master Mastercase Pro 6 - Asus Prime B350 Plus - AMD Ryzen 5 1600X - Noctua NH-U12S - Corsair Vengeance 16 GB (2x8) 3000 MHz LPX Ram - Corsair RM650X 80+ Gold Psu - Seagate Barracuda 2 TB HDD - Crucial MX300 275 GB SSD - Logitech G710+ Brown Switch - Logitech G402 Hyperion Fury - 2 x Logitech G920 Direksiyon & Shifter - Sapphire RX 580 8 GB Ekran Kartı
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj

Gönderiliyor zaten hocam. Son ekrana gidin

|
    |
    TheRebeliousTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Icepack montun kalıbı nasıl bilen var mı? 80 kg 1.73 boy 48 beden olur mu bana?

|
    |
    unchange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

olur ben 85 kiloyum 50 oldu ama 2-3 kılo zayıf olsam daha ii olur gibi.. bence sende 50 alsan daha ıyı olur gibi..
    |
    |
    fatihkilic25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba kodu ile 26ya alınıyordu. alınabildiği en düşük fiyat 36 euro idi. bizim aldığımız modelde kapşon yok yalnız bunda var.
    |
    |
    compasst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben plus 240lık kullanıyorum hocam 550okuma 375yazma olması lazım windows kurulu birde 1-2 oyun
    benim için yeterli.
    arada 10-15euro fark olsaydı ultra alırdım ama..
    |
    |

1,80 boy 80 kiloyum. 50 beden biraz bol geldi keşke 48 alsaymıışım dedim. bence direk alabilirsin düşünmeden.

ama bu mont tam kış montu. aralık ocakta giy üstüne çık dağ tepesine kayak merkezlerine falan. gündelik yaşama bence çok uygun değil.
    |
    |
    fatihkilic25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O 500 300 dediğin değerler yazma okuma değerleri hocam. Sistem hızına etki eden işlemlerin okunmasını sağlayan hız IOPS değerleri oluyor diye biliyorum. Ultra II de yüksek biraz daha. Fiyat olarak Ultra 2 ve Crucial Mx300 arasında kararsızım.

|
    |
    aemless kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj

Ben kodla değil normal indirimde aldım aldığımda da kapşon yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compasst -- 14 Nisan 2017; 11:31:34 >
    |
    |
    MmN20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN ID: compasst
    XBOX ID: UglyNakedGuyy
  • Binbaşı
    1275 Mesaj

Nacizane tavsiyem ihtiyacına göre N11 siparişi ver puan kazan. Sonra gelen puanla kullandığın kredi kartı kampanyası mevcutsa (farzımisal 500 e 50 puan) süper bi fayata alabilirsin
    |
    |
    865 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

İntex havuz

300 x 200 x 75

79 euro

Tr fiyatlari baya ucuk. Ben aldim

https://www.amazon.de/g...ii_img?ie=UTF8&psc=1

Hayırlı olsun, yeterli alanı, bahçesi vs olan için cidden güzel fiyat, şişmesini vermezler burada o paralara. Yaz gelsede yüzsek.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.