Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: anywar

18 yaşındaki kardeşime hediye olaraktan düşünüyorum. evde daha çok sürer ancak dışarı da çıkmak isteyecektir.
    https://www.amazon.de/R...;utm_source=DonanimHaber

sizce bu bir fırsat mı. bu fiyata daha kaliteli birşey bulabilir miyim? sitede yorumlar ortalama düzeyde olunca kafam karıştı. bu işten anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum..

4.5 yıldız almış, yani yorumlar ortalama düzeyde değil aksine ortalama üstünde, bence gayet iyi bir fırsat.

• HimoteK H kullanıcısına yanıt
    Evet , bankanızın Euro - TL kuru üzerinden çevirilir, ve kartınızdan TL olarak çekilir
  • WMF Salat to go

İhtiyacınız olmasa da alın dibin yarı fiyatına. Sadece kaseyi bile kullansanız o fiyata gelir. Üstelik vergi limit altı.

https://www.amazon.de/gp/product/B012FZBY2A
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00GT4PZ2Y/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ABLWGGN44OOLA&psc=1

Columbia bunbagoo mont Amazon hariçi satıcı 68€ alsak sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trace- kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanozdenn

WMF Salat to go

İhtiyacınız olmasa da alın dibin yarı fiyatına. Sadece kaseyi bile kullansanız o fiyata gelir. Üstelik vergi limit altı.

https://www.amazon.de/gp/product/B012FZBY2A

Almaya niyeti olan arkadaşlar öncelikle yorumları okumasını tavsiye ederim. Motorunun güçsüz olduğu ve bazı sıkıntılardan bahsediliyor.

• m4j3st1x M kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi ana kartları desteklediğini nasıl öğrenebiliriz ? Sitede göremedim bir şey ?
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Birde 17track ile bakmanizi öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz monitörü 2.monitor olarak kullanıyorum IPS ekran , gözlerinizi yormuyor , renkleri çok güzel , tam film izlemelik bir makine tek sıkıntısı bana göre 5ms tepki süresi idi oyunlar için onuda diğer monitörle çözdüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hp laptoptan almıştım 5 gündür bekliyoruz bu aşamada. Yapacak birşey yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Semipermeable

quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

27" hoparlörlü hesaplı bir monitor var mıdır?

Soru çok eksik.

Sıradan günlük kullanım için mi ? IPS mi ? TN mi ? vs. gerçi hoparlörü ekleyince sıradanlıktan kurtulup biraz daha artıyor para.

Hocam ilk sayfada akıllı saatler ile ilgili bir yazı var mı göremedim?

Amazondan almamızı tavsiye eder misiniz?

Polar a 360 var ben de sıfır. Sen ne bakıyorsun ?

Hocam merhaba,telefona sms geldiğinde ekranda gözüküyor mu?

Bana watsapa mesaj geldiğinde ekranda gösteren bi model lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwsehmus -- 18 Nisan 2017; 12:8:49 >

• Arkadaşlar merhaba İcepeak montu alanlar oldu diye biliyorum. Beden olarak normalde large giyiyorum,bu montun bedeni nasıl dar mı geniş mi? 50 mi alsam yoksa 52 mi?

https://www.amazon.de/gp/product/B01K7Y2H8G/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1
  • dead311 kullanıcısına yanıt
    Ordada sadece giris yapilmis hareket yok.

Dun baska siparisin kargoya verildi, onda daha cok hareket var. Bekleyip gorucez amazon zaten magdur etmez.

• drketen D kullanıcısına yanıt
    50 al, 56 aldık göbekli ve normalde xxl giyen arkadaşa, tam oldu. Etiketinde de xxl yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

50 al, 56 aldık göbekli ve normalde xxl giyen arkadaşa, tam oldu. Etiketinde de xxl yazıyordu.

malzeme kalitesi nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Ordada sadece giris yapilmis hareket yok.

Dun baska siparisin kargoya verildi, onda daha cok hareket var. Bekleyip gorucez amazon zaten magdur etmez.

Bende 1 ay kadar önce benzer şekilde i-parcelle uğraştım işin kötüsü amazon'a her bağlandığımda teslim tarihini bekleyin diyip durdular, o tarihte gelen giden olmayınca indirim çeki verdiler şimdi de 2 sipariş i-parcel'de daha yeni 2-3 günlük siparişler ama bu sefer son tarihi beklemeye niyetim yok aynı şey olursa referans gösterecek bir siparişim de var nasılsa

• 180 85 kilo 50 beden olur mu

• sorix kullanıcısına yanıt
    tek kelime ile mükemmel. Bildiğin kayakçı montu, içeriden bel sabitleme bağlantıları ve kolun içerisinde de geri kaçmaması için eldiven gibi elinize geçen kumaşı var.
  • 13 nisanda verdiğim sipariş, bugün kargoya verildi. Ups ile gönderiliyor ve teslimat tarihi olarak pazartesi belirtilmiş. Bakalım ne zaman gelecek. Bu ilk alışverişimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alonen

Türkiye'de ptt yurtdışından dhl global maille geldi hangisine atmam lazım bir an önce atıp bir sorun çıkmadan geri gitsin diye soruyorum

İlk önce PTT'yi ara söyle, biz ne desek boş onlarla aranda olan mesele umarım istediğin olur, kolay gelsin.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.