Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
260.295
Cevap
2.938
Favori
13.391.987
Tıklama
Giriş
    476 Mesaj
    100-150 euro arası hangi monitörü tavsiye edersiniz beyler, ilk sayfadaki ürünler hariç
    |
    |

Orijinalden alıntı: Teddy-westside

222 euro ya HP laptop aldım Amazon.de'den, bugün hesaba girdiğimde 18 nisanda kargolanacağı, 3 mayıs gibi elime ulaşacağı yazıyor. Ürün halen stokda da mevcut.
    Doğru olmama ihtimali var değil mi? Çünkü bildiğim kadarı ile laptoplar UPS ile gönderiliyor ve UPS 3-5 günde ulaştırıyor, stokta olduğu içinde yarın veya cumartesi kargolanır diye düşünüyorum.
    Müşteri hizmetlerine sormadım çünkü çoğunlukla bilmiyorlar, tahmini teslim tarihlerinde ise başka önemli işlerim var, eğer doğru ise iptal edeceğim. Bende sizlere danışayım dedim.
    Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu?

Hocam ürünün linkini paylaşabilir misin? Halen indirimde mi?
    |
    |

https://www.amazon.de/EA8150-Kaffeevollautomat-Display-CappuccinoPlus-D%C3%BCse-schwarz/dp/B00OT1CO0U

Corsair K70 RGB Lux Brown Switch Mekanik Gaming Klavye, mouse ise RAZER Mamba
    |
    |
    Penanggalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İNTEL CORE i7-6700K SKYLAKE - GİGABYTE Z170X-GAMİNG 7 - CORSAİR VENGEANCE 16 GB (2X8 GB) DDR4 3200MHZ - MSI GTX1070 GAMING X 8 GB DDR5 256 BİT - 4TB SEAGATE BARRACUDA 64 MB 7200 RPM - SAMSUNG SSD 860 EVO 1 TB SATA - SAMSUNG SSD 970 EVO PLUS 1 TB NVME M.2 - XPG SPECTRIX S40G 512 GB NVME M.2 - COOLER MASTER MASTERCASE PRO - CORSAİR H115İ SIVI SOĞUTUCU - CORSAİR BUİLDER CX 750W 80 PSU - CORSAİR GAMİNG VOİD RGB WİRELESS 7.1 GAMİNG KULAKLIK - CORSAİR K70 LUX RGB BROWN SWİTCH - X BOX CONTROLLER KABLOSUZ ADAPTÖR - CORSAİR MM300 ANTİ-FRAY CLOTH GAMİNG MOUSE PAD - RAZER MAMBA KABLOSUZ OYUNCU MOUSE - ASUS ROG STRİX XG279Q 27'' WQHD (2560 x 1440) FAST İPS 170 HZ 1 MS ELMB SYNC G-SYNC 400 DİSPLAY HDR
  • Binbaşı
    1137 Mesaj
    Gene ödemeniz reddedildi maili aldım. Çıldırıcam artık. Siparişi veriyorum. Hesabımdan önce 3.87 çekiyor. Para provizyonda bekliyor. Sonra 1 saat sonra ödeme reddedildi maili geliyor. Euro olarak almaya çalışıyorum acaba o yüzden mi sorun oluyor ya?

sanal kart ise, kartın limit sıfırlama süresini uzatın hocam.
    |
    |
    Xallez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cobra11_38

sanal kart ise, kartın limit sıfırlama süresini uzatın hocam.

evet sanal kart ama zaten limit sıfırlama süresi her ekstre döneminde yenile şeklinde ayarlı hocam
    |
    |

633'le karıştırıyor olmayasınız?
    |
    |
    master135 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Makine gelince mutlaka bir inceleme bekliyoruz. Benim de niyetim var böyle bir makineye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ironblood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ironblood

amazon.de'den Krups'un aşağıdaki espreso makinesini satın aldım. Şu anda ürünün gördüğü en düşük fiyat (279 EUR)

https://www.amazon.de/EA8150-Kaffeevollautomat-Display-CappuccinoPlus-D%C3%BCse-schwarz/dp/B00OT1CO0U

Hocam bu makina gerçekten 700 euro luk makina mı ? Yoksa önce bindim sonra indir hesabı mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

hayırlı olsun çok kaliteli ve rahat görünüyor. bel desteği nasıl? bazı koltuklar ortopedik diye övünürken belimizi katlediyor resmen.. Bir de kaç euro ya almıştınız
    |
    |
    lobo19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MONSTER TULPAR T7 V2.6.2 Intel® Core™ i7-4710MQ - 192 bit 3GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX970M 192-Bit DX11.2 - 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran - 8GB (1x8GB) DDR3L 1600MHz SODIMM - 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 32MB 7200RPM HDD SATA-III 6GB/sn - 120GB Mushkin Chronos SSD SATA-III 6GB/sn (Okuma: 560 MB/s - Yazma: 525 MB/s) Mavi Renkli Özelleştirilebilir Arkadan Aydınlatmalı Klavye Killer Network Entegre 2 1 Adet Hoparlör High Definition (HD) ve Subwoofer
  • Teğmen
    106 Mesaj

Ayni durum bende de vardı. Defalarca Amazon müşteri hizmetlerini ve bankanın müşteri hizmetlerini aradım ancak çözemediler. Amazon:"Sorun bankanızda" diyor, Banka: "Herhangi bir sorun gözükmüyor. İşlemin reddedildiğine dair bir bilgi ekrana düşmüyor" diyor. En son bankaya teknik takip icin şikayet talebinde bulundum, o zaman çözüldü..

Banka: Halkbank.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Xallez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayır 933 :)
    |
    |
    Chronotide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Suzuki Grand Vitara 2007 1.9DDIS / VW 2014 Polo 1.4TDI DSG Beyaz / Bmw 2014 F30 3.20i Efficient Dynamics Techno Plus Beyaz / Mercedes 2015 GLA 180 CDI Edition 1 Beyaz / Volvo 2015 S60 D2 Advance+Base pac Beyaz / Mazda 2009 Rx8 40th Anniversary Füme / Renault 2011 Fluance 1.5 dci Touch / Toyota 1999 Corolla Xli / Hyundai 2011 Accent Era 1.5crdi Team / 2016 Siyah CBR 250R / 2016 Füme Xmax 250 ABS / 2017 Füme Nmax 155 ABS / 2017 BMW 1.18i beyaz joy

Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır
  • Yarbay
    2399 Mesaj

Maalesef marka değil renk bile farkediyor :) çalıştıklarını söylüyorlar ama bir gelişme yok. Cybex isofix li birkaç model yoluyorlar şu anda 150 euroya birkaç model var. Bir de sirona modeli yollanıyordu 1300 gibi bir rakama geliyordu.

Edit:https://www.amazon.de/gp/product/B01LWTSRD9/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOXIN -- 13 Nisan 2017; 23:27:23 >
    |
    |
    adriano123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    183 Mesaj

Hocam aklınızda bulunsun , böyle durumlarda sipariş iptali için bir form var.Bankanızı arayın ve durumunuzu bildirin. Özellikle "Sipariş İptal" formu/dilekçesi doldurmak istiyorum diyin , onlar yardımcı olacaklardır
    |
    |
    Heartistr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bel desteği çok iyi kafa yastığına pek alışamadım 172 euro'ya aldım
    |
    |
    es_umit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Teddy-westside

222 euro ya HP laptop aldım Amazon.de'den, bugün hesaba girdiğimde 18 nisanda kargolanacağı, 3 mayıs gibi elime ulaşacağı yazıyor. Ürün halen stokda da mevcut.
    Doğru olmama ihtimali var değil mi? Çünkü bildiğim kadarı ile laptoplar UPS ile gönderiliyor ve UPS 3-5 günde ulaştırıyor, stokta olduğu içinde yarın veya cumartesi kargolanır diye düşünüyorum.
    Müşteri hizmetlerine sormadım çünkü çoğunlukla bilmiyorlar, tahmini teslim tarihlerinde ise başka önemli işlerim var, eğer doğru ise iptal edeceğim. Bende sizlere danışayım dedim.
    Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu?

Hocam bende son alanlardan oldum sanırım pazartesi saat 13:00 civarı aldım.ne zaman gönderileceği belli değildi takribi 1 saat sonra mail geldi kartta limit yetmediğinden reddedildi hemen hesaptan takviye yaptım ykb worldcard 900.31tl ücret çekildi akşam kargoya verildi ups ile bugün teslim edilmiş:)ürünü arkadaşa aldık klavyeden bahsetmemiştim inşallah sıkıntı yapmaz.kimse paylaşmamış sanırım ilk bana ulaştı ayrıca ürün kargoya verildikten sonra teslimat tarihi 9 mayıs olarak belirtmiş,şuan windows 10 indiriyorum umarım kurabilirim;) Ayrıca ve özellikle konu sahibi arkadaşa teşekkürler...@MühendisMurat
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat , Teddy-westside

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BerHatS

İphone için her türlü şarj sorunu çekiyorum. ilk sayfadaki ravpower ürünlerini amazon.de göndermiyor, amazon.com dan alıpta çeviriciyle uğraşmakta ben istemiyorum.
    amazon basics ürünüde görsel olarak çok zayıf acaa dandik bir ürün mü?

Tavsiyesi olan var mıdır? birde şarj kablosu için aşağıdaki ürünü düşünüyorum amazon basics ten daha iyi bir ürün gibi geldi gözümü. Tavsiyesi olanlardan dinlemek isterim.

şarj kablosu
    https://www.amazon.de/g...&smid=A3W3GS8LZY9G95

fiş
    https://www.amazon.de/g...&smid=A3JWKAKR8XB7XF

AmazonBasics kablo kullanıyorum Iphone için, birkaç tane almıştım zamanında, sıfır sıkıntı. AmazonBasics hangi ürünü aldıysam kalitesi beni hep memnun bıraktı o yüzden fiş de iyidir bence, kablolar için yorum yapamam ama iyi puan almışlar, yinede AmazonBasics olanları tercih edebilirsiniz.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier76 -- 25 Temmuz 2017; 5:4:47 >
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,968
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.