Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (7 Mobil) - 5 Masaüstü7 Mobil
260.295
Cevap
2.940
Favori
13.391.799
Tıklama
Giriş
    72455 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Merhabalar.
    Ulusarası garantisi olan,yani TR de garanti kapsamında olan PSU markaları nelerdir.Google dan baktımda güncel bir haber bulamadım.
    Teşekkürler

Olmadığı için bulamamışsındır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: -dehşet-

4GB kart almayı unutun sonra çok üzülürsünüz.

4 gb üstü ram kullanan "oyun"ları yazar mısınız aceba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: alperturgay

29 Mart Tarihli Siparişim.

3 Parça halinde kargolandığı için Mont da vergiden muaf oldu.
    52 Euro'luk sipariş 42 Euro olarak çekildi karttan.

Şort 5 Nisanda, Mont ve çantalar 7 Nisan(Bugün) geldi.

Icepeak Calum montu beden tablosuna göre aldım, tam oldu. (58 Beden /1.90-120kg)
    Gerçekten çok kaliteli bir mont. Kazağı çıkartıp T-Shirt üzerine giyip dışarı çıktım, hiç üşütmedi.

Konu sahibi Murat arkadaşımıza ve tüm fırsat paylaşan arkadaşlara tekrar teşekkürler.

https://www.amazon.de/gp/product/B00RDBIR18
    https://www.amazon.de/gp/product/B01K7Y1TFS
    https://www.amazon.de/gp/product/B00I3L1V7O

çantanın rengi de şekli de güzel.. ama ordaki dev fermuar nedir öyle

• Yüzbaşı
    713 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

garanti bankasının her 200 tl ye 50 tl indirim kampanyasından yararlanmak için gıft card balance'ye 5 kere 55$ ekleyip biriken 275$ tek siparişimde kullanmak istiyorum
    bu şekilde tümünü tek siparişte kullanmanın önünde bir engel yok değil mi?

Yok tabiki, satıcı Amazon olsun yeter.

Bende bakiye atıyorum. Garanti bankası kampanyalarda sıkıntı çıkarıyormuş. 56$ ' dan atıyorum adetini. Her gün 1 adet 56$ atıyorum.

Garanti Bankası farklı günler olma koşulu ile farklı kampanyalar yapmış önceden. Bir kaç arkadaş bu konuda beni uyardı.

Bende işi sağlama alayım diye bu şekilde deniyorum.

Haziran gibi belli olur. Mayıs'dan sonra ki ekstreye eklenecekmiş + bakiye olarak.

Edit: Satıcının amazon olması gibi bir sorumluluk olacağını sanmıyorum. Tüm ödemeler zaten amazon üzerinden yapılıyor. Farklı pos firması gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 13 Nisan 2017; 2:8:6 >
    |
    |
    Bahsedilenler: vedat25617

• Yarbay
    4815 Mesaj

Rise of The Tomb Raider, Shadow of Mordor, GTA V, The Watch Dog 2.

Günden güne VRAM kullanımı artıyor. GPU'lar yeterince güçlü olmasına rağmen VRAM yetmezliğinden anlık FPS düşmesi yaşamak istemeyenlere minik bir tavsiyede bulundum. Gerisini keyfiniz bilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    viper17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1053 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

4GB kart almayı unutun sonra çok üzülürsünüz.

4 gb üstü ram kullanan "oyun"ları yazar mısınız aceba ?

ubisoftun bütün oyunları highı bırak ortada bile oynasan en az 2.5-3 yiyor kafadan,dehşet nick nameli arkadaş sizi bu yüzden uyarmış ilerde 4 bile yetmicek hala gelicek,arkadaş sadece uyarmış anlayana.

Kullanacağın giftleri kastediyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    acbold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2018
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Beyler uzun süredir G502 modelini takip ediyorum da indirime düşmüyor sizce 55 dolardan alınır mı? 5 dolar indirimim de var emin olamadım yardım edin. :(
    https://www.amazon.com/gp/product/B019OB663A/

al gitsin hocam. black fridayde 40 dolara düşmüştü. ben geçen sene 60 dolara aliexpressten almıştım çok memnunum
    |
    |
    burhan95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 850 evo 120 GB 3,5 sene garantisi var kutulu faturalı 250 TL /// Silver Stone Tundra Series TD02 Lite 240MM Çift fan Sıvı soğutma 1 yıl garantili kutulu faturalı 300 TL /// Logitech Z506 sıfır açılmamış kutu 2 yıl logitech türkiye garantili 300 TL /// Logitech G533 sıfır açılmamış kutu 2 sene türkiye garantili 399 TL /// Corsair DDR4 8x2 16 GB 3200 MHz CL16 XMP 2.0 High Performance Ram 700 TL Ömür boyu corsair rma garantili
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj

190 boy 105 kilo adamım gerci 105 yeni oldum 95 e dogru yine inecemde :) bana 54 mü olur mu 56 mı normal takım elbisede 54 giyiyorum 95 kilo ile 52 ydi :) falan filan yani daha önce alanlar ne diyor bu konuda bilginiz var mı :)
    |
    |
    JimmyJimmy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef bilgim yok hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    burak235 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: burhan95

Beyler uzun süredir G502 modelini takip ediyorum da indirime düşmüyor sizce 55 dolardan alınır mı? 5 dolar indirimim de var emin olamadım yardım edin. :(
    https://www.amazon.com/gp/product/B019OB663A/

Hocam ben aldım beğenmedim. İstersen Steelseries Rival 700 mouse'u bekle 69$ olmuştu en son. Kullanıyorum çok memnunum.
    |
    |

Tabiki üstad, Eve geçince yollarım :)
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

alım kapatılmadı ise amazon.de de halen ön sipariş konumunda ama gönderim var 1-2 ay bekletiyor tabi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Necip Fazıl Kısakürek

• Yüzbaşı
    631 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

quote:

Orijinalden alıntı: K@FKASYALI

amazon.de üzerinden aldığım bir üründe denizbank parite farkı adı altında resmen geçirmasyon bir uygulama ile beni kısmi de olsa mağdur etti ilgili tarihte kur çeviriciden ben satın aldığım ürünü dolara çevirdiğimde 550,00 yapan dolar onların çevirmesi ile 571,00 dolar yapıyor bu nasıl oluyor arkadaş ? ben teb bankası ile yaptığım işlemlerde bukadar bir fark görmedim hiç, itiraziımdan sonra bana bu izahi yapmaları için 14 gün bekledim, dahada beklerdim sanırım ama bugün sağlam bir fırça yediler, bu gibi sorunları yaşamamak için birebir çekilen ürünün ogünkü kurdan değerlendirilmesi için hangi bankayı kullanmalıyız enpara bu konuda iyi diyorlar, peki euro çekilen ürünü enparada dolara döndürüyormu öylemi tahsil ediyor yoksa direk euroyu, eurodan mı tahsil ediyor, birdaha denizbankı kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum

bu konuda mağdur etmeyecek bir banka paylaşırsanız sevinirm
    çalıştığım bankalar
    TEB DENİZBANK T.FİNANS ENPARA GARANTİ.

ilgili yazı.

Sayın Ahmet Akgün ,

Bankamıza 29-03-2017 tarihinde iletmiş olduğunuz Kredi kartı ekstrenizde oluşan parite farkı ile ilgili bildiriminiz incelenmiştir.

Kredi kartınızdan 29.03.2017 tarihinde AMAZON DE RETAIL AMAZO üye iş yerinden 516,60 Euro işlem takastan 571,81 USD gelmiştir ve 30.03.2017 takas tarihli Merkez Bankası efektif satış kuru ( 3,6536 ) ile çarpılarak ekstrenize yansımıştır.
    Bir ülkenin parası esas alınarak diğer iki ülke parasının, bu esas alınan ülke parası karşısındaki değerine parite denilmektedir.

Yurt dışı harcamalar; Visa tarafından EURO'dan USD'ye çevrilirken parite farkı oluşmaktadır. Bu parite farkı Visa tarafından kaynaklanmaktadır. Tutar Visa tarafından USD'ye çevrildikten sonra Merkez Bankası efektif satış kuru üzerinden hesaplanarak TL'ye çevrilmektedir.

Yurtdışında yapacağınız harcamalarınız için ekstre tipini, Bankamız 444 0 800 İletişim Merkezimizi hattını arayarak, USD olarak değiştirebilirsiniz.

Belirtilen nedenler ile parite farkı itirazı talebinize Bankamızca olumlu yanıt verilememektedir.

Talebinizin devam etmesi durumunda, Bankamız yanıt tarihinden altmış gün içerisinde yazılı iletişim kanallarından ya da e-Devlet Kapısı uygulaması üzerinden Türkiye Bankalar Birliği hakemliğine başvurabilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

DenizBank A.Ş.

daha once yazdim ama aralarda kayboldu sanirim..

Garanti Bankasi, Yapikredi bankasi, TEB ve Is bankasinin dolar, euro ekstreleri var..

Yillardir Garanti bankasinin usd eur ekstresini kullaniyorum.

Dolar alisverisimi dolar, euro alisversimi euro oduyorum..

Herhangi bir kur farki yasamiyorum.

bunun için dolar ve euro hesabınında olması gerekiyor değilmi ? birde bu almanyadan çekilen euro yine euro olarakmı yansıyor yoksa banka dolara döndürüp mü hesaba yansıtıyor ? kullandığım teb denizbank ta her euro alışverişim hesabıma dolara döndürülerek yansıtılıyor sonradan tl ye çeviriliyor

• Teğmen
    212 Mesaj
    Günaydın arkadaşlar.

Softshell ceket arayanlar varsa CMP 56 beden ceket 23 euro şu anda.

https://www.amazon.de/gp/product/B01ICUSCP4/ref=oh_aui_detailpage_o00_s01?ie=UTF8&psc=1
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Yurttan eve geldim ilk iş ssd ye bakmak oldu

alım kapatılmadı ise amazon.de de halen ön sipariş konumunda ama gönderim var 1-2 ay bekletiyor tabi...

macbook için mi bu
    |
    |

• Teğmen
    246 Mesaj

hocam aldığınız linki paylaşırmısınız, birde ne kadara aldınız?
    |
    |
    Storm Raider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben bunu amazon.com'dan 28 kasimda 17 dolara aldım

Şuan amazon.com'da. 27,99 + 6,90 kargo 35 dolar civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond067 -- 13 Nisan 2017; 9:52:23 >
    |
    |
    mustafa1938 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.