Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Tesekkurler hocam bilgi icin. :)
  • Artık amazonda import fee çıkmıyor di mi? Ben mi yanlış görüyorum, vergi hesaplamıyor değişen bir şey mi oldu?
  • Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    Abi nzxt aer çok iyi almışken onu alırım ama bunun da fiyatı çok iyimiş alınır yani.
  • 9Tales kullanıcısına yanıt
    Nzxt aer güzelde, nzxt hue+ olmadan işe yaramaz.
  • Fixx kullanıcısına yanıt
    Önce o şekilde yaptım ama kabul edilmedi. Fatura bedeli 1500 euro üstü olduğu için bunu yapmak zorunda kaldım sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtici savsaklamazsa yarın rekorumu kırıyorum pazartesi aldığım standart kargo yarın elimde olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

Yurtici savsaklamazsa yarın rekorumu kırıyorum pazartesi aldığım standart kargo yarın elimde olacak

Pazartesi aldıklarım 7 koli halinde kargoya verildi ve tüm ürünler dün ve bugün teslim edildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayıptır sorması 7 kolilik ne aldınız hocam :)
  • Giyim ve ayakkabı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayın 9 unda 48.03 tl lik alışveriş yaptım. bugün tekrardan çekilmiş aynı tutarda para. sebebi ne olabilir?
  • folha32 F kullanıcısına yanıt
    48 beden aldım inşallah sıkıntı olmaz.

• Merhaba Arkadaşlar benim oturduğum binada Toprak sistemi yok ve elektriklerin gidip gelmesi Buzdolabını bozuyor malesef bunun önüne gecebilmem için bana öneride bulunursanız gerçekten sevinirim fiyatı uygun kaliteli bi ürün tavsiye ederseniz çok memnun olacağım.

• Den57 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Alalı 2 ay oldu 2 saatte batarya bitiyor artık kullanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: compasst

https://www.amazon.de/X...d_r=DAMTJMBQDYW16TDRKK8Y
    Fiyatı uygun vergiler dahil 321 euro geliyor bakılabilir.

269eu dip fiyatta, vergiler dahilken de bizim alabileceğimiz en dipte, faydalanılır.

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    UPS veya akım korumalı priz olabilir

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Alacağınız cihazdan önce oturduğunuz yerin tesisatını yeniden topraklı olaraktan çektirin , kafanıza göre veya başkasının söylemine göre topraklama yapmaya kalkmayın sizin veya başkasının hayatına neden olabilir çok üzülürsünüz. Topraklama hallolunca alacağınız cihazda elektrik dalgalanmasına yardımcı olacaktır.

• pesimist27 kullanıcısına yanıt
    Kardes hyper x cloud 2 yi 2 ay önce 68 euro dan almiştim 80 euro çok bence biraz daha takipte kalirdim senin yerinde olsam.Ya da farkli markalara yönel.Sertifikali ürün geri yollanmiş ama çaliştiği teyit edilmiş demek miydi tam emin değilim bilen biri yardimci olur galiba sana.

• mersinli33s M kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 2-3 haftadır takip ediyorum ama fiyatı hiç düşmüyor. sertifikalının anlamını birisi söylerse ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum
  • ozkanozdenn kullanıcısına yanıt
    30€ vergi ile 197€ oluyor hocam. Artmis mi fiyati

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.