Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Oh be güzel haber geldi, bundan sonrasına ben karışmam, verilsin siparişler.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Süper bir haber. Resmi kaydedelim ne olur ne olmaz emeğinize sağlık
    En son benim sorduğumdada müşteri hizmetleri ne dediğini bilmiyor güvenmeyin demiştiniz hocam. Acaba o günden bu güne ne değiştiki? (Yaklaşık 2 ay önce)
  • Arkadaşlar Hp laptobu almak istiyorum linteki ürünü de alırsam windowsu orjinal yapmış olurmuyum.

https://www.amazon.de/Windows-Professional-win-Bits-Product/dp/B01I5LV6LW/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra11_38

En son benim sorduğumdada müşteri hizmetleri ne dediğini bilmiyor güvenmeyin demiştiniz hocam. Acaba o günden bu güne ne değiştiki? (Yaklaşık 2 ay önce)

Her türlü ürün için demiş olabilirim, ben özellikle elektronik ürünleri sordum.

Artık bir şey sormaya korkuyorum hemen arıyorlar, ailem beni bu kadar aramıyor, bu kadar samimi konuşmuyoruz ne kadar sıkılmışız buradaki robotlarla konuşmaktan veya dakikalarca hatlarda beklemekten...

Aynı para olsa bile dışarıdan alınacak durumlar oluyor cidden.

Bu arada bir şey olunca hızlı kargoyla gelmesi durumları oluyor ya arayın düzelttirin gelmesin o kadar ciddiyim, onlarda bu olayın farkında, ekstra vergi istemeler, noterle uğraştırmalar, ağırdan almalar...

• TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    Arkadaşlar hızlı kargo ile almama rağmen 6 nisandan beri böyle hiçbir güncelleme olmuyor acaba TR'ye girincemi bilgiler girilecek bilgisi olan varmı ?
    Aynı durum bende de var. Bir bayan sürekli arıyor artık bir şey sormaya utanır duruma geldim alışık değilim sonuçta sanki sürekli benle uğraşıyorlarmış gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: cobra11_38

Her türlü ürün için demiş olabilirim, ben özellikle elektronik ürünleri sordum.

Artık bir şey sormaya korkuyorum hemen arıyorlar, ailem beni bu kadar aramıyor, bu kadar samimi konuşmuyoruz ne kadar sıkılmışız buradaki robotlarla konuşmaktan veya dakikalarca hatlarda beklemekten...

Aynı para olsa bile dışarıdan alınacak durumlar oluyor cidden.

Bu arada bir şey olunca hızlı kargoyla gelmesi durumları oluyor ya arayın düzelttirin gelmesin o kadar ciddiyim, onlarda bu olayın farkında, ekstra vergi istemeler, noterle uğraştırmalar, ağırdan almalar...

Süper haber hocam bu :) Keşke Avrupada yaşayan yabancı vatandaşlar için tax free formuda verseler. Boşa vergi ödüyoruz

Bende mi sıkıntı var yoksa resim mi çok bulanık.. Yeni sekmede de açmıyor.. Masaüstü görünüme geçtim yine olmadı.. Özetle ne yazıyor acaba resimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loneliness61

Bende mi sıkıntı var yoksa resim mi çok bulanık.. Yeni sekmede de açmıyor.. Masaüstü görünüme geçtim yine olmadı.. Özetle ne yazıyor acaba resimde

Ooo senin yeni monitör alma vaktin gelmiş bu haberle beraber alırsın artık.

Elektronik ürünlerin 2 yıl garantisi Amazon.de tarafından sağlanıyormuş. (Tabiki satıcı Amazon EU SARL olmalı)
    bilgi için teşekkürler
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Uçak direk istanbula inip ordan yurtiçine mi verilecek yoksa amerika içinde mi uçak seferi oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 11 Nisan 2017; 17:37:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drketen

Bull boxer marka bu bot hakkinda bilgisi olan var mi? 30 eu fiyatı var alinir mi sizce?

https://www.amazon.de/g...o0_img?ie=UTF8&psc=1

Benim değil ama arkadaşımın numarası uyuyordu, almış. Fiyat olarak 30 euroya buralarda güzel bir bot bulunmayacağı için bence uygun.
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Country of destination yazıyor. TR'ye geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Bu ups ve ulkemiz iyice kafayi yediler..

Corsair kasaya ithalat vekaleti imzaldik her zamanki gibi neymis efendim reddedilmis noter onayli vekaletname istiyorlarmis...

geçen air 540 aldım.. direk mail attım ertesi gün kapımaydı. hangi kasayı almıştınız hocam siz?. kafalarına göremi yapiyorlarki...
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Uçakla gelir gemiyle gelecek olsa aylarca bekleriz.
  • Merhabalar, geçen sene şubat ayında altta verdiğim linkteki ürünü almıştım, bunun garantisi Türkiye'de geçiyor mu, geçiyorsa ne kadar geçiyor, bilen varsa aydınlatabilirse sevinirim.
    https://www.amazon.com/gp/product/B00TY6A1LY/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 11 Nisan 2017; 17:56:59 >
  • AOC Agon AG241QX
    Bu monitörü alan var mı?
    Kendi sitesine bakıyorum free sync olarak geçiyor, amazon g sync yazıyor.
    https://www.amazon.de/gp/product/B01LLGLG7W
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Ürün adı yanlış yazılmış. Ürün kodu aşağıda "AGON AG241QG" olarak gözüküyor. Ürünü alırsanda "AGON AG241QG" olarak gelecektir. Ek olarak dili Almancaya getirince doğru isimle listeleniyor ürün. Bazı ürünlerde bu problem var. Bende böyle bir ürün aldım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ledox -- 11 Nisan 2017; 18:13:59 >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Gsync 515 Freesyncli olan 375 euro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.