Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.178
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 967 dolara laptophttps://www.amazon.com/K501UW-AB78-15-6-inch-Full-HD-Gaming-Glacier/dp/B01DT49XN8/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _wolff_ -- 9 Nisan 2017; 0:6:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrrobot21

ilk sayfada prime dayden bahsetmişsin ben amazon prime soruyorum ne oldugunu biliyormusun kardeşim

Hocam burda bazi nobetci Acemi savarlar var Bir sey bilmeyene hemen kapak gibi ilk sayfa diye morel bozarlar..Sakin bunlara soru felan sorma buralar onlarin parseli cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Bundle ürünlerde fiyat bazen çok çıkıyor teker teker alsanız fiyatı yine aynı kapıya mı çıkıyor hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ödedigimiz gümrük vergisi eskiden 2 ay sonra karta iade ediliyordu. bu son çıkan 30 euro sınırından sonrada hala cebimize geliyor mu ? son 2-3 ay iiçinde alışveriş yapıpta bu ödemeyi iade alan varmı ?
  • condemned890 kullanıcısına yanıt
    tamamen şans işi o ben Corsair klavye aldım amazon.com'dan 35-40 güne 30 dolar gümrük vergisi iade oldu amazon.de sitesinden baya bir ürün almıştım sadece kasanın gümrük vergisini iade ettiler 15 euro diğer hiç bir parçadan iade alamadım 4 ay oluyor onları alalı gelmez artık
  • _wolff_ kullanıcısına yanıt
    Ofis kullanımı için uygun mudur ? Haftada 6/7 aktif autoCAD kullanılacak. Diğer çizim ve mühendislik programları da kullanacağım. Fiyat çok iyi gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam amazon oyun kodu kampanyalarına katılmıyor bende evga gtx 1070 alm almıştım vermediler ne evga ne amazonun kendisi "amazondan alınan kartlarda oyun kodu vermiyor" (2 kez aldım ilkinde bayağı bir iletişim kurdum ikinci kartta sormadım bile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-64EE39165 -- 9 Nisan 2017; 2:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civil 3ngineer

Ofis kullanımı için uygun mudur ? Haftada 6/7 aktif autoCAD kullanılacak. Diğer çizim ve mühendislik programları da kullanacağım. Fiyat çok iyi gözüküyor.

İşlemci çift çekirdek, dört değil (U serisi işlemci var üstünde). Yeter diyorsanız laptop gayet uygun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayqi

Arkadaşlar Skechers ayakkabı almıştım fakat yarım numara küçük geldi. İlk sayfada değişim ile ilgili detay göremedim. Amazon değişim yapıyor mu? Yapıyorsa gidiş-gelişkargo ücreti verir miyim?

En kısa zamanda eklenecek.

Yapıyor.

Giderken ücreti sen ödersin, Amazon ile iletişime geçersin yardımcı olabilirler.

Geri gönderme başlığını okuyun.
  • Merhaba iyi akşamlar kartımdan 143 tl çekildi.
    13 tl fazla kur farkı vb biliyorum buraya kadar bir sorun yok yalnız;
    Burda bir status kısmında bir şey yazması gerekmez mi ?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Dx racer1 gönderime kapanmış açılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

.com'da prime exclusive ürünü almak için 30 günlük trial'ı aktive etmek çok mantıksız mı olur? Bekletmenin ileride bir faydası vs. olur mu?

İlla günün birinde kullanacaksın dostum, taa BF'de faydası olur da Kasım'a çok var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizaz

hocam amazon oyun kodu kampanyalarına katılmıyor bende evga gtx 1070 alm almıştım vermediler ne evga ne amazonun kendisi "amazondan alınan kartlarda oyun kodu vermiyor" (2 kez aldım ilkinde bayağı bir iletişim kurdum ikinci kartta sormadım bile)

Baya yazmışlar, YARDIM bölümünden iletin bakalım ne diyecekler, Almanya'ya özel ise bilelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülgen35

Dx racer1 gönderime kapanmış açılır mı ?

Zor biraz...
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Kötü oldu belim ve boynum için arıyordum hoşuma gitmişti ; İnternet güvenilir kaynak bulamadım ofis koştuklarında hiç bir fikrim yok , artık ikeaya falan gidip teker teker deniycez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ülgen35 -- 9 Nisan 2017; 1:29:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülgen35

Kötü oldu belim ve boynum için arıyordum hoşuma gitmişti ; İnternet güvenilir kaynak bulamadım ofis koştuklarında hiç bir fikrim yok , artık ikeaya falan gidip teker teker deniycez.

Benimde ileride almak istediğim modellerden umarız gönderim açılır.

Diğer modellere de göz atın ilk sayfada.

Amazon.de üzerinden ASUS monitör alanlar alttaki sayfaya Seri numarasını girip sonucu benle paylaşabilir mi ? Yeşil bir şekilde OK yazıp Model teyidi kısmına geçiyor mu ?
    https://eu-rma.asus.com/pickup_europe/pickup.aspx?country=tr
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Amazon mobil app için güncelleme geldi yükledim sonra açılmamaya başladı. Beyaz sayfa takılı kalıyor. Google playden yorumlara baktım kimse bu konu hakkında yorum yapmamış.

Silip tekrar yükledim bir kaç sefer düzelmedi. Android kullanıyorum.

Aranızda aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

arkadaşlar
    amazon.de için prime olmak ( ücretsiz 1 ay)
    TR için sadece Prime'a özel satış ürünlerini almaya yarıyor, Başka avantajı yok. kargo yine sadece 50euro üstü için ücretsiz.

Böyle midir?

ilk sayfada bulamadım.

Evet aynen öyle bir arkadaş o yüzden ilk sayfayı okuyun demişti Prime ın avantajlarını o ülkelerde yaşayanlar alabiliyor biz sadece ürünü alma avantajına sahip oluyoruz o kadar.

anladım hocam, peki 1 ayı unutursam 2. ay için kayıtlı kredi kartımdan para çekilir mi?
    bi yerlerden kaptmam mı gerekiyor? 1-2 gün öncesinden

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    JackWondo kullanıcısına yanıt
    Bunlar ilk sayfada olması gerekiyor.

Yenileme ayarını kapatmayıp unutursan tabiki çekilir.

@JackWondo

Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.