Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: selimcu

https://www.amazon.de/gp/product/B014ECFXPG/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

2 ay önce senin dediğin modelleri 17 euro civarına almıştık şu an sadece bunu gördüm

Ürün erkek ayakkabısı diye listeleniyor ? Max 40 numara var, hemde bayan bu yanlış anlamadıysam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldas -- 2 Nisan 2017; 19:10:39 >
  • Baldas kullanıcısına yanıt
    bu bayan olması lazım bazen yanlış yere koyuyorlar
  • SupermanPrime kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak devlet gümrük işleri için her yıl gider harcıyor sadece binlerce çalışanın yarattığı gideri bir düşünün. Ve şunu da unutmayın ki devletin ana geliri vergidir. Şimdi Soruyorum size; Gümrükle hiç alakası olmayan bir vatandaşın verdiği verginin gümrüğe aktarılması adil midir? Ben diyorum ki Şu gümrüğü; köprü gibi toplu taşıma gibi düşünün. Kim kullanıyorsa devletin verdiği hizmetin tam karşılığını olmasa da cüzzi bir karşılığını ödemelidir. Doğrusu da adil olan da budur zaten. Dolayısıyla gümrük vergisi ödenmesinde bence bir sakınca yok. Bence asıl sorgulamanız gereken meseleyi sorgulamıyorsunuz! Kardeşim ben tüketici olarak neden %18-20 gümrük vergisi veriyorum? Beni tüzel kişilerle bir gören hatta onlara uygulanan teşvik, istisna ve muafiyetleri düşünürsek beni tüzel kişilerden daha zengin gören bir anlayışı reddediyorum! Bu vergi oranları fahiştir! Bizim gibi son tüketicilere en fazla %5-10 vergi tarhiyatı yapmalılar bence! Muafiyete gelince; neden bir muafiyet sınırı olduğunu hiç düşündünüz mü? Biraz düşünün araştırın zor şeyler değil bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

144HZ Düşük MS monitör arıyorum arkadaşlar var mı önerisi olan avantajlı bir ürün?

Acer xf240 144hz 1ms en uygunlarından biri.

• Arkadaşlar bu ayakkabıyı amazonda bulamadım gibi. Ülkemizde satılıyor. Acaba amazonda bu ayakkabı var mı ? Tam modelini bilmiyorum. Varsa linki atabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Arkadaşlar bu ayakkabıyı amazonda bulamadım gibi. Ülkemizde satılıyor. Acaba amazonda bu ayakkabı var mı ? Tam modelini bilmiyorum. Varsa linki atabilir misiniz ?

https://www.amazon.de/Skechers-Herren-Braver-Navid-Sneaker/dp/B01ASQ3TIK/ref=pd_sbs_309_3?_encoding=UTF8&refRID=7147ARNSQ21W4JVQPW97
  • semihmurat S kullanıcısına yanıt
    Ayakkabıyı buldum. Kargo ile beraber vergisi vs 120 dollar oluyor ki ülkemizden daha pahalıya mal oluyor. Ayakkabı yeni model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egecano -- 2 Nisan 2017; 20:20:7 >
  • Arkadaşlar ilginç bir şey soracağım.

Amazon. Com hesabıma 60 dolar atmıştım, onu tekrar karta çekebilmem mümkün mü?

Öyleyse nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: alptekin_206

arkadaşlar merhaba. eşime skechers bayan ayakkabı alacağım.burada 300 tl ve üzeri fiyatlar. 38 yada 38,5 numara. uygun düşerse paylaşırsanız sevinirim. (go flex 2.0 appeal modeli vb.) gibi

Üst siyah.taban renkli olanı eşimde beğendi.Ben de takip ediyorum onu.de ve com da çok ta uygun değil.denk gelirsem paylaşırım bende 37 /37.5 bakınıyorum

• https://www.amazon.de/gp/product/B01AN14SEO/
    su monitoru almak istiyorum .470€ ya geliyor su anda
    fiyatını dusurmek için yapılabilecek bişey bilen var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: righty

https://www.amazon.de/gp/product/B01AN14SEO/
    su monitoru almak istiyorum .470€ ya geliyor su anda
    fiyatını dusurmek için yapılabilecek bişey bilen var mı acaba ?

özel günlerde çok düşüş olur.
  • quote:

https://www.amazon.de/gp/product/B00Y4CA6FE/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

merrell 27 euro sepette su geçirmez ayakkabı 44 numara

Yalnız sepe atınca 44.5 eu oluyor hangisi acaba?
  • Arkadaslar 20 euro civarlarımda skechers varsa paylasırmısınız bayan modeli 37 numara veya 36.5 trye gelmesede olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk75

quote:

Orijinalden alıntı: alptekin_206

arkadaşlar merhaba. eşime skechers bayan ayakkabı alacağım.burada 300 tl ve üzeri fiyatlar. 38 yada 38,5 numara. uygun düşerse paylaşırsanız sevinirim. (go flex 2.0 appeal modeli vb.) gibi

Üst siyah.taban renkli olanı eşimde beğendi.Ben de takip ediyorum onu.de ve com da çok ta uygun değil.denk gelirsem paylaşırım bende 37 /37.5 bakınıyorum

Siyah modeli uzun bir süredir ablam için takip ediyordum amazon indirimi olmadi.Kısa bir süre önce hepsiburada samuray sport mağazasından 157 tl ye aldık yani yurt içini de takip edin.

• ben de skechers in modellerini beğeniyorum ancak uyguna düşmüyor ki alalım 43-44 numaraları. Bir adet çok beğendim, TR gönderimi yoktu, Murat hocam amariga tarafından almıştı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

quote:

https://www.amazon.de/gp/product/B00Y4CA6FE/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

merrell 27 euro sepette su geçirmez ayakkabı 44 numara

Yalnız sepe atınca 44.5 eu oluyor hangisi acaba?

Başka ödeme var mı

Gümrükte acaba

Yoksa hepsi bu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo5558 kullanıcısına yanıt
    al sat yapan adamsın tavsiyeye ihtiyacın mı var :)?
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    kargo dahil fiyatı o 49 a tamamlarsan daha mantıklı olur
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.