Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Logitech'in gaming ürünleri Antaresteki mediamarkt'ta açıkta mevcut denemek isterseniz. MX yok hırbolarda. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech G Pro Optical Sensor Gaming Mouse (12,000 DPI; 1000 Hz 1ms, RGB, 6 Programmable Buttons – Black

EUR 54,03 Dip (68 eurodan düşmüş)

https://www.amazon.de/Logitech-Gaming-Maus-Optischer-sensor-12-000/dp/B01K899S6E
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Slm. Bende koltuk aldım 0.87 cents iade geldi. Demekki birazda şans işi. Olsun sonuçta tr. Şartlarına göre ucuza geldimi geldi. Gerisi teferruat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archeuscaine

Kırkyılda bir bizede bir teşekkür eden çıktı

Ayıp ettin bro, iyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lundy

Amazon.com veya .de üzerinden monitör alıp sıkıntı yaşayan var mı? Almak istediğim monitörün TR fiyatı ile arasında 600 TL fark oluyor amazon üzerinden almak istiyorum. Herhangi bir problem olursa nasıl çözümleyebilirim? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Geri göndereceksiniz bu kadar basit, Amazonda zaten ilk 30 gün garantisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keMalcolm

Slm. Bende koltuk aldım 0.87 cents iade geldi. Demekki birazda şans işi. Olsun sonuçta tr. Şartlarına göre ucuza geldimi geldi. Gerisi teferruat

Hele şükür olayı çözmüş bir kardeşimiz, tebrikler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 1060 Serisinden f/p olarak tavsiye edeceğiniz ürün var mı ? (amazon.com dan) Birde gigabyte serisinde 30$ refund olayı geçerli oluyor mu ?
  • keMalcolm K kullanıcısına yanıt
    Amazon hesabina iadeyi nereden ayarliyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkeraistlin

Arkadaslar Amazon.fr den guzel bir laptop firsati gibi duruyor.
    https://www.amazon.fr/Asus-G702VMK-GC284T-portable-Windows-Garantie/dp/B01MCZC5J4/

Modelin tam ozelliklerini asa[idaki linkten bakabilirsiniz.http://www.materiel.net/ordinateur-portable/asus-g702vm-gc002t-i7-8-go-ssd-gtx-1060-132499.html

Edit: Ekranda G-Sync yok gibi duruyor. Internetteki bilgiler celiskili.

Hocam ben sip verdim ama gtx970m ekran karti var diyorlar açıklamalar a rağmen

• Beocan B kullanıcısına yanıt
    Hesaba iade otomatik olan birsey. Sizin birşey yapmanıza gerek yok. Varsa amazon k.kartı hesabına iade eder yoksa zaten yok. Bana niye gelmiyo demeyin. Birgün amazon şaşırtabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mtax

1060 Serisinden f/p olarak tavsiye edeceğiniz ürün var mı ? (amazon.com dan) Birde gigabyte serisinde 30$ refund olayı geçerli oluyor mu ?

Ben amazon.de'den 302 euro'ya aldım gerçekten harika bir kart şuan fiyatı biraz daha yüksek sıcaklık onca zorlamama rağmen 61 dereceyi hiç geçmedi. 30$ olayı bizim için geçerli değil abd'de sabit adresin olması gerekiyor bende çok araştırdım baktım mümkün değil vaz geçtim, sadece gigabyte değil diğer refund'da bize yapılmıyor boşuna araştırma.

https://www.amazon.de/gp/product/B01L1Y0ZXA/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• Kitap alan varsa paketlemesi nasıl, hasarsız olarak geliyor mu? Ayrıca ortalama kaç günde geliyor?

• Bu amazon.de de ne zaman dil değiştirsem sürekli mail geliyor bunu kapatmanın bir yolu var mıdır ?
  • ilk defa iparcel paketi kaybetmiş galiba. amazon ve iparcele ayrı ayrı mail attım paketin durumuyla ilgili sallayan yok.
  • drilldozer D kullanıcısına yanıt
    Sistemlerinde geç güncellenebiliyor bazen bilgiler. Benim son kargomda iparcel üzerindeki güncelleme uçakta durumundayken pts'den sorguladığımda ile giriş yapmıştı bile. Pts'den sorguladınız mi takip numarasını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First Premolar -- 25 Mart 2017; 9:42:31 >
  • İndirime girmesi beklenenler

Corsair Case Midi Corsair Carbide 330R Titanium ATX (11:30) (Guncel : EUR 106,89)

Corsair CX 750W 80 Plus Bronze 120mm fan Modular PSU (16:30) (Guncel : EUR 90.84)

Corsair Obsidian Series® 750D Full Tower ATX Case (20:30) (Guncel : EUR 135.89)
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    pts'de kayıtlı değil görünüyor. amazondaki son güncelleme "Paket kargo şirketine ulaştı." sonrası yok.

• Musty28 M kullanıcısına yanıt
    300 Dolara MSI Gaming X var. Amazon.de'de
  • drilldozer D kullanıcısına yanıt
    Kaybolmuş olabilir o zaman dediğiniz gibi. Kac gün olmustu ki kargoya verileli? :) Amazon.de'den almışsanız müşteri hizmetleriyle konuşun direk isterseniz

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.