Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: archeuscaine

aman dikkat et satıcı amazon değil güme gelmeyin. Amazonun sattığı ürünlerden bakın sonra vergiydi kargoydu çarşı karışmasın

Baktım ona sonradan farkettim :)
  • dogmatik kullanıcısına yanıt
    dediğiniz msı armor heralde. Ben asus dual modelinden bahsetmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldier76

quote:

Orijinalden alıntı: cio_cio

Su geçirmez, nefes alabilir kaliteli bir hoodies, Under Armour; 19.50 €

https://www.amazon.de/U...rmour&th=1&psc=1

burada 250-300 lira civarı...

Çok iyi fiyat, dün dayanamayıp bir kaç mont aldım, bunu es geçicem. İhtiyacı olanlar şuna da baksınlar, Türkiye'de 740TL etiketi var:https://www.amazon.de/gp/product/B01K7Y1MBY/ sepette 25 euroya düşüyor, 100TL'ye böyle birşey almanın imkanı yok güzel ülkemizde.

hocam bunun bedenini nereden ögrenecez.. 48 mi alsam.. büyük gelirse abime veririm

• logitech c920 odemede 75 euro oluyor bilginiz varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.com veya .de üzerinden monitör alıp sıkıntı yaşayan var mı? Almak istediğim monitörün TR fiyatı ile arasında 600 TL fark oluyor amazon üzerinden almak istiyorum. Herhangi bir problem olursa nasıl çözümleyebilirim? Bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun altına da bişey bulup 50ye tamamlayamaz mıyız acaba?

Ben aradım birşeyler ama bulamadım pek. Var mıdır tavsiyeniz? Yine bu şekil eşofman altları var ama paçasından büzmeli olmayanlarından arıyorum günlük giymelik. Tövbeler olsun bulamıyorum
  • Kardeş herşey iyi hoşta örnek verirken neden ürünün en pahalı fiyatını bulup koyuyon ?

Logitech G610 bilmem ne sitesinde örnek vermişsin 560 lira falan ohaaa diyosun amazon da 250 lira hemen alayım, bi bakıyorum başka sitelerde 320 lira aynı klavye bi albenisi kalmıyo tabi haliyle, madem yardımcı olmaya çalışıyosun araştırmana dikkat et yada hiç örnek verme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chucky3535

Kardeş herşey iyi hoşta örnek verirken neden ürünün en pahalı fiyatını bulup koyuyon ?

Logitech G610 bilmem ne sitesinde örnek vermişsin 560 lira falan ohaaa diyosun amazon da 250 lira hemen alayım, bi bakıyorum başka sitelerde 320 lira aynı klavye bi albenisi kalmıyo tabi haliyle, madem yardımcı olmaya çalışıyosun araştırmana dikkat et yada hiç örnek verme.

Arkadaşın linkini koyduğu dikkat ederseniz ki orion red sizin tr de aradığınız320 tl dediğiniz ise orion brown olması lazım aynı ürün değil.Ve pek araştırmadım ama tr de 500 den aşağıya değildir fiyatı
  • Arkadaşlar herkese selam. Amazonda yaklasık 2-3 hafta önce sebebini bilmediğim bir olaydan ötürü hesabım bloke oldu. Mail gönderdiler faxla kartın arkalı önlü fotokopisi isim soyisim tel istediler yolladım ama hala açılmadı. Kimseye de ulaşamıyorum ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Logitech MX Master Wireless Mouse for Windows/Mac

EUR 49,57 Dip

https://www.amazon.de/gp/product/B01M0ZUNIQ

Türkiye saati ile Cumartesi 01:59'da indirim bitecek, almak isteyenler bunu unutmasın.
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    hocam bilmiyorum ki hiç bakamadım altlara, ama o altı büzmeli olanlar da güzel, ben de sevmiyordum başlarda, puma indirimi ile aldım iki tane ve cidden güzel, rahatmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

quote:

Orijinalden alıntı: chucky3535

Kardeş herşey iyi hoşta örnek verirken neden ürünün en pahalı fiyatını bulup koyuyon ?

Arkadaşın linkini koyduğu dikkat ederseniz ki orion red sizin tr de aradığınız320 tl dediğiniz ise orion brown olması lazım aynı ürün değil.Ve pek araştırmadım ama tr de 500 den aşağıya değildir fiyatı

Red veya Brown olması birşey fark etmiyor, sadece içerisindeki tuş anahtarının rengi değişiyor logitech g710 / g710+ muhabbeti gibi g710 türkiyede çok zor bulunurken g710+ bir üst model gibi gösterilip heryerde satılırdı.

Dediğim gibi gir araştır istersen ikisi arasında fark yok, iyi niyetle yapılan birşeyse araştırmasının iyi yapılması gerekiyor bu insanlar o arkadaşa güveniyor sonuçta, eğer baştan savma yapılacaksada hiç yapılmaması daha faydalı diye düşünüyorum.

• MX Master'ı Ankara'da deneyebileceğim bir yer var mı? G502/Mamba/Deathadder/G900 mevcut elimde fakat çok deneyesim var MX Master'ı :D
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    İşlemci soğutucusu kaliteli olacaksa (212 Evo ve benzeri, Sıvı soğutma) üst tarafta fan olmamasının bir zararı olmaz.

Şahsen 212 evo ile 8350 kullanıyorum boşta 30 oyunda 60 oluyor.
  • teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebediay -- 25 Mart 2017; 1:4:53 >
  • Geri ödeme falan mı yapılcak bana acaba yoksa benden para mı istiyorlar :S
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Bende bu durumdan müzdaripim milattan önce aldığım logitech g9x kullanıyorum ve öldü ölecek ama elim buna çok alıştığından değiştirince sıkıntı yaşarım diye korkuyorum aklımdaki markalarda G502 - Deathadder - Zowie ve Nixeus Revel ama deneyecek yer olmadığından mouse'umu değiştiremiyorum yanlış bir tercih yaparım diye.
  • ebediay kullanıcısına yanıt
    Aldığın üründen dolayi 27 euro iade. Ödeme yaptığın karta iade olarak 10 gün içinde geliyor. Birşey yapmana gerek yok otomatik hesabina aktarılıyor

Ek. 10 gün içinde gelmezse paran hesaba bize ulaşın aktüel krwdi kartınızı bilgilerinizi verin iade yapalım diyor.
    Ben iade olursa amazon hesabıma iade edilsin diyorum. Nede olsa ihtiyaç bitmiyor
    Good bless you

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keMalcolm -- 25 Mart 2017; 0:31:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Bende bu durumdan müzdaripim milattan önce aldığım logitech g9x kullanıyorum ve öldü ölecek ama elim buna çok alıştığından değiştirince sıkıntı yaşarım diye korkuyorum aklımdaki markalarda G502 - Deathadder - Zowie ve Nixeus Revel ama deneyecek yer olmadığından mouse'umu değiştiremiyorum yanlış bir tercih yaparım diye.

aynı sorunu g500 üm öldükten sonra yaşadım.502 ye alışmam 6 ay sürdü :/
  • keMalcolm K kullanıcısına yanıt
    BF'den beri en hem de'den hem com'dan az 10 ürün aldım 6k'kadar para harcadım.Tek kuruş gelmedi ...Nasıl oluyor bu iş anlayamıyorum.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.