Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11080. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ups'in vekaletname belgelerini göndermesi ne kadar sürüyor? Sabah aradılar gondericez diye, hala tık yok 8 saat olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperturgay kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum bize kısmet değilmiş
  • Evet, doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Bu doğru mu?http://shiftdelete.net/abdden-turkiyeye-elektronik-yasagi-80366

Doğru da bu konuyla ilgisi nedir?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    murat hocam koşu bandında kullanılır mı sizin bu aldığınız ayakkabı? cidden çok güzel görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Öyle bişey daha icat edilmedi bro
  • çok uzun süredir multiplayer olarak

Starcraft ve Css ( counter STrike Source) oynuyorum.

Mekanik Klavyeleri oyun klavyesi olarak satanları da alanları da anlamıyorum.

hele hele CSS gibi mili saniyenin önemli olduğu oyunlarda Tuş basma mesafesi bu kadar fazla olan bir klavye felaket.

Scissor-Switch Keyboard Her zaman bir numara, Laptoplarda kine benzer sistem. Tuş basma mesafesi çok çok kısa. ses yok.

Amazondan hem Logitech G710 hem de Redragon Karura K502 almıştım 2016da, Scissor Karura açık ara daha iyi çıktı yukardaki yorumumu destekledi.
    https://www.amazon.com/Redragon-K502-Keyboard-Switchable-Backlight/dp/B00LSGKEC4

tabi Logitechin de K740 modeli var yine Scissors type , o pahalı geldi diye bunu almıştım.

Logitechin kalitesi ve müşteri hizmetleri Rusya ve Türkiyede harika, ürünlerinin malzeme kalitesi de öyle o yüzden K740 aklımda kaldı hep, kullanan var mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 21 Mart 2017; 16:29:44 >

• ecay kullanıcısına yanıt
    Garanti durumunda falan sıkıntı olur diye düşündüm de
  • Arkadaslar merhaba.

Ilk once sunu belirteyim forumda bayagi bi debelendim ancak malum konumuz cok kabardi. Daha once defalarca karsilastim ama su an bulamiyorum aradigim bilgiyi.

Ben Kasim 2016 da Logitech G502 siparisini amazon.de uzerinden verdim. 1 Aralik 2016 da teslim aldim. Urun aldigim gunden beri sensor problemi yasatiyor. Bu gunlerde cok artti. Surekli bir takilma tekleme yapiyor.

Logitech Kita garantisi uzerinde konusuluyordu urunu aldigimda. Penta yi aradim ucret karsiligi yapacaklarini soylediler. Nereyle irtibata gececegimi bilemedigim icin amazon.de ile telefon gorusmesi yaptim ve ordaki yetkili urunu turliyede garantiye veremeyecegimi, amazon.de ye yollamam gerektigini soyledi. Urunun yenisini yollayamayacaklari icin ucretini iade edeceklerini belirtti.

Benim sorum su. Ben amazon.de den aldigim logitech urununu turkiyede yetkili servise verebilir miyim? Verebilirsem nereye, mumkunse bi numara veya link veya sorunla ilgili bi cozum linki varsa cok makbule gecer. Konuya belki su an gereksiz bir yazi attim ama bulabilsem inanin yazmazdim.

• fenerliemre96 F kullanıcısına yanıt
    Üç hafta önce aldım sorunsuz geldi, ama ürünün orijinal oldugunu sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Garanti durumunda falan sıkıntı olur diye düşündüm de

Yasak sadece yolcuların kabinde götürdükleri telefondan büyük elektronik eşya için geçerli.Kargo uçakları veya uçakların kargo kısmında bir kısıtlama yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_ZerO

Arkadaslar merhaba.

Ilk once sunu belirteyim forumda bayagi bi debelendim ancak malum konumuz cok kabardi. Daha once defalarca karsilastim ama su an bulamiyorum aradigim bilgiyi.

Ben Kasim 2016 da Logitech G502 siparisini amazon.de uzerinden verdim. 1 Aralik 2016 da teslim aldim. Urun aldigim gunden beri sensor problemi yasatiyor. Bu gunlerde cok artti. Surekli bir takilma tekleme yapiyor.

Logitech Kita garantisi uzerinde konusuluyordu urunu aldigimda. Penta yi aradim ucret karsiligi yapacaklarini soylediler. Nereyle irtibata gececegimi bilemedigim icin amazon.de ile telefon gorusmesi yaptim ve ordaki yetkili urunu turliyede garantiye veremeyecegimi, amazon.de ye yollamam gerektigini soyledi. Urunun yenisini yollayamayacaklari icin ucretini iade edeceklerini belirtti.

Benim sorum su. Ben amazon.de den aldigim logitech urununu turkiyede yetkili servise verebilir miyim? Verebilirsem nereye, mumkunse bi numara veya link veya sorunla ilgili bi cozum linki varsa cok makbule gecer. Konuya belki su an gereksiz bir yazi attim ama bulabilsem inanin yazmazdim.

üstad logitech ile direkt irtibata geç
    Burda destek konusu mevcut

https://forum.donanimhaber.com/logitech-destek-konusu--112325110#112325236

• babike B kullanıcısına yanıt
    özelliklere bakılırsa harika bir ürün peki bu gümrükte ne çıkaracak?
  • Lucien L kullanıcısına yanıt
    Ne çıkarsın ki? Vergisiyle ödemiş işte.
  • Burada hyperx cloud 2 nin sertifikali halini alan bir arkadas vardı. Urun geldiyse yorumları ne oldu acaba belki okur burayı

• quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

merhaba bana guzel bir monitor onerebilirmisiniz. ikinci monitor olarak kullanicagim.

27 inc ve uzeri 1300 tl butcem var.

internette dizi ve genel internet iccin kullanacagim.

https://www.amazon.de/g...A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

bunu dusunuyorum. tavsiye edermisiniz.

ilk sayfadaki asuslari almak istedim ama turkiyeye gelmiyor

Bu boyutta bir monitör bakıyorsanız Full HD biraz kötü gelebilir göze. +2k çözünürlükte bakmanızı öneririm.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Harcamayı nasıl yaptıysanız o şekilde geri geliyor. Kk ise kk ile gift kart ise gift kart olarak yatıyor.
  • arkadaşlar vergi iadesi diye mail geldi 2,5euro birşey yapmama gerek varmı?
  • Arkadaslar amazon.fr de oyuncu laptop ve aksesuarlar da indirim var dün t150 siparii verdim.kargo+vergi dahil 700 tl ye geldi.ilgilenenler bakabilir.benim amazondan ilk siparişim bide fransa amazon inşallah sorun olmaz

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.