Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam o psunun fiyatı yanlıştı bence cx750m idi normal fiyatı 120 euro civarı zaten 6 7 tane vardı anında hüplettiler hatta alanlardan birisi gidip müşteri hizmetlerine ya bunu eu olanla değiştiremezmiyiz felan demiş te adam yani fiyatı zaten bukadar düşük olmaması lazım sesini çıkarma gibisinden bişeyler söylemiş bidaha gelmez öyle indirim normal fiyatlar bunlar
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Hocam beklemede kalın derim. Cunku 20 Mart 15.30 civarı gümrük islemleri başlamış. Bu gumruk meseleleri 2-3 gün arasi sürer. 1 gun de surebilir belli olmaz. Eğer gerekirse sizden bir form doldurmanizi ister amazon. Gümrükten gecmesine izin vermeniz gibi dusunebilirsiniz bunu. Ama istemeyedebilir. Para degil bakın sadece izin gibi bir sey. Ama su anda aramanizi gerektirecek bir durum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Monitör olarak tek şartı göz yormamak olan bir alet bakıyorum var mı önerisi olan ?
  • selamlar,

kaç yıldır buralardayım sizinle, uzun bir aradan sonra yine geri geldim :)

şunu sormak istiyordum;
    amazon.de için şimdi optimum nedir?

yani 10euro- 45 uero ya kadar alacağım ürünler var.

Ama 49 euro yapamazsam kargo ücreti var, 30 euroyu da geçersem vergi var.

nasıl bir mantıkta sepetleriş oluşturmalıyım sizce? KArgo ücreti VS vergi bazında optimum bir yolu olmalı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Beyler kargoda böyle birşey yazıyor bu ne oluyor ?
    "this returned package requires an export invoice for duty relief"

• quote:

Orijinalden alıntı: semihmadbad

Merhaba arkadaşlar,

Amazon.fr de çok güzel notebook indirimleri var.

https://www.amazon.fr/gp/product/B01NBW153U/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1X6FK5RDHNB96 gtx1050 4gb 8 gb ram (ssd sonradan ekleyebilirsiniz, yorumlardan anladığım kadarıyla ssd yuvası mevcutmuş.) 827 euro olurda vergisiz gelirse 700 euro. Şuan çok borcum var ama şeytan dürtüp dürtüp duruyor bu akşam nasıl uyurum bilemiyorum

Bu da Asushttps://www.amazon.fr/Asus-G553VW-FY149T-portable-GeForce-Garantie/dp/B01N5UG2FK/ref=sr_1_4?s=computers&ie=UTF8&qid=1490037183&sr=1-4&th=1 yine gtx 1050 (ama 2gb ekran kartı belleği yazıyor, farklı modeller mi anlayamadı ) ek olarak 128 gb ssd var.

Kardes ben telefondan yaziyorum. Bunlarin tr fiyatı varsa koyabir misin. Bende laptop ariyordum ilki dikkatimi çekti. Ssd eklersek çok süper olur ama 4 yorum almiş. Acaba dandik malzemede falan mi yapilmiş.

• theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    paket muhtemelen teslim edilmiştir, ptt sitesine geç yansıyor. benim de aynı şekilde oldu. yakında amazondan mail alacaksın "paketi aldık" şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

merhaba bana guzel bir monitor onerebilirmisiniz. ikinci monitor olarak kullanicagim.

27 inc ve uzeri 1300 tl butcem var.

internette dizi ve genel internet iccin kullanacagim.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01BIWNBSQ/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

bunu dusunuyorum. tavsiye edermisiniz.

ilk sayfadaki asuslari almak istedim ama turkiyeye gelmiyor

27" alıyorsan 2K olmalı.

• ryzen sisteme geçmeyi düşünüyorum ancak işlemci ram anakart ortada yokken şu kasayı alıvermiş buldum kendimi.Doğru mu yaptım yanlış mı iptal edeyim mi.Com da cekim vardı kullandım.Şu an zalman z3 plus var.Beyazını çok istedim ancak alamadım.

• Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    hocam buna bakmak için prime üyelik şart mi ki ?
    ben son sayfaya gitmeden hata veriyor bazi ürünlerde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

paket muhtemelen teslim edilmiştir, ptt sitesine geç yansıyor. benim de aynı şekilde oldu. yakında amazondan mail alacaksın "paketi aldık" şeklinde.

amazon'a sordum, teslim alınmış paket.rahatladım :) teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

Arkadaşlar bir sorum olacak şimdi ben bilgisayar parçaları örneğin bir işlemci bir ekran kartı birde ram siparişi versem ama kendi adresime değil de isviçre de yaşayan ablamların evine onlar da yazın tatile gelince valize atıp buraya getirebilirlermi ? vergi falan ödemek zorunda kalırmıyız ?

O ülkeye de belli miktarda vergi çıkacaktır büyük ihtimalle onlara bakın da boşuna uğraşmayın buraya KDV indirimi de var aynı hesaba gelebilir. Valizinde getirince ekstra vergi falan ödemez gümrükte o kadar da değil.
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    iyi de nike ile orantılarsanız tabiki hatalı olur.
    ben nike 44 giyiyorum adidasta 44,5-45 ama columbia 43 oluyor ki klasik ayakkabıda 42 bile oluyor..(kemal tanca) Demem o ki farklı markalarla farklı marka ayakkabı numarası almayın. Gidin bi mağazada kafanızda ileride alabileceğiniz markaları deneyin not alın..
    skechers in 42,5 olanı da var 43 ü olmayanı da... ama columbia 43 te tam oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

kaç yıldır buralardayım sizinle, uzun bir aradan sonra yine geri geldim :)

şunu sormak istiyordum;
    amazon.de için şimdi optimum nedir?

yani 10euro- 45 uero ya kadar alacağım ürünler var.

Ama 49 euro yapamazsam kargo ücreti var, 30 euroyu da geçersem vergi var.

nasıl bir mantıkta sepetleriş oluşturmalıyım sizce? KArgo ücreti VS vergi bazında optimum bir yolu olmalı.

Hoşgeldin kardeşim, minimum 49€ yapmalısın bu kadar basit, söylediğin gibi vergi sınırı öyle bir rakama getirilmiş ki Amazon.de'nin avantajlarına tam ters duruma düşmüş bak sen şu tesadüfe...

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    anladım, yani hocam 3 adet 25ser euroya alınacak ürünüm varsa 75 euro yapıp vergiyi odemek daha iyi oluyor bariz herhalde..

yani 3 ayrı 25er euro siparişte vergiden yırtsak bu sefer 3x kargo ucreti daha çok tutacaktır sanırım?

amazon.de aslında 50euro üstü kargo ücretsiz uygulamasından ziyade
    10 euroya kadar pahalı kargo
    20 euroya kadar daha ucuaz kargo
    30 euroya kadar adaha da ucuz kargo gibi bişiy yapsa daha iyi cevap vermiş olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 21 Mart 2017; 0:8:27 >
  • Yok abi bir kere gonderime kapandı mı açılmıyor ürün tekrar unut gitsin artık diyeceksin

• Arkadaşlar vergi değişiminden sonra bu 2nci alışverişim ve gene yetki belgesi istenmedi email gelmedi yada telefonla aranmadım bu normal mi? Paket direk geldi vergi bandında olmasına rağmen.
  • Neden laptoplar hiç ucuzlamiyor kaç ay kaldi bu black friday e

• quote:

Orijinalden alıntı: Hz.Heisenberg

Corsair MM800 RGB Mousepad 40 Dolar!

https://www.amazon.com/Corsair-Gaming-MM800-POLARIS-Lighting/dp/B01LZ2SET7/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1490031183&sr=8-1&keywords=mm800

Haydaa :(
  • Ürünlerin çoğu hatalı girilmiş ona göre dikkatli olun. Örnek GTX 1060 VRAM değerleri yanlış. Sayfanın altından detaylardan kodu alıp google da aratın. Güzel fiyatlar var.

Fransa Gaming alanında pek umursanan pazar değil anlaşılan.

Yeni ürünlerin neredeyse hiç biri yok. Eski kalan ürünlerin detayları bile doğru düzgün girilmemiş.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.