Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: okan_okay

https://www.amazon.de/gp/product/B00I6BJ8MQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

450D KASA, İHTİYACI OLAN KAÇIRMASIN. BEN ALDIM KENDİME

Normalde dip fiyatı 91.32 imiş Bitmeden yakala olduğu için bize pek uygun değil ama promosyon falan derken 93.25€ yapıyor hemen hemen dip yani.

TR dip fiyatını görelim de anlaşılsın durum.

CORSAIR CC-9011049-WW OBSIDIAN 450D USB3.0 MID-TOWER Güç kaynaksız Kasa
    606 TLhttp://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6617

Usta bunun 550d arasindaki fark büyüklük mu birtek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G29 , 188Euro'ya düştü. Pahalı fiyattan aldık. Türkiye'ye Gönderimi yok . Almanya'ya gidince getirtirim bir tane daha , 199'dan getirttik geçen
  • iandi İ kullanıcısına yanıt
    Böyle ciddi indirime girmiş, kelepir sayılabilecek ürünleri nasıl buluyorsunuz? Günün fırsatlarında genelde abudik gubudik şeyler oluyor. Çanta ararken mi gözünüze çarpıyor, bana hiç denk gelmiyor böyle ürünler. Siz buraya yazmasanız haberim bile olmayacak. Terliği ben de almayı düşünüyorum. Evde giyecek, sert tabanlı bi terliğe ihtiyaç var. Bunun benzerini kardeşim kullanıyor, hiç terletmiyor gayet rahat. Deichmann'dan almıştı galiba o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

bende ikisi arasında çok gittim geldim mouse olarak g900 var bazen kablosuz kullanırken çekmemezlik yapıyor sırf corsair'de usb yuvası olduğu için daha bir sıcak bakıyordum fiyatı düştüğünü görünce aldım

anladım hayırlı olsun hocam bende 50den aşğaya düşmeyince razer firefly 12-13 gün önce aldım coktan geldi efsane renkleri var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Bitmeden yakala firsatlariyla ikiz arabası aldım bir haftada geldi. Ama artık yollamiyorlar :( yollanan varsa alabilirsiniz.

Bitmeden yakala kampanyasını nerden nasıl takip ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaKurtaran

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    Teşekkür ederim murat abi kardeşim yaşın kaç bilmiyorum
    Amazonla ilgili çoğu şeyi bu konudan öğrendim siparişi öyle verdim teşekkür ediyorum herkese

Herkese selamlar arkadaşlar 10 ay önce aldığım bu kulaklığın tek kulağı bozuldu logitech in sitesinden destek başvurusu yapıyorum cevap vermiyorlar ne yapabilirim bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi ?

birdehttps://www.amazon.de/gp/product/B00KQPGRRE/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF bu linkteki mikrofonu almayı düşünüyorumda indirime girme şansı varmıdır eğer girerse burda görebilirmiyim ?

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Arama sekmesinin altında Günün Fırsatları kısmı var oraya girdiğinizde 3 seçenek var onlardan seçiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Dediğiniz gibi olduğunu varsayarsak ağırlığı şu kadara kadar 49 euro üzeri ücretsiz demeleri daha mantıklı olmaz mıydı?
    Tamamen kapatınca kargo dahil olsa bile fırsat olabilecek ürünleri dahi alamıyoruz
    Edit: Kaldı ki JBL Flip 3 ürününün siyah ve lacivert modelini TR gönderimine kapatmışken diğer modellerin açık olması ve ürünün hafif olması tezinizi biraz çürütüyor sanki.
    https://www.amazon.de/JBL-Spritzwasserfester-Bluetooth-Lautsprecher-au%C3%9Ferordentlich-Kraftvollem/dp/B010RWAIAC/ref=sr_1_1?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1489961386&sr=1-1&keywords=flip+3

Belli bir mantık yok, MH sorun olduğunu kabul etti. Çünkü daha yakın zamanda ikiz bebek arabası aldım, bedava kargo ile geldi. Sizin JBL'i düşününce farkı ortada :)

• bench siyah mont seneye giyuersiniz xl giyen kaçırmasın xxl aynı fiyat olsa anında alırdım 140eu dan 26ya düşmüş

https://www.amazon.de/Bench-BMKA1922-Herren-Jacke-Armature/dp/B01HGQRFXU
  • burakacikel kullanıcısına yanıt
    Tabi ki gönderici Amazon olması dolayısıyla 24 ay boyunca kendi garanti kapsamında. Türkiye'de gerekli servis ağı bulunuyor zaten ister Amazon'a gönderirsin istersen ücretli servise sokarsın tercih sizin olur.
  • Çantaya ihtiyacım vardı, beraberinde birkaç parça birşeyler ekleyip sipariş geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallace_son -- 20 Mart 2017; 9:11:24 >

• HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Beden tablosu yazmıyor yazsaydı iyiydi güzel mont.
  • Merhaba arkadaşlar

Monitör ihtiyacım oldu fakat pek fazla bilgim yok, IPS kalitesinde görüntüsü olan oyun performansı hiç önemli değil oynamıyorum bütcem çok değil 100 euro üst limitli alınabilecek güzel monitör var mıdır. Türkiye'den de olabilir yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Dediğiniz gibi olduğunu varsayarsak ağırlığı şu kadara kadar 49 euro üzeri ücretsiz demeleri daha mantıklı olmaz mıydı?
    Tamamen kapatınca kargo dahil olsa bile fırsat olabilecek ürünleri dahi alamıyoruz
    Edit: Kaldı ki JBL Flip 3 ürününün siyah ve lacivert modelini TR gönderimine kapatmışken diğer modellerin açık olması ve ürünün hafif olması tezinizi biraz çürütüyor sanki.
    https://www.amazon.de/JBL-Spritzwasserfester-Bluetooth-Lautsprecher-au%C3%9Ferordentlich-Kraftvollem/dp/B010RWAIAC/ref=sr_1_1?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1489961386&sr=1-1&keywords=flip+3

ben de anlamadım bu işi. bazı şeylerin farklı renkleri geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deedrah -- 20 Mart 2017; 9:15:15 >

• Arkadaşlar merhaba,

Aklıma takılan bir nokta var yardımcı olabilirseniz sevinirim. Geçtiğimiz cuma günü anne-babaya ayakkabı aldım amazon.de'den. Henüz kargo yola çıkmadı, muhtemelen ücrette çekilmedi karttan. Şu an mevcut siparişi değiştirmeden üstüne ürün ekleme yapabiliyor muyum? Ürünleri iptal edip almaya kalkınca eski fiyattan pahalıya geliyor o nedenle onu yapamıyorum. Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olabilir mi acaba?
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkürler bakalım Cuma Amerikadan yola çıktı daha güncellenmedi normalde acele etmem ama bu hafta şehir dışına çıkıcam biran önce gelsin istiyorum :D

• sepetinizi aldıklarınızı değilde fırsat paylaşsanız daha güzel olur arkadaşlar tamam sepette paylaşın ama bari en azından aldığınızın linkini verin ya
  • quote:

quote:

Teşekkür ederim murat abi kardeşim yaşın kaç bilmiyorum
    Amazonla ilgili çoğu şeyi bu konudan öğrendim siparişi öyle verdim teşekkür ediyorum herkese

Herkese selamlar arkadaşlar 10 ay önce aldığım bu kulaklığın tek kulağı bozuldu logitech in sitesinden destek başvurusu yapıyorum cevap vermiyorlar ne yapabilirim bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi ?

birdehttps://www.amazon.de/gp/product/B00KQPGRRE/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF bu linkteki mikrofonu almayı düşünüyorumda indirime girme şansı varmıdır eğer girerse burda görebilirmiyim ?

1 2 ay surebiliyor cvp vermeleri.

• ilk sayfada paranin ne zaman çekileceği belli olmaz denmiş.Benim kart ziraat gece ve haftasonları kur makasi 0.15 i buluyor .Yaklaşik 30tl felan farkedecek benim için.Makasi az olmasi için enpara hesabi mi açmam lazim yada daha kolay yöntemi var mi?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.