Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar . Sipariş verdiğim ayakkabılar iş yerine geldi , Kendim için ve bir tane de arkadaşım için sipariş vermiştik.

Giydiğim numara tam (43) cuk oturdu . Normalde her ayakkabı alışverişimde bir şekilde 43'se , 0,5 numara büyük-küçük değişiklik oluyordu.

Tam oturdu ayağıma. Kendimi şanslı hissediyorum . Bir kaç resim atıyorum.

Bir de siyah modelin ayağınızdaki haliyle resmini rica etsek. Bir kaç farklı açıdan olursa daha da güzel olur. Teşekkürler.
  • Bilgisayarın ilk parçası geldi sorunsuz ürün geldi.hadi bakalım diğer parçalarda yolda.

Zotack extrem Edition gtx 1080 2670 tl ye aldım :))) türkiyede 3500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cs_adolf -- 2 Mart 2017; 1:25:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lanet rx 480 msi acilmiyor gonderime.fransa amazondan soylesek bisey olur mu soyleyen var mi fransadan bisey? amerikada 1 ay degisim hakki var garanti yok galiba ve biraz pahaliya geliyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 alan oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RnQ_520

Gün geçmiyor ki bir CMP, Columbia ve The North Face fırsatını bedavadan biraz daha pahalıya yakalamayayım :) Tam 2 aydır takip ettiğim 3in1 CMP montu 89 Euro'dan 30 Euro'ya inene kadar bekledim ve sonunda son kalan ürünüde ben aldım :) Ve ürünler 2 farklı kargoyla geleceğinden dolayı 12Euro vergide iade edilecek :)

Galiba forumda Montlar konusunda benden daha iyi bir fırsatçı çıkmadı :)

The Nort Face'nin 230 Euroluk kaz tüyü montunu 37 euroya :) yanlış duymadınız eve 37euroya, Tr fiyatı en son Forumda AVM de 940 civarındaydı.

Sonrasında Isı yalıtım malzemeli The North Face Montu 30 aralıkta Merhaba Indırımı ve +%20 Ekstra THN indirimi ile 120EURO luk montu 17 euroya aldım :) Dag sproları ile ilgilenıyorum ve montu -12 derece atletin üzerine diydiğimde hamam gibi sıcacık tutuyordu Tr fiyatı 800Tl civarında

Yanına ek olarak 60Euro luk çantayıda gene 30 aralıkta Merhaba Indırımı ve +%20 Ekstra THN indirimi ile 17Euro'ya mal ettim

Amazonu seviyorum ve aylarca bir ürünün düşmesini bekleyerek en uygun fiyata alıyorum. En az 4000 tl lik alış veriş yaptım 4 aydır. 33 Dolara Meşhur Salamonu'da aldım, 10 Euroluk Merrelleride aldım :) 26 Euroluk Asics'leride aldım, +90Euroluk 75 litre Trekking ve kamp çantamıda 26 euroya aldım :) 140Euro luk çadırı aylarca bekleyip 56 euroya aldım, Adidas formalarını 2eurodan, eşofman altlıklarını 4euro'dan, kız arkadaşıma onlarca iç giyimi 1-2-3-5 Eurolardan aldım en kötüsü şuan trde 60-70tl, Logitech G900 mouse'yı 61 eurodan, Corsaıre K65 MX Braun'u 4x Dolardan, dahasını sayamayacagım yüzcelerce şeyi Tr fiyatına göre 10 kat ucuza aldığım bile oldu, çevremde herkese bu konuda yardımcı oldum. 5-6Eurodan aldığım SoftShell montlardan en az 15 tane aldım, eşim dostum, komşum, ailem kim varsa boxer fiyatına aldığım Tr fiyatın 150 Tl olan montları hediye ettim. Kısacası Amazon'u seviyorum orada bile bir ürünü takibe alıp aylarca beklıyorum. Ihtiyacım olan 10 yıllık kışlık yazlık alışverişimi yaptım 1,5 aydır yaptıgım ilk alışverişte buydu ve perde çılgınca bir fırsat bulana kadar (Gtx1060 lı Laptop ve PS4 bulana kadar ki, (arkadaşıma MSI gtx1060 lı Laptopu 1020Eurodan aldık :) geçen aylarda burada yazılmıştı kampanya galiba İspanyadaki Amazondan dı)
    kapatıldı

Bu anlattıklarınızdan sonra sizi "Amazon, yılın sıcak fırsatçısı" seçtim. Tebrikler.
  • RnQ_520 R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa bir alkış alalım lütfen
  • //Bu şekilde bi mail attım bakalım hocam ins amazondan da magdur olmayız türkiyedeki firmalar gibi.. @MühendisMurat//

Dear Amazon.de customer service

I ordered Gskill F4 – 3200 °C16D-16GTZ Memory D4 3200 16 GB C16 Tridz K2 2 x 8 GB, 1,35 V, Tridentz product in 10 February 2017.When I ordered this product its price was 97 Euro (I attached the image of the price chart).And since then I am waiting for this product to be shipped.I even contacted the amazon customer service via phone and they told me " dear yusuf do not wory your product will be shipped as soon as it is available in stocks.But yesterday I see that the product is in stocks again in the webpage and and when ı looked to my order I see that it is canceled without my knowladge. I sincerely ask to help me about this problem.I am using amazon for a while and I know amazon's first priority is customer happiness. I waited for 21 days and now ı have nothing.Please send me the product as the amazon customer services promised before..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • columbia ayakkanbı için ürün sayfasında gönderilmiyor diyor ama siparişe geçince gönderiliyor

https://www.amazon.de/gp/product/B00KSQPJWA/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • cs_adolf kullanıcısına yanıt
    Güzel kasa hocam hayırlı olsun ben türkiyeden coraxalphadan S340 elite beyaz olandan aldım kısmetse yarın sistemi toplucam sabah kalkıp amazonda fiyatı 99 euroydu vergisi felan gene euro 385 felan ama bankalar 395 den çekiyo en az 420 tl ye türkiyeden almak daha mantıklı geldi akşam 5 te aldım ertesi gün 12 de eve geldi kasa bu arada Hue+ da aldım bakalım becerebilirsem RGB build yapıcam pc yi forumda paylasırız ışıklı ışıklı
  • Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt
    Burada bile komiklik yaparım diyorsun...
  • Beyler gaming kulaklık olarak ne önerirsiniz? Sennheiser GSP 350 araştırıyorum kullanan öneren varmıdır?
  • archeuscaine kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam bende yavaş yavaş topluyorum.merakla bekliyorum hocam fotoğraflarını paylaşırsan sevinirim.

Son zamanların en büyük Amazon ölücüsü seçildiniz, duygularınızı kısa olarak alalım.

• arkadaslar almanyada yasiyorum 1 hafta sonra ailem gelirken turkiyedeki masaustu pc mi getirecek kasa ve power supply orada kalicak monitorde

acaba bana uygun amazonmde den ( indirimli olmasibsart degil 1 ay icinde alicagimdna o sure indirimde bitebilir )

1 tane min 650 w psubsu moduler olan 2 tane 24x12 radyatir destekleyen yani camli kablo kanallari olan bir kasa onerebilirmisiniz ucuk rakam olmamasi gerekiyor

bunun yaninda 24 veya 27 inc freesync gerek yok kartim nvidia tepkimesi dusuk oyun odakli 1080p monitor

onerebilirmisiniz simdiden cok tesekkurederim arkadaslar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yubilsal

//Bu şekilde bi mail attım bakalım hocam ins amazondan da magdur olmayız türkiyedeki firmalar gibi.. @MühendisMurat//

Yardım bölümünden türkçe olarak menülere ulaşabilirsiniz, BENİ ARA butonuna tıklayıp kendinizi aratabilirsiniz.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Montu aynı fiyattan ben de aldım :)
    kappa ayakkabılar da da gözüm vardı..iyi oldu gece gece :)

Hatta ola ki vergi alinmazsa daha bile ucuza geliyo:p

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01IPGWUTY/ref=ya_st_dp_summary

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 2 Mart 2017; 2:41:2 >
    Bilmem farkında mısınız ama burası bir forum sitesi ve aksi belirtilmedikçe (espri-sizin deyiminizle komiklik- yapmak yasaktır vs.) herkes istediğini yazabilir.
    Tabii ki amaç fırsat paylaşmak ama ara sıra yapılan espriye bile ''burada bile'' yazmanız gerçekten çok enteresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Perry Cox -- 2 Mart 2017; 2:35:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yubilsal Y kullanıcısına yanıt
    Aynısından ayın 7 sinde sipariş vermiştim ürün geleli 1 hafta oldu.
  • Kargoyu sıfırlamak için en az 3 en fazla 10 euro ürün tavsiyesi olan varmı?

Edit: Pelikan Stola I tükenmez kalem ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 2 Mart 2017; 3:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

11 euro kargo ödeyeceğine almayı planladığın bişeye harca o parayı...
    50 euroyu geç...
    50 euroya takribi 8 euro çıkıyor vergi..
    ben olsam kargoya verdiğim paraya acırım :)

bak bir anda 28 euro fazladan harcadın ama :)) hatta 10 euro kargo parası yerine alışveriş de yaptığını düşünürsen 38 euro harcıyorsun ekstra...

fikir için teşekkürler tabi... ama öteki türlü de 28 euro ekstra masraf olcak. mesela ben de düşündüm bu lambalardan 2 tane daha almayı. otomatikman 60 euro oluyor. ama 30 euro fazla vericek param yok şimdilik

50 euroluk alisveriste vergi dusecek.. 43-44 euroya
    Maximum 8 euro vergi binecek. Havaya 11 euro gitmeyecek onun yerine elle tutulur bisey alacaksin.. 30 euroya 11 dolar ek odemektense 50 euroya 8 euro vergiden bahsediyoruz.. ki o vergi zimbirtisi da ayni hesaba getiriyo rakami.
    Ha dersen ki bosa para harcamis okuyoruz evet vebinden 11 euro daha cikacak ama 20 euroluk biseyler daha alabileceksin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.