Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hiç güneş gözlüğü sipariş eden oldu mu, yasaklı ürün v.s. durumu yok değil mi.

Numaralı güneş gözlüğü yaptıracağım ama sadece çerçeve almak istiyorum, önerisi olan var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: compasst

Hocam bunu alan bayağı olmuş sizin söylediğiniz markanın modelide var ama bu çok satmış.https://www.amazon.de/Withings-WS-50-Smart-Analyzer-schwarz/dp/B00BKRQ4E8/ref=sr_1_6?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1488350743&sr=1-6&keywords=TARTI

Amma pahalıymış ha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deedrah -- 1 Mart 2017; 10:0:26 >

• deedrah D kullanıcısına yanıt
    Aslında daha profesyonel bir cihazlar varda servet yani body fat ölçümü bizim sporda önemli özellikle diyet döneminde o açıdan düzgün bir ürün arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compasst -- 1 Mart 2017; 10:3:44 >
  • compasst kullanıcısına yanıt
    Gene bady yemi başladın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oMeR24 kullanıcısına yanıt
    O beni bırakmıyor ki kardeşim
  • Ventralia'lar yazın kullanılır mı? Normal spor ayakkabı kalınlığında mı? Geçen aldığımız PeakFreak'ler baya kalın kışlık ayakkabı bunlar onun gibi değil ama yine bi kalın gibi gözüktü gözüme?

Edit: TR'ye göndermiyorlar yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinedine_zidane -- 1 Mart 2017; 10:43:24 >
  • Dün g930 kulaklığım kırıldı yerine kulaklık önerebilir misiniz? Teşekkürler.
  • sarampol S kullanıcısına yanıt
    Rayban güneş gözlüğü aldım takılmadan sıkıntısız geldi.
    öneri konusuna birşey diyemem bilgili değilim bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard1905

quote:

Orijinalden alıntı: rmdy

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00KSQPIWQ/

Ilk sayfadaki su standi kullanan var mi.

Stand? Link yanlış sanırım farklı ürün çıkıyor.

Yanlış link atmışim :D

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00IFQHJDM/

Sundan bahsediyordum.Ayakkabiyla beraber sipariş gectim.

• compasst kullanıcısına yanıt
    ----------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babybel -- 24 Haziran 2020; 15:4:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

Rayban güneş gözlüğü aldım takılmadan sıkıntısız geldi.
    öneri konusuna birşey diyemem bilgili değilim bu konuda

teşekkürler hocam
  • https://www.amazon.de/gp/product/B00KSQPJWA/ref=ox_sc_sfl_title_11?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Columbia Herren Ventastic Outdoor Fitnessschuhe

42.5 no 35 euro sepette 43 euro ben aldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: soldier76

quote:

Orijinalden alıntı: cobra11_38

https://www.amazon.de/g...&smid=A3JWKAKR8XB7XF

şu ürünü buldum fakat buda waterproof değil sanırım. fakat güzel model duruyor. ayakkabı arayanlar için...

OutDry modellere yönelmekte yarar var fakat bu da güzel, OutDry gönderimi bir açılıyo bir kapanıyor ve illa yağmurda çamurda giyicez diye kural yok, normal kullanım için iyi bence. Sepete ekledim yollanıyor.

Bu arada diğer modellerin yollanmamasının Columbia ile bir alakası yok demekki, yoksa hepsini kapatırlardı bence.

Katılıyorum ben de. 1 aya kalmaz açılacak bence gönderimler ve herşey rayına girecek.

• Arkadaşlar çok özür diliyorum. Konuyu inceledim. Ancak bir konu kafama takıldı. Türkiye'ye gelmeyen bir ürün alırsak ne olacak? Gümrükten geçirmenin bir yolu var mı?

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye gelmeyen ürün demek Amazon'un sana yollamıyorum dediği ürün demek zaten. Alamıyorsunuz.
  • private-x P kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zamandıe kullanıyordunuz bende g930 aldım kendime :/ herkes dayanıksız diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Şu aralar acil DDR4 bellek gerekiyor. İlk sayfada indirimli gözüken belleklere baktım , ya stok bitmiş ya da indirim. İndirimde 16 GB (mümkünse 2x8) gören duyan olursa bilgilendirirse sevinirim.

Keşke olsa, şuan RAM kıtlığı var her yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Yok

Çoğu şeyin gönderimi kapanmış

Konunun güncellemesi gerekiyor

O kadar şeyi sileceğim ve tekrar mı koyacağım ? Burada bu işlemleri yapan bir robot yok unutmayın bunu, UYARI eklerim belli ki bir geçiş sürecindeyiz yakında belli olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

Hocam ne zamandıe kullanıyordunuz bende g930 aldım kendime :/ herkes dayanıksız diyor

3 yıldır sorunsuz kullanıyorum bence kaliteli bir üründü benim hatam yatağa fırlatmıştım köşesi çatladı sonra kırıldı bence güzel bir üründü
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.