Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10593. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Razer mouse'a bir bakayım dedim, Türkiye'de de aynı civarda fiyatlar. Ben şahsen 20 lira bile olsa amazondan alıyorum artık ama taksit yaptırmak isteyen arkadaşlar filan bir bakabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

Ultratec 2 in 1 Izgara. Fiyatı avantajlı gibi.
    https://www.amazon.de/U...att%2C+Barbecue-Funktion

Yorum bekliyorum meşhur columbia ayakkabının yanına eklemeyi düşünüyorum. Tost makinesi ihtiyacım var alınır mı bu ürün?

Evet Dip fiyat

Arkadaşlar lütfen KEEPA veya Camel eklentilerini tarayıcılarımıza eklemeyi unutmayalım, genelin hala bu konuda tam olarak bilinçlenmediğini görüyorum arada bunu hatırlatacağım artık bu herkesde hazır olsun böylece daha güzel sonuç alınan fırsatların paylaşımı artar diye düşünüyorum.
    https://keepa.com/#!addon
    https://chrome.google.com/webstore/detail/keepa-amazon-price-tracke/neebplgakaahbhdphmkckjjcegoiijjo

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

İki haftadır pcde internet erişimim yok hocam çok kısıtlı bir kotayla mobilden bağlanabiliyorum fiyattan ziyade kalite konusunda danıştım arkadaşlara gerek tost makinesi gerek ayakkabı konusunda :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.markafoni.com/garage-sale-outdoor-19093/?prefn1=categoryFilter&prefv1=Outdoor+Bot|Outdoor+Ayakkab%C4%B1

bi bakın derim

edit : linki kopyalayın tıklamayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vforfreedom -- 28 Ocak 2017; 12:9:7 >
  • Yav $ ve € uçtu alıp durmayın şu yabancılardan bi şey çok gerekli değilse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 144hz monitör var mı indirimde, uygun fiyata? Konuda bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: panter94

Ram fırsatı bekleyen arkadaşlar değerlendirebilir 30 euro sınırından sonra en iyi fırsatlardan biri..

Ballistix Tactical 16GB Kit (8GBx2) DDR4 2666 MT/s (PC4-21300) DIMM 288-Pin Memory - BLT2C8G4D26AFTA

DİP+4 (sınır 75 euro iken yine bu fiyatlara düşmüştü, o sırada tabi doğal olarak vergisi çıkınca daha uyguna geliyordu)
    https://www.amazon.de/gp/product/B013VODW5G/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Sipariş geçtim hocam Kasım ayında almadığıma pişman olmuştum :D anakart, işlemci ve ekran kartı kaldı sırada çok kararsızım bunlarda :(

• devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Cok doğru söylüyorsun hemen yerli üretime geçeyim. Aaa yerli üretim yokmus yav neyse amazona geri dönüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Yav $ ve € uçtu alıp durmayın şu yabancılardan bi şey çok gerekli değilse

Kusura bakmada burdakiler aldi diye mi uctu? Profil resminle cok uyumlusun , Turkiyeden alsak tr fabrikasinda uretilmis urunlermi almis oluyoruz? Dusunceni ciddi anlamda kavrayamiyorum bir mantik goster. Logitechin turevi turktech felan mi varda almiyoruz?!

• Arkadaşlar "Geçici stok dışı" ürünü satım alsam gelince direk gönderilir mi aldığım fiyattan fiyatı değişse de?

• edgawm kullanıcısına yanıt
    muamma
  • edgawm kullanıcısına yanıt
    Aldigin fiyattan yollarlar hocam.

• Bakıyorum herkes ne kadar rahat noter diye bisey çıkıyor ve arkadas 250 tl noter parası ödedim diyor kimsenin umrunda değil bana göre böyle devam edecekse bu iş bitmiştir ki amazon hani kapıya kadar masrafsiz getiriyordu ,amazon .de kadar yan çizen görmedim sürekli üzgünler ama çözüm sıfır

• GranmaInternacional G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, bende ram bolluğu oldu uygun fiyatı denk getirdiğimde aldım hep. Ucunu kaçırmışım biraz :) Çok yüksek düşünüyorsanız ekran kartını 1 tane 1080 yerine 2 tane rx480 almayı düşünebilirsiniz hocam. Bir kaç testte gördüm gayet müthiş sonuç veriyordu. (1080 fiyatına anca yetişiyor 2'tanesi belkide nasıl bir pahalılıksa :) )

Zen beklemeyecekseniz zaten intel 6 ve 7.nesil aynı performansı veriyor yaklaşık diyorlar. İndirim kovalamaya devam :)
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Çorba da tuzumuz olsun gardaşlık.
    Çorba olmasaydı tuz ekmemize de gerek olmayacaktı if you know what i mean.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsserhat -- 28 Ocak 2017; 13:13:25 >
  • Fiyay yüksek mi arkadaşlar zotac gtx 1050ti mini
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensation45 -- 28 Ocak 2017; 13:19:16 >
  • Arkadaşlar daha önce 5 dolar indirim kodu kullanmıştım. eğer hala varsa tekrar kullanabilir miyim ? yoksa yeni hesap mı açmam lazım ?

34 dolarlık bir ürün var. 5 dolarlık kupon ile 29 dolar olur . bende vergiden yırtarım sadece kargo öderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

arkadaşlar birşey sormak istiyorum alacağım ürün amazon prime üyelerine özel olmuş deneme üyeliği aktif edip alsam sonradan üyeliği iptal etsem acaba bir sorun olurmu ?

bilen birisi yokmu şu sorunun cevabını ?
  • sensation45 kullanıcısına yanıt
    1. Amazon tarafından çevirme kuru. Dolar işaretle . (amazon.de de ise euro işaretle)

2. Amazon.de'de 100-150 euro arasına vardı sanırım. Bir bakıver oraya, hemde amazon.de garanti sağladığını söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BySinsStar

Mehaba Bütçem 200 euro

Monitör önerilerinize açığım :)

İlk sayfaya göz atın.
  • ugur@ kullanıcısına yanıt
    ne kadar indirim kodu girersen gir 30 u geciosa vergi aliyorlar

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.