Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Amazon'de'de mastercard indirimini kullandığım ürünü iptal ettim, daha sonra indirim tekrar gelmedi. Konuyla ilgili türkçe bir mail attım ve olumsuz dönüş aldım. Daha sonra burada bir kaç arkadaştan gördüğüm taktiği deneyerek ingilizce bir mail attım. Ama cevabı veren kişi, yine Türkçe mailimi cevaplayan kişiydi ve bildiğin trolledi ben.(Almanca'da yazabilirsin diye )

You can just one time use for the promotion ticket.Im so sorry that we can not help you.you can write also in german.

Mutlu ve saglikli bir 2017 dilerim.

Saygılarımla,
    Carlos Mundo
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam öbürü harbi cok hızlı yahu tak tak aşağı kayıyor hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 31 Aralık 2016; 2:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24-11

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Perry Cox

Bayaa bir vergi eklenir ürünlere bence.

Bunu daha önce çok açıkladım ama diyelim dediğin gibi oldu fiyatlar hemen hemen hepsiburada ile aynı, nereden alışveriş yaparsın ?

Şimdi anlaşıldı umarım artık.

TR'de bu firma ile boy ölçüşecek bir yer yok bana göre...

Hocam ilk sayfaya eklemek istersin belki, dip fiyat uygun fiyatlı Corsair modüler PSU (550W) - 48Euro .
    Yorumları oldukça iyi.
    https://www.amazon.de/dp/B019NWRUXK/ref=twister_B01DYR12SE?_encoding=UTF8&psc=1

Teşekkürler, eklerim ilk sayfaya.

• Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    rekabeti düzenleme kurulunun buna izin vereceğini sanmam. zira ttnete bile fiyatları düşürdüğü için ceza kesilmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    İşte misal olarak anlattım...

* * *

Bu arada, ürünü sepete ekledikten sonra en son sekmeye geldiğimde fiyat gözükmüyor. bilgisi olan var mı?

bir önceki sayfada fiyat çıkıyor ama indirim detaylarını (ya da vergi detaylarını) göremiyorum.

bilgisi olan var mı?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    öhöm şimdi fazla da şeyapmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardios

quote:

Orijinalden alıntı: Addneywhite

https://www.amazon.com/gp/product/B007AB9JK4/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B007AB9JK4&linkCode=as2&linkId=8f35cf07553112aeb9e00c89935a3e7f

https://www.amazon.com/gp/product/B007AB92DI/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B007AB92DI&linkCode=as2&linkId=132c5971d3d8478e5c96c07ead0d5947

hocam teşekkür ederim de belirtmeyi unutmuşum sırt çantası olarak bakıyorum :)

https://www.amazon.de/gp/product/B00U3BBIF2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

sırt çantası düşünüyorsan linkteki çantaya veya o markaya bakmanı tavsiye ederim.
    satıcı Winkee ayrıca çok ilgili.
    Çanta çok kaliteli.

• Fırsat varmı birşeyler alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Amazon'de'de mastercard indirimini kullandığım ürünü iptal ettim, daha sonra indirim tekrar gelmedi. Konuyla ilgili türkçe bir mail attım ve olumsuz dönüş aldım. Daha sonra burada bir kaç arkadaştan gördüğüm taktiği deneyerek ingilizce bir mail attım. Ama cevabı veren kişi, yine Türkçe mailimi cevaplayan kişiydi ve bildiğin trolledi ben.(Almanca'da yazabilirsin diye )

You can just one time use for the promotion ticket.Im so sorry that we can not help you.you can write also in german.

Saygılarımla,
    Carlos Mundo

Hocam bi aciklasana mastercard indirimini

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Verdiğim paranın karşılığını tabi ki bekleyeceğim. Başkası beklemiyorsa benim problemim değil. Ayrıca paranın miktarı ile alakası olmayan sorunlar bunlar. Solda olmayıp sağda olmasının fiyat ile ne alakası var. G303 kullanıyorum ve ele oturma dışına daha iyi bence g900'den. Kablosuz olmasını, özelleştirilebilir tuşlarını falan saymıyorum tabi. Genel anlamda. Yani psikolojik değil. Bariz sıkıntısı var bendeki ürünün.

sen zaten fiyatına bakmayıp şuralarını beğenmedim diyebilmişsin , senin için iyi anlamda demiştim, sen tam tersini anlamışsın, mesela iphone telefon kullananlara göre dünyanın en iyi telefonu iphone, samsung kullananlar için en iyisi samsung , sony kullananlar için en iyisi sony, kötü biryeri olsada görülmüyor, sen G900'ün şurasını burasını begenmedim diyebilmişsin , herkez diyemez demek istedim yani senin için iyi anlamda dedim , G900'e o fiyatı verdiğin için beklentin tabiki yüksek olmalı yoksa 10 liraya a4tech farelerde alınabilirdi yüksek para veriyoruzki beklentimiz var

yanlız sendeki G900'ün sağ tuşunun öyle olması herkezdemi aynıdır sadece sendemi öyledir onu araştırmak gerekli, belkide sana arızalı bir ürün denk gelmiş olabilir , öyle arızalı bir durum varsa zaman geçmeden iade edip yenisini almalısınız

https://www.youtube.com/watch?v=WjCyq2mcdh4
    mesela G900'de de tekerlegin sağına ve soluna tuş koymuşlar sağa sola yatırınca basılıyor ve bunuda iyi yapamamışlar boşluk olmuş fareyi sallayınca tıkır tıkır ötüyor eminimki bu videodaki sorun bütün G900lerde var logitech'in 1.sırasındaki fare tıkır tıkır bu sağa sola yatırarak tıklama işini logitech yapamıyor ama ısrarla devam ediyorlar ilginç

https://www.youtube.com/watch?v=7Aw-UphO-so
    şu videodada birisi senin dediğin sorundan bahsediyor olabilir sola ve sağa tıklıyor , sağdaki tak tak diye ses yapıyor sanki

bendeki alt model G502'de böyle senin dediğin gibi sorun yok sol ve sağ tıklama ikiside aynı güzel boşluk yok sesleri aynı ama G900 ayrı model onun için birşey diyemiycem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi picasso2 -- 31 Aralık 2016; 1:10:57 >

• Yok mu soyle 5000 tl bandinda laptop forsati

• Enpara ile sıkıntı yaşayan varmı parasını çekmesine rağmen amazon hala sıkıntı çıkartıyor 2 gündür bununla uğraşıyorum
  • Ödemeyi euro secmeme rağmen teb karttan usd olarak çekilmiş. Amazonun işi mi bu teb in mi? benim hesabimdan 10 euro fazla çekildi yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsserhat -- 31 Aralık 2016; 1:11:58 >
  • aynen hocam bu mastercard indirimi devam ediyormu. Ediyorsa nasıl yararlanıyoruz.
  • Warehouse dan 16eur a durumu çok iyi olan g410 kaçırdım, saniyesinde gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denetleme.1314

quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Amazon'de'de mastercard indirimini kullandığım ürünü iptal ettim, daha sonra indirim tekrar gelmedi. Konuyla ilgili türkçe bir mail attım ve olumsuz dönüş aldım. Daha sonra burada bir kaç arkadaştan gördüğüm taktiği deneyerek ingilizce bir mail attım. Ama cevabı veren kişi, yine Türkçe mailimi cevaplayan kişiydi ve bildiğin trolledi ben.(Almanca'da yazabilirsin diye )

Saygılarımla,
    Carlos Mundo

Hocam bi aciklasana mastercard indirimini

"The bomb has been planted"
    Mastercard indirimi şu an yok hocam gelirse paylaşırlar konudan zaten:)

• Blizzard1905 kullanıcısına yanıt
    Bundan kullanan var mı ?

• Amazon Türkiye'ye girse fiyatların diğer perakendecilerden kayda değer daha ucuz olacağını düşünenler varsa hayal dünyasında yaşıyorlar. Bundan 2-3 sene önce de keşke Apple resmi olarak Türkiye'ye gelsede kazıklanmaktan kurtulsak diyenler vardı. Apple resmî olarak Türkiye'ye geldiği günü bu forumda hatırlıyorum resmen forum üyeleri bayram havası estirmişti. Ucuza iPhone alacağız diye seviniyordu garipler o zaman. Sonuç malum. Sizde ucuza alışveriş yapacağız diye Amazon Türkiye bekliyorsanız boşa bekliyorsunuz
  • tonymontana44 kullanıcısına yanıt
    Son attığınız modelde bayağı iyiymiş.
    Acaba bunların bedenleri nasıldır?
    Hangi bedeni bana uygun olur?(Boyum: 179 kilo: 72)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exocoetidae -- 31 Aralık 2016; 1:40:43 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.