Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Sepete ekledikten sonra sepete gidin ve en üstte sepet alt toplamı yazan yerde aşağı ok işareti var ona tıklayınca Özet bilgileri görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigbaboll kullanıcısına yanıt
    Hocam kutu sıfır ben açtım. Çalınmış olamaz.

Dijital olarak geliyor mu mail yoluyorla onu araştıracağım.

Hem sadece kod yolluyorlarsa :) bu kutuya ne gerek var ki :)
  • lovelysy kullanıcısına yanıt
    6 aralıkta verdim 69€ olan aynen

• ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu çok okudum, banlanma durumlarını. Kısa süreli de olsa olabiliyormuş yani, bilgi güncellemesi vs... istiyorlar adresle ilgili sanırım.

Aksine ben de olmadı, şartları da zorladım yani. Kız arkadaşımın kredi kartıyla alışveriş yapıyorum kendi adresime, veya kendi kartımla annemin adresine (teslimat da onun adı tabi) ürün alıyorum, alt komşu saat istemişti onun kredi kartını ekledim direk kendi hesabımdan aldım onun adresine ve onun adına teslimat ile. Artık neye göre oluyor bu durum bilemiyorum, tek denk geldiğim ödeme yapacağım kredi kartı ile o adrese önceden hiç alım yapmamışsam kredi kartı numarasını tekrardan girmemi istiyor güvenlik açısından, bundan başka bir sıkıntım olmadı henüz.
  • Tardios kullanıcısına yanıt
    Ne demek , zilyon tane kargo sorusu yüzünden iyice okunamaz geldi. Sen de haklısın valla :D
  • Pil li ion mu nimh mi gorenedim hocam varmi bilgin?

Edit: nimh pil 1500mah imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MmN20 -- 30 Aralık 2016; 22:31:1 >
  • Amazon.de için digital key satışı niye yok (Coğrafi kısıtlama diyor ama Europe keyler Tr de geçiyor değişmediyse tabi en azından en son öyleydi) 10€ yu harcayacak bişey bulamıyorum kargo için 40€ yapana kadar rastgele bi oyun alayım dedim hepsi kutulu key içindeki kodu öğrenmeye beklemeye değmiyor pc için...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Ykp 44.58 euro yu 170.31 tl olarak çekti yani 1.82 diye baz aldı kuru.. fazla değilmi sizce ? ek olarak amazon.de 2. işlem olarak 3.61 tl çekmiş kartımdan acaba neden ?

arkadaşlar ?
  • Fatih54102 F kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki beyaz olandan aldım gayet memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

Ayın 26 sında almış olduğum tencere seti 28i sabahı teslim aldım.Şaka gibi
    https://www.amazon.de/S...163e72bb3eb250743596b8d8

Çok hızlı gelmiş cidden, hayırlı olsun. Nasıl memnun kalındı mı tencerelerden. Fiyatı ülkemize göre cidden çok ucuz.

• Belanir kullanıcısına yanıt
    Umarım myasamazsınız. benim iş yerimde bi kaç kişi kendi hesabından arkadaşlarının kjartıyla onlara bişeyler aldı ve şutladılar:)
    ben baskasına bısey aldııgımda kendı kartımla alıyorum onlarr da bana oduyo
  • 'Merhaba' indirimi yarin da gecerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

COLOMBİA BOTLARININ NUMARASI NASIL ADİDAS İLE KIYASLARSAK 1 NUMARA BÜYÜK MÜ ALMAM GEREKİYOR ? ADİDAS 43 GİYİYORUM

yarım numara büyük almanızı tavsiye ediyorum. adidas 42.5 giyiyorum 43 aldım tam oldu.
  • Aynen hocam. Ben de bisiklet için tur çantaları ve diğer bazı ihtiyaç duyduğum şeyleri aldım. Ama hala almak istediğim şeyler var para bitti. Özellikle tam otomatik kahve Makinesi almak istiyorum ama fiyatlar pahalı. Artık durumu düzeltince alırım iyi bir makine. Zaten gümrük limitini aşıyor vergiyi her türlü ödesem bile buradakilerden daha ucuza gelecek. Ama zaman var ona

• mustafaceylan kullanıcısına yanıt
    Nefes alabilen kumaşlı modellere bakmak lazım her zaman.Bende artık ilk dikkat ettiğim şey nefes alabilirlik oluyor.Çünkü su geçirmeme özelliği artık kinetix'te bile var önemli olan nefes alması bir yerlerden.

İstanbul şehir içi şartlarda zaten çok prof. su geçirmemezliliğe ihtiyacım olmuyor.

Ama clark ın goretex modelleri var mesela onlara gözüm kayıyor hocam tabi nefes alabilirliği nasıl bilmiyorum.

Columbia outdry modellerine bakın eleman bana onlar nefes alıyor demişti.
  • emopi kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuçtan haber ederseniz sevinirim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meyal kullanıcısına yanıt
    bana geldi dünden beri :)
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Eğer kartı Yen'i eklediyseniz 1 Euro çekiyor onaylama için. Benden de çekti sıkıntı Yok. Bir süre sonra iade ediyorlar.

• Arkadaslar ilk sayfada da duran silit tencere setim 3. Günde evime ulastı gümrüge falanda takılmadı

Hepsiburdadan alsam bu kadar hızlı gelemezdi

Amazon.de efsane çalışıyor
  • blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    önemli değil hocam alayım mı derken sen alınca tekrar fiyat yükseldi
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.