Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
260.126
Cevap
2.986
Favori
13.341.009
Tıklama
Giriş
    187 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    905 Mesaj

Yok canım 6800k'ya z170 alsak yılın noob'u olurduk :)
    |
    |
    D12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL I5 8400 | MSI GTX 1060 GAMING X 6G | MSI Z370 TOMAHAWK | CRUCIAL 2400MHz DDR4 8GB C17 x2 | COOLER MASTER MASTERCASE MAKER 5T | EVGA SUPERNOVA 850 G2 | SAMSUNG 250GB 960 EVO x2 RAID 0 | SEAGATE BARRACUDA 2 TB | CORSAIR K70 RGB RAPIDFIRE | KINGSTON HyperX CLOUD II | FSP CHAMP 1K
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj

Ben aldım sadece denedim almak isteyen olursa 56$ ' a satarım...
    |
    |
    pastdreamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar com'dan alınan sapphire ekran kartını burada bir miktar para verip Tr'de garantiye sokma gibi falan bir imkanımız var mı? Kartı satacağım yer öyle bir şeyden bahsetti de.
    |
    |
    INTEL I5 8400 | MSI GTX 1060 GAMING X 6G | MSI Z370 TOMAHAWK | CRUCIAL 2400MHz DDR4 8GB C17 x2 | COOLER MASTER MASTERCASE MAKER 5T | EVGA SUPERNOVA 850 G2 | SAMSUNG 250GB 960 EVO x2 RAID 0 | SEAGATE BARRACUDA 2 TB | CORSAIR K70 RGB RAPIDFIRE | KINGSTON HyperX CLOUD II | FSP CHAMP 1K
  • Yarbay
    9456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stoyki Muzhik

MERHABA kodunu başka üründe kullananlar için sıcak bir fırsat sayılmaz... Zira Türkiye'de yaklaşık fiyatlara alınabiliyor aynı ürün.

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/einhell-th-cd-14-4-2-2b-cift-akulu-vidalama-255909318

O ni-cd pilli ama , ve torku düşük 18nm , benim linkini verdiğim ise li-ion pilli ve 33nm

Aman hocam yavaş
    |
    |
    pastdreamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    72236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: Stoyki Muzhik

MERHABA kodunu başka üründe kullananlar için sıcak bir fırsat sayılmaz... Zira Türkiye'de yaklaşık fiyatlara alınabiliyor aynı ürün.

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/einhell-th-cd-14-4-2-2b-cift-akulu-vidalama-255909318

O ni-cd pilli ama , ve torku düşük 18nm , benim linkini verdiğim ise li-ion pilli ve 33nm

Teknik Özellikler
    Akü 14.4 V | 1100 mAh NiCd
    Şarj süresi 3-5 saat
    Boşta devir hızı 0-550 d/dk
    Max. Tork Gücü 18 Nm
    Tork kademeleri 19+1

Technical specifications:

Battery type: Li-Ion
    Battery voltage: 14.4 volts dc
    Battery capacity: 1.300 mAh
    Idle speed: 1st gear: 0 - 350 min-1
    2nd gear: 0-1,150 rpm
    Torque setting: 19 + 1
    Charging time: approx. 3 - 5 hours
    Torque: 33 Nm
    Product weight: 1.4 kg

https://www.amazon.de/Einhell-Bohrschrauber-Lithium-Ladegerät-Koffer/dp/B00MNYKKM4

Güzel fırsat gibi ilk sayfaya eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Aralık 2016; 19:3:28 >
    |
    |

• Yarbay
    3875 Mesaj
    Contigo termosu 6 gündür bi kargoya veremediler. Amazondan aldığıma bin pişman oldum keşke türkiyeden alsaydım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Orhun

Şu amazon'un boş yere ödediği vergilere üzülüyorum ben. Vergi altı ama bir şekilde ya yanlış para birimi ya da yanlış girilen ücret sebebiyle ürün 75 euro üstü beyan ediliyor. Amazon'a da durumu anlatıyorum. Ben vergi ödemeyeceğim, biliyorum ama şu durumla ilgilenin diyorum. Bazen doğru bazen yanlış giriliyor. Anlamak güç, umarım yakın zamanda düzeltirler. Son seferde de ürünün değerini kdv düşmemiş şekilde yazmışlar ve gümrüğe takıldı. Genelde de bu şekilde oluyor diye tahmin ediyorum.

aynı durum bende de var. 71,35 euroya aldığım ürün ingiltere amazon deposundan 71,35 GBP olarak kargo paketine yazılmış. ups Türkiye çıkacak vergiyi ödemeyi kabul ederek yollamışlar zaten dedi. acaba 30 euro sorunu olursa mağdur olmayalım diye mi yoksa hata mı bilmiyorum.
    |
    |

• Teğmen
    223 Mesaj
    nerde bu guitar hero live indirimi
    |
    |
  • Yarbay
    9456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.MosQuiTo

Merhaba arkadaşlar 25 Aralık'ta aldığım Trust GXT 38 2.1 ses sistemi bugün geldi. İlk izlenimlerim, sesi yüksek ve bassları güçlü fakat kaliteli gelmiyor kulağa. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye etmem. Tabiki fiyat-performans olarak kabul edilebilir. İyi akşamlar.

Bunu alacağına wavemaster alaydın ,

https://www.amazon.de/wavemaster-MX3-Lautsprecher-Aktiv-Boxen-Smartphone/dp/B000BKSFJ2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1483028116&sr=8-1&keywords=wavemaster

Trust'ın uyduları iyi değil zaten belli TR'dede satıldı bu

• Yüzbaşı
    949 Mesaj
    Dhl ile gelen bi kargomuz var okulu adres vermiştik eve gitmem lazim farkli ile

Kargo gelince arayip desem boyle boyle teslimat adresini degistirme sansimiz varmi?

Fırsat bulup yorumlarımı yazamadım bugüne nasip oldu.

Ürün 19 Aralık da UPS ile İspanya üzerinden geldi. Hafta sonu filan girmişti sanırım araya tam hatırlamıyorum ama amazondan gelen en hızlı siparişim oldu 3 gün sürmedi bile. Hafta sonu olmasaydı 1 gün de elimde olacaktı şok oldum valla. Hemde ispanya Almanya filan baya gezdi ürün.

Ürün Hakkında: Bence bu fiyata (45€) Alabileceğim en iyi ürünü aldım. Maşallah nazar değmesin Ailecek çok memnun kaldık üründen.( Valla nazar değer diye yazmaya bile korkuyorum buraya )

Evden bir toz çıkıyor sanırsın daha önce eve hiç süprüge girmemiş hayret ettik valla. (Daha öcne dandik bir toz torbalı süprügemiz vardı.)

En önemlisi de bizim için ürün toz çıkarmıyor dışarıya. Ve toz kokusu veya pis koku filan çıkarmıyor dışarıya. Önceki süpürgeler de süpürge açınca camı açıp havalandırıyorduk evi. Bunda hiçbir koku çıkmıyor dışarıya muazzam bir şey benim gibi toz alerjiniz filan varsa baya hoşunuza gider.

Ürün Sert zeminde (Parke gibi) Muazzam bir performans sergiliyor biz hep son gücünde kullandık ürünü neredeyse evdeki parkeyi kaldırıp sökecek sert zeminde gerçekten abartmıyorum o kadar mükemmel ürün. Halılar da ( POFUDUK TARZI HALILAR DIŞINDA ) Çekimi gayet güzel yapışıyor halıya

Yanında gelen apartlar çok kullanışlı uyduruk bir şey değil. Koltuk temizleme ve (Koltuk arasındaki çizgiler boşluklar için bile aparatı var adamlar bunu bile düşünmüş vallahi şok olduk.) klavye temizlemek için de aparatı var. Aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabiliyor ürün.

Uzun lafın kısası biz çok memnun kaldık ailecek Amazondan aldığım ev için en yararlı eşya oldu. Bu süpürgeyi ilk forumda paylaşan arkadaşa çok teşekkürler.

Edit: Ürün link ; https://www.amazon.de/gp/product/B012OVSE32/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 29 Aralık 2016; 19:30:13 >

• Yüzbaşı
    609 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Dhl ile gelen bi kargomuz var okulu adres vermiştik eve gitmem lazim farkli ile

Kargo gelince arayip desem boyle boyle teslimat adresini degistirme sansimiz varmi?

kargoya sormanız lazım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MmN20

https://www.amazon.de/g...p_summary?th=1&psc=1

Bi çılgınlık yapıp turuncu olanı aldim 59 euroya :)

Suanki indirimi çok güzel eşime mor olani almıştım ayağından çıkarmıyor bende turuncuyu aldim kdv düşünce 50 euro almak isteyenler değerlendirsin.

Epey iddaalı bir renk olmuş, tam spor salonunda kullanmaya uygun renkler. Günlük kullanımda nasıl bir kombinle iyi gider bilemedim.

• Teğmen
    121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xprofessorx

30 kere okumanıza gerek yok, hatta tamamen okumanıza da gerek yok. Ctrl + F veya F3' basın ilk sayfada. "Yetki belgesi" diye aratın tırnak işaretleri olmadan. İlk sonuç sizin sorunuza cevap olacak.

DEMEKİSTEDİĞİM 75 AVROYU GEÇMİYOR SİPARİŞİM BİR TANE YORGAN O YÜDEN YAZDIM BÖYLE IVIR ZIVIR BEKLETİYOR DEMİŞLERDİ BUGÜN GÜN İÇİN DE UPS İÇİN O YÜZDEN YAZDIM YOKSA BURAYI BOŞ YERE İŞLETMEZDİM. ANLAŞILDIM MI
    |
    |

Orijinalden alıntı: xprofessorx

30 kere okumanıza gerek yok, hatta tamamen okumanıza da gerek yok. Ctrl + F veya F3' basın ilk sayfada. "Yetki belgesi" diye aratın tırnak işaretleri olmadan. İlk sonuç sizin sorunuza cevap olacak.

HOCAM 75 AVROYU GEÇMİYOR SİPARİŞİM. UPS PİSLİK YAPIYOR YAZMIŞLARDI GÜN İÇİNDE.. ACABA BENİM DE Mİ BAŞIMA ÖYLE BİRŞEY GELDİ DİYE YAZDIM DETAYLI ANLATIMIN İÇİN DE SAĞOL
    |
    |

Orijinalden alıntı: deepgreen1

quote:

Orijinalden alıntı: şişkoşakir

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01D8VJ0B2/ref=sxts1?ie=UTF8&qid=1482999271&sr=1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65

1070 li demiş arkadaş, sizin paylaştığınız 970 li, sanırım gözünüzden kaçtı

970 e su saatten sonra 3500 liradan fazla verilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1318 Mesaj
    https://www.amazon.de/WMF-Smoothie-BPA-frei-cromargan-silber/dp/B00I5ABIFI/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1483029328&sr=8-4&keywords=wmf+kult+pro

küçük smoothie makinası arayan varsa bakabilir.

normal mikser arayanlar için : https://www.amazon.de/gp/product/B00UTJQ1RI/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostmourne Hungers -- 29 Aralık 2016; 19:38:51 >

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
son dakika
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.