Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam Mastercard indirimi bitmedimi.Bitmediyse nasıl yararlanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEB bankası euro yu kaçtan hesaplıyor amazon.de den ödeme alırken?
  • haunt54 H kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.fr/gp/product/B01MPXY2M9/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

bunu aldım kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Merhaba ile 58 Euro oluyor.Gore-Texli Clark.1 tane columbia aldım yeni 1 tane kar 1 tane de normal sıfır botum var ama şeytan dürtüyor işte ah ah

Clarks Herren Triman Up Gtx Kurzschaft Stiefel

https://www.amazon.de/C...=1-74&th=1&psc=1

Merhabayı kullandım ama alasım geldi yinede, model oldukça güzel ve gore-tex.

Aynısını boynerden 170e almıştık 1 ay kadar önce

• Arkadaşlar vergi sınırı gerimi çekildi gerçekden uçmak istiyorum havalarda
  • Normalde spor ayakkabıda kaç numara kullanıyorsunuz?
    Mantık olarak 45 sıkı ya da tam olması lazım, ayaklarımız arasında 1cm fark olduğuna göre 45-1/3 olur gibi.
  • Arkadaşlar bu on hold olan clod 2'lerin gümrükde orjinal kutsunu açıyorlar mı?
  • enpara hesabımdan aynı ürün ücreti 2 kere çekildi bilgisi olan var mı müşteri hizmetleri 1 kere çekildi diyor telefondaki kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

8€ nereden okdu hocam

40 euro gift card alırsan
  • K@FKASYALI kullanıcısına yanıt
    2 ve 3 sıaradakilerden var bende...yağmurda hiç kaymadı.
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    onları halletim şuan tek sıkıntım Battlefield 1 oynuyorum kendi kendine 2. silah yani tekliye geçiyor onu çözemedim.
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    benimde 28 inde verildi 30 unda geldi saat 12 de cok hızlı hizmet harbiden
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    O sorunu bir kere ben de yaşadım CS Go oynarken. Oyunu kapatıp açınca ya da kendiliğinden düzeldi hocam...
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    benim düzelmedi yahu sürekli geçip duruyor tekliye cıldırtıyor beni onun dışında bir sıkıntım yok elime falan tam oturdu alıştım hemen
  • gsserhat kullanıcısına yanıt
    Bende Teb ile çalısıyorum. € yu önce $ a çevirip sonra TL ye çeviriyor. Yani sonuc € 3.70 ise sen 3.80 den hesapla. Öyle oluyor bende

• Evet ilk amazon alisverisim az evvel geldi gerci 2 urun aldim ayni anda ve büyük kuruluydu getirmiş.....bu gün gelmeliydi ikiside neyse hava kötü işleri zor.lupa exllusion 240 sıvı soğutucu geldi mx300 m2 ssd ufak diye gitti araçta aramaya gelmedi.kutunun icinde olduğu kutu sudan yırtılmış sanırım.yada gümrükte açtılar 93 € toplamda diye sanırım.
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

quote:

Orijinalden alıntı: ZECKSE

beyler en hızlı kargo ile amazon.com'dan gaming laptop aldım dünden beri paket kayıp, ne yapabilirim bu durumda acaba tecrübeli birisi yardımcı olabilir mi?

kargoya hızlı olsun diye 65 dolar ödedim rezilliğe bak ups'in yaptığı. kayıp olduğunu amazondan arayıp söylediler, gümrüğü arıyorum paketiniz burada işlemleri yapılıyor diyorlar. kime nasıl inanayım bu durumda?

muhtemelen gümrükte ya hasar aldı ya da çalındı diye düşünüyorum, hiç bir bilgi yok, hareketlilik yok. arıyorum her kafadan ayrı bir ses çıkıyor ups'den

gümrüktedir büyük ihtimal
    takipsizlikten dolayı kayıp olarak algılanmış olabilir

sağol hocam paket gerçekten kayıp ups genel müdürlüğüde doğruladı, nasıl iş yapıyorlar anlamadım gitti bundan sonra dhl candır sistemden kargo bilgisini resmen sildiler, dhl ile gönderecek amazon yılbaşından sonraya kaldı artık

nasıl becerdilerse artık tebrik etmek istiyorum kaybeden şahısı, abd'de o eyalet eyalet gezdi almanya'ya geldi aktarmadan istanbula gelmek üzere bir sorun çıkmadı. ne olduysa Atatürk'ten topkapıya gelene kadar oldu pakete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iczeleven -- 30 Aralık 2016; 17:46:30 >

• DHL can mı? Muahaha. 60 gun oldu kargo yok. Almanya depoda bekliyormus. Can degil patlican.
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    ben mouselardan çok iyi anlarım makrolu tusa basıyorsundun programını yükle makroyu kapat
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.