Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    herhangi bi sorun yok diyorsun yani kardeşim. sadece beklemem gerekiyor yani .
  • Hocam bu ayakkabıları 7-15 Euro arası satın aldık pek çok kişi. Şu an ayağımda var. Acayip memnunum tavsiye ederim fiyatını uyguna düşünce almak isterseniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

Kargolanmadan hemen önce ücret çekilir.

ama
    kargo yola çıktı
    salı günü geliyor g900
    2 tane provizyonda bekliyor hala..
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    LGS yazılımını indirin. Logitech Gaming Software... DPI tuşlarına basarak yükseltin değerleri şimdilik hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Tebliğ geri çekildiğini nereden görüyoruz

Ben bulamadım da merak ettim nereden bakıyoruz diye

Teşekkürler

Burdan Ulaşabilirsin
  • Gelince vergi kanunu çıkarsa gümrük arayıp vergisini ister mi acaba ki
  • HecqiixZ27 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2017 ocak ayında yayınlanma ihtimali yok mu ?
  • Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt
    Konu hakkında hiç bi bilgiye sahip değilim sadece resmigazete de gördüğüm şey buydu
  • MERHABA indirimi yarın 31 Aralık 2016 son günü.MASTERCARD indirimi ise 31 Ocak 2017 son az önce müşteri hizmetleriyle görüşüp teyit aldım.
  • 12 eurodan almıştım... şu an sepette 32 eurodan aldım babama..parasını hak ediyor gayet kaliteli..
  • arkadaşlar siparişi iptal ettikten sonra müşteri hizmetlerine mail atsam, tekrar oluşturabilirler mi ? 1 saat önce iptal ettim, şu an o ürün stokta görünmüyor ama ben iptal etmeden de stok bitmişti. mail atsam yardımcı olabilirler mi ?
  • Eski vergi sinirini gecmeden simdi bi siparis versem gumrukde vergi odemek icin cagirirlar mi sizce bi fikir verirseniz sevinirim karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XLTRN

Anker kulaklık sipariş etmiştim 3 adet 27 aralıkta. Henüz gelişme yok. Aynı durumda olan var mı?

Aynı durumdaydık 19 aralıkta 3 adet sipariş vermiştim dün bilgiler girilmişti gece bugün öğlen 14:30 gibi teslim aldım siparişimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu seneyi ayakkabısız kapattık alacağın olsun amazon
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Orijinalden alıntı: alperturgay

45 no ok
    o zaman..

baştaki kahverengiden var ayağımda genel olarak merel botumdan sonra kazık gibi geldi ayağıma konfor açısandan ayrıca ayakkabı kayıyor heleki hafif nem varsa yolda dikkat etmek lazım bu ayakkabı yı giydiğimden beri çanağı kırma tehdidiyle yaşıyorum birkaç kere kayıp üstün manevralarla kurtardım kendimi bilginiz olsun :)

• bigbaboll kullanıcısına yanıt
    tabanı konusunda şüphelerim var. karlı havalarda uçurabilir :)
  • Maalesef, mümkün değil bu tür şeyler. Denedik daha önce... Yeni sipariş verilemiyorsa bir şey yapamıyorlar...
  • matrax55 M kullanıcısına yanıt
    Hangi laptopu aldiniZ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam o zaman burda satılan fırsatta olan birkaç monitor vardı alın geçin duruyorsa :) bizzat çizimle uğraştığım için ips öneririm. bende 27 inch philips var 24 inchini 400 gibi bulabilirsin 2. elden oyunlardada hiçbi eksik kalır yanı yok
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.