Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar 27'si akşamı sipariş verdiğim tencere seti bu sabah teslim edilmiş. Annem çok beğenmiş tavsiye edilir:)

Bu arada Murat yine borca soktun kardeş. Tornavida ve şarjlı akü setini aldım böyle bir şeye çok ihtiyacım vardı teşekkür ederim.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• cratos4203 kullanıcısına yanıt
    İnşallah dediğiniz gibidir ama ben pek zannetmiyorum öyle bişey yapacaklarını ne edip bi yolunu bulup yine çıkartırlar o yasa'yı ama inşallah dediğiniz gibidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Hocam tr ye gelirse bu fiyatlardan satarlarmi o şüpheli satarlarsa égér bir an önce gelsinler

• Equris kullanıcısına yanıt
    Bi arkadaş demişti bu tencere setini herhalde amazonun deposundaki müdür satıyodur diye hakkaten adam haklı baksana 3 günde gelmiş ya Şaka bi yana hayırlı olsun hocam güle güle kullanın bizim kargolar 1 hafta oldu dolanıyor hala

• Sepet oluşturdum ürünün iki ürünlük. bir tanesinde stok yok stoğa tekrar gireceği tarih 3 ocak diyor. Şimdi satın almayı gerçekleştirsem bir sorun olur mu acaba? Stoğa girince gönderirler mi hemen?
  • Maalesef aynı durumdayım, UPS ile görüştüm gümrük memurunun keyfini bekliyorsunuz. Ne zaman isterse o zaman bırakır dedi. Şaka filan değil gayet ciddi şekilde söyledi bunu :D Muhtemelen Pazartesi'ye kaldı sizin ürün dedi. :( Bu kadar çok isteyince gelmiyormuş, G900 yerine Corsair klavye takılmadan gelseydi keşke :(
  • Corsair MM300 alan varmı 2-5 hafta sonra yollanır diyor varmı alıp yollanan beyler ona göre başka markaya yöneleyim

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    evet birleşiyor.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.

Macbook Pro 15" kullanıyorum. Boş vakitlerimde CATIA ile çizim yapmak, kendimi geliştirmek istiyorum. Derslerde öğrendiklerimi epey unuttum, pratik yapmak istiyorum.

Macbook un 15" ekranı çok küçük, bu tarz işler için hiç kullanışlı değil.
    Buna uygun nasıl bir ekran alabilirim ?
    Fazla para vermek istemiyorum, öyle çok aşırı kaliteli bir monitör gerektiğini de sanmıyorum ama bilgim yok pek.
    Var mı öneriniz ?
    Ana amaç çizim yapmak. Çizim için basit bir şey yeterli olacaksa onu alırım. Arada oyun falan da oynarım ama onun için çok ekstra para vermek istemiyorum.

400 civarında olabilir fiyat. Şu 100 lira daha pahalı ama kat kat daha iyi derseniz, onu da alabilirim.
  • rigbi kullanıcısına yanıt
    Ahaha hocam UPS ile gönderiyorlar o yüzden böyle geldi:)) Çok teşekkür ederim hocam annem yemek yapacakmış şimdi tencere ile akşam yeriz bakalım tadı nasılmış:)
    Şimdiden afiyetler olsun hocam memnun kalırsınız umarım

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim g900de 15 dakika once geldi uzerinde jelatin var. Belki sizinkini gumrukte açmışlardır kontrol için

• mustafa2790 M kullanıcısına yanıt
    tr gönderimi yok.

Hocam tam olarak kaç parça? Kapaklar hariç kaç tencere var diyeyim 😀

• ips modellere yönelin bence çizimlerde çok iyi oluyor ancak 400 civarına zor sanırım
  • kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    8€ nereden okdu hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuthWine55

Hocam benim g900de 15 dakika once geldi uzerinde jelatin var. Belki sizinkini gumrukte açmışlardır kontrol için

Gümrük işi değil bu orası kesin. Dış paket açılmamış çünkü.

Büyük ihtimal depoda sıyrıldı ambalajı, paketlerken de söktü kargolayan kişi. Çünkü hiçbir şekilde kullanıldığına dair iz yok. Kablosu temiz, bantı açılmamış, aparat kutusuna dokunulmamış.

Kendim için almamıştım gerçi bunu ama yine de hoş değil. Amazon.com dan aldığım kendim içindi.

Mail atıp resimlerle gösterdim durumu hiçbir istekte bulunmaksızın. Ona rağmen 15 EUR özür niyetli bakiye tanımlamışlar.

• Cloud 2 se 1 hafta bekleceksiniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 30 Aralık 2016; 16:10:2 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.