Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    İyi oldu kayit edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40€ >> 8€ Hediye Gift Linki MERHABA ile birleşiyormu deneyen varmı
  • cratos4203 kullanıcısına yanıt
    Tasarının askıda kalma ömrü 2016 sonuna kadardı diye düşünerek mi böyle söylüyorsunuz yoksa somut bir bilginiz var mı? Bakanlar kurulu tasarısı bu, SEK günlük süt değil dikkatinizi çekerim. İki günde içilmedi diye bozulup çöpe atılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Ondan şüphelendim bende ama ne mouse a ne kablosuna ne de aparat kutusuna dokunulmamış.

Mail attım durumla ilgili.

Bugün geldi, Jlatini üstünde. Hatta ananem ne bu kara kuru diye açmaya çalışmış ama jlatin izin vermemiş söyleniyordu
  • Dostlar merhaba

Merhaba indirimi bitmeden su geçirmez bir bot istiyorum.Colombia,Jack Wolfskin tarzında hala indirimde olan bir ürün var mı ?

Hayırlı Forumlar
  • Arkadaşlar traş makinası alsak 40euroya 10 Euro kodunu kullanabilir miyiz dijital ürün kapsamındakiler ne elektronik değil değil mi
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    işte duymak istediğim buydu
  • Kardeşim okudum ilk sayfayı ama göremedim, amazondan gönderilen ürünler Türkiyeye girdiği anda mail hesabımıza bilgi geliyormuş.Böyle birşey varmıdır ? (20 aralıkta gönderilen ürün hala gelmedi, bilgide yok)

Ben konuda göremeyince amazona yazdım, ve beni cengiz isminde bir abimiz aradı o söyledi.hatta biraz sohbet ettik forumuda takip ediyorlarmış.

Ben adamın vaktini almıyım diye telefonu kapatmaya uğraşıyorum 15 dakika beni telefonda tuttu herif yav.cengiz abi okuyorsa buradan kendisine selam olsun

Bu arada amazonun Türkiyeye tamamen girme gibi bir durumu varmış.inşaAllah gelirde bu hepsiburada , n11 gibi müşteri tanımayan firmalarıda tez elden biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇöÇan -- 30 Aralık 2016; 15:39:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Ondan şüphelendim bende ama ne mouse a ne kablosuna ne de aparat kutusuna dokunulmamış.

Mail attım durumla ilgili.

Bugün geldi, Jlatini üstünde. Hatta ananem ne bu kara kuru diye açmaya çalışmış ama jlatin izin vermemiş söyleniyordu

Tşkler bilgi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cratos4203

Arkadaşar bugün yılın son resmi gazetesi yayınlandı. Bakmak isteyenler resmigazete.gov.tr yi ziyaret edebilir.
    Tebliğ geri çekildi, yasalaşmayacak.
    Devlet ölümü gösterip sıtmaya razı etti yine.

Yeni yıl ile birlikte yürürlüğe girer diye düşünüyorum eğer girmezse bayram ederiz
  • Su anda meclisin onceligi yangindan mal kacirir gibi anayasayi degistirmek. Sanmiyorum ki gumruk vergisi sinirina sira gelmis olsun. Onu da gayet de yaparlar. Resmi kaynaktan aciklama olmadan bos yere inanmayin.
  • _recoo kullanıcısına yanıt
    Hoparlörde ben de duydum o problemi ama amfi ile ilgili pek bir şey bulmadım. Umarım son üstteki 2 bildirim sadece gerilim vermek amaçlıdır. Bir de dün bugün itibariyle teslim edileceği falan yazıyordu şimdi o 1 hafta atınca ister istemez gerildim. yine de dediğiniz içimi rahatlattı teşekkür ederim :)
  • redsock R kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam.Sayende öğrendim ve açtım döviz hesap özetini :)
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Gazetede yok diye yazmış zaten.
    Ama bugün yayınlanacak diye bir durum yok ki. Ocağın başı da olabilir şubat mart vs de..
  • redsock R kullanıcısına yanıt
    Aklımda bulunsun ilk yurt dışı alışverişim. Tecrübe kazanacağız ufak ufak.
    Sanırım bu oynak kurlar ile o gün TL ye çevirilmesi çekilmesi daha iyi gibi :) Sürekli yükseliyor kur.
    Türkçesi paramız sürekli değer kaybediyor.
  • 2 TB hdd arıyorum sabit & taşınabilir farketmez , Türkiye giyatuna göre en uygun ürün hangisi acaba , indirime girenlerden
  • Küçük gelir bence,
    Şimdi ayağımı ölçtüm 27,5
    Normalde 45 giyerim, Karimor 45 bot (sağdaki) boydan yarım santim büyük geliyor.
    Ayağı saran ayakkabı sevmediğimden benim için ideal büyüklükte.
    1 tane daha 45 numara var (soldaki) ve 44.5 olan (ortadaki) de de durum aynı, biraz bol.

Modeller bunlar:
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

https://www.amazon.de/gp/product/B015COI7OE/ref=oh_aui_detailpage_o07_s01?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.de/gp/product/B01G8OV52I/ref=oh_aui_detailpage_o07_s01?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.de/Karrimor-Denver-Weathertite-Hiking-Shoes/dp/B00LIJ17PE/ref=sr_1_9?s=shoes&ie=UTF8&qid=1483100827&sr=1-9&keywords=karrimor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturgay -- 30 Aralık 2016; 15:43:3 >

• PVH kullanıcısına yanıt
    Direk SSD takabilirsiniz hocam 2.5" zaten laptoplarda standart.
  • beyler yok mu şöyle güzel bi outdoor fırsatı tnf,columbia, jack filan alalım
  • Playstation 4 indirime girermi varmı bekleyenler

son bi umut....
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.