Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: genclik17 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bende almıştım bundan ama hala kargolanmamış, sizde durum nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam cok hızlıda ben oynayamam BF1 oynuyorum yavaş seviyom ben hızlı oldumu jet gibi sağa sola gidiyo mouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 30 Aralık 2016; 15:6:16 >
  • Dirt Devil DD2225-3 Elektrik Süpürgesi. 72.99eurohttps://www.amazon.de/Dirt-Devil-DD2225-3-Hocheffizienzmotor-Ausblasfilter/dp/B012OVSE32/
    Dün hakkında iyi yorum yapan bir arkadaş vardı almış ve memnundu gayet. Fiyat performans ürünüymüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard1905 -- 16 Şubat 2017; 16:29:27 >
  • erkan_163 kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/gp/product/B00JA7XP1K/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1
    ben bunu 43 numarasını kod ile birlikte 35 euroya aldım. İlk siparişim
    Not : İşbankası Sanalkart ile alamadım normal kart ile alabildim.
    İnşallah Vergiye yakalanmayız.
  • Amazon.de nin tek sıkıntısı kargo ambalajlanması, çok özensiz

Amazon.com dan aldığım ufacık ürünün koca kutuda havalı poşet ile destekli geldiğini bilirim.

Columbia mont tek bir poşette geldi çok şükür bir şey olmamış

Hard disk kutunun içinde sallana sallana gelmiş onda da sıkıntı yok çok şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Brotherhood -- 30 Aralık 2016; 15:5:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

https://www.amazon.de/gp/product/B00JA7XP1K/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1
    ben bunu 43 numarasını kod ile birlikte 35 euroya aldım. İlk siparişim
    Not : İşbankası Sanalkart ile alamadım normal kart ile alabildim.
    İnşallah Vergiye yakalanmayız.

Normalde kaç giyiyorsun dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard1905

Dirt Devil DD2225-3 Elektrik Süpürgesi. 72.99euro
    https://www.amazon.de/Dirt-Devil-DD2225-3-Hocheffizienzmotor-Ausblasfilter/dp/B012OVSE32/ref=as_li_ss_tl?s=kitchen
    Dün hakkında iyi yorum yapan bir arkadaş vardı almış ve memnundu gayet. Fiyat performans ürünüymüş.

İthalat vergisiyle 93,85 EUR oluyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cemuska C kullanıcısına yanıt
    Kundura 42 - Spor 42,5 Kışlık olsun ayağımı sıkmasın gerekirse kalın çorap ile giyerim diye 43 aldım umarım olur.
    İlk amazon siparişim
  • Dpi ayarlamayi bilmeyenler g900 almış keski 10 liralık A4 tech alsaydiniz para olunca böyle oluyor demek
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Daha resmi gazetede yayınlanmadı, inşallah hiç yayınlanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeser

İlk sayfada on hold ile ilgili açıklama var ama
    kargom 23 Aralık dan beri On hold olarak bekliyor On hold durumunda 7 gün beklemek normal mi?

An itibariyle .com kargom 16. gününe girdi ON HOLD durumunda.
  • Arkadaşlar laptopda dvd yerine ssd takmak için hangi aparatı almak lazım, bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    amazon'dan 21 aralıkta kart indirimiyle beraber 200 lira civarına mal edebiliyordum, 200'e almadığıma pişmanım o yüzden bu arkadaşları takip ediyorum, 220'ye düşerse alıcam bitane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: howex

Kargom Türkiye gelmeden bir yerde takildi yoksa dun elimde olması gerekirdi gelen mailde pasaport numarasini istiyordu çözemedim help me

YETKİ BELGESİ OLABİLİR Mİ? UPS İSE ÖYLEDİR
  • LittleTalk kullanıcısına yanıt
    İşbankası bana da aynısını yaptı. Çaktırmadan komisyon alıyor sanırım. Huyudur çaktırmadan ufak tefek oyunlar ile komisyonunu alır.
  • Arkadaşlar amazon.de' de geçenlerde master card için 10 euro indirim almıştım onu nasıl göreceğim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e71 E kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/diger-bilgisayar-yedek-parcalari/ssd-kizak-dvd-to-hdd-ssd-extra-yuva-kutu-caddy-sata-95-mm-P101365242?cid=604001&gclid=CODm2Pnxm9ECFaIL0wodEOMLfQ&gclsrc=aw.ds

Bu tip bir ürün işini görür.
    Not ilk karşıma çıkan linki kopyaladım fiyatını araştırın.
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    neden ödemeleri döviz kuru ile yapmıyorsunuz ki? döviz ile çeksin ödemeyi döviz ile yapın.
  • g900 Mouse'um bugün geldi Geliş süresi

İtalya - Almanya - Türkiye - Gümrük işlemleri ve içini açmıp kontrol tolam bekleme süresi 2 gün.

28'inde kargoya veriliyor - gümrük işleri dahil 30'unda benim elimde oluyor.

Ben de daha arkadaşımın bana yolladığı kargoyu Yurtiçi niye getirmiyor evime diye müşteri temsilcilerini arayıp fırça çekiyorum. Adamlar ise 8 saatde almanyadan evime kadar getiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 30 Aralık 2016; 15:33:12 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.