Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ülkenin en büyük gelir kaynağı vergi İptal edilirse vardır bir bildikleri
  • erkan_163 kullanıcısına yanıt
    yıllardır timberland kullanıyorum. sadece birinde o da 'waterproof' ibareli olup rahatlık ve kışın su geçirmezlik konusunda çok iyiler. Yıllardır eskitemediğim denizci makosenini artık bahçe işlerinde kullanıyorum. Gelgelelim yarı resmi iş kıyafetleri altında ve bileği yüksekten saran botlarla hareket etmenin zorluğuna karşı bu modelin orta bilek seviyesi ve hele ki GORETEX özelliği olması ile yekpare deri yüzeyli bir bot için tam kış ayakkabası olarak görüyorum. Deriden de 529 tl ye satıldığını da hatırlatırım. Bu son günde merhaba indirimini bir şekilde kullanın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

Krups Dolce Gusto KP350B Nescafé Drop: En dip fiyattan satışa sunulmuş tekrardan. 49.99 eu net. Ben de circolo modeli var, gayet memnunum. Bu da güzel bir model.https://www.amazon.de/Krups-Dolce-Gusto-Kaffeekapselmaschine-automatisch/dp/B01518MLXE/ref=as_li_ss_tl?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1483094262&sr=1-1&keywords=Krups+KP+3501+Nescaf%C3%A9+Dolce+Gusto+Drop+Kaffeekapselmaschine+(automatisch)+wei%C3%9F&linkCode=ll1&linkId=b2c55707ed6e2d380c08c30f06b407bc

Ballistix Sport LT 8GB Single DDR4 2400 MT/s (PC4-19200) DIMM 288-Pin Memory: 39.90 euro net. https://www.amazon.de/Ballistix-Single-PC4-19200-288-Pin-Memory/dp/B01DPSQOO4/ref=as_li_ss_tl?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=dc39bbe8-7174-4c5a-94a5-b4c548ed9a5b&pf_rd_s=slot-5&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=EZ8C6H7FG1P8G3Y9S1AJ&linkCode=ll1&linkId=de70d61d7b042bd340496340e7a993b0

Sepet tamamlamak ve çocukları sevindirmek için yine uygun fiyata düşmüş bir Hasbro oyuncak: 11.34 eu net.

https://www.amazon.de/Hasbro-Spiele-15692398-Looping-Vorschulspiel/dp/B00VNYDEGO/ref=as_li_ss_tl?s=toys

kapsüller için link varmı acaba?

Kapsülleri büyük migroslar, metro gross marketler, tefal shoplar ve internetten kendi siteleri dahil birçok siteden alabiliyorsunuz.https://www.dolce-gusto.com.tr/kapsuller /http://www.ofix.com/Ara/dolce+gusto

Sütsüz kahvelerde bardak başı maliyet 1.4 TL, sütlü kahvelerde bardak başı maliyet 2.8 TL, ben espresso alırım sütümü kendim hazırlarım ve üstüne ekleyerek değişik sütlü kahveler yaparım diyenler için maliyet düşük sütlü versiyonlarda ama bu makinelerin en iyi özelliği, 2 tuşla hemen kahve vermesi, uğraşmayı sevenler farklı makinelere bakabilir. Ben takıyorum kapsülleri bakıyorum keyfime, bütçemide zorlamıyor günde 2-4 kahve. Zaten 4 hiç içtiğim olmadı. 2-3 maks. Misafir vs gelirse o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pastdreamer -- 30 Aralık 2016; 14:36:46 >

• Kamerayı anında gömmüşsünüz beyler.

İndirimde olan bir ürüne bizim elimizin değdiği nasıl belli oluyor, dünde koyduğum Transcend bir anda BESTSELLER olmuş indirim bitmiş bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Amazon.de 1 haftadır siparişimi kargolamadı şimdi yılbaşından sonra yasa yürürlülüğe girerse amazonda papaz olucaz anlaşılan.

Yasa iptal oldu, korkmayın. 2017 yılında da sınır 75 EURO olacak

Linç edileceksin. ek olarak küfürde yiyeceksin..

Yasa iptal oldu diyen arkadaş link atabilir mi?

Link yok, amazon çok yoğun baskı yapıyor. Bakanlar kurulunda imzalanmadı. Bunda küfür edecek bir şey yok. Bekleyin, görün...

• yahu bizim ulke koskoca israili amerikayı sallamıyo, amazon.de değil amazon ormanları gelse umursamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya dan alınan G900 lerin ambalajı yok mu? (Alman sürümü olanın)

Biraz önce teslim aldım. Şeffaf ambalajı yoktu. Ancak mouse bildiğin sıfır, dokunulmamış.

Amazon.com dan aldığımda ambalaj vardı ve mouse üstünde sağdaki ek tuşlar takılı değildi.

Alman sürümünde hem ambalaj yoktu hem tuşlar takılıydı sağ tarafında.

Kargosu gelenler bilgi verebilirse sevinirim.
  • 31e kadar 120 gb ssd indirimi yakalamam gerek :(
  • Amazon.de 40,22 euro luk alışveriş için iş bankası 1 euroyu 3,76 dan satarak kartımdan 151 tl çekti bu normal midir 3,72 eurodan işlem görmesi gerekmez miydi. Halbuki amazon converter kullanmamıştım neredeyse aynı hesaba geldi :( Nereyle iletişime geçmeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleTalk -- 30 Aralık 2016; 14:45:53 >
  • LittleTalk kullanıcısına yanıt
    kurunuz kabul edilebilir bir euro kuru herhagi bir sey yapmaniza gerek yok, amazon converter kullansaydiniz eger o 3.90lardan 3.92lerden ceviriyor kuru. Eger buyuk bir sey almadiysaniz hic takmayin 1-2 lirayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi striker27 -- 30 Aralık 2016; 14:47:27 >
  • Güncel UPS Vergi Formunu resim formatında temiz ve net bir şekilde ilk sayfaya ekledim, tek zorluk imzanızı resme yerleştirmek geri kalanda diğerlerinden çok daha hızlı ve etkili.
  • Dirt Devil DD2225-3 süpürge:

https://www.amazon.de/gp/product/B012OVSE32/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bitmeden yakala fırsatı. Dün önerilmişti burada. Yalnız Bitmeden Yakala olduğu için vergi çıkıyor. Bu vergiyi aşmamızın bir yolu varsa güzel fırsat.
  • Bu Logitech G900 Dpı ayarları yapan varmı yahu cok yavaş fare dönmüyor hızlı
  • merhaba arkadaşlar sanırım bir çok kişi şu bluetooth anker kulaklıklardan aldı.

https://www.amazon.de/gp/product/B016KEO7M6/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

eline ulaşan kargoya verilen var mı?

24 aralıkta sipariş verdim. henüz bir gönderim tarihi bile veremiyorlar. Amazonla görüştüm depoya mail attı.

Pazartesi bir daha aramamı söylediler.
  • emo79 E kullanıcısına yanıt
    Sen hangi ulkede yasiyon birader? Bir de sallasa neler olacak.

• amazon.de ile görüştüm 50 euro'ya bot alacağım bana 30 euro olayı yürürlüğe girmedi vergi ödemezsiniz dedi doğru mudur ? sevinçten nereye bakacağımı şaşırdım.
  • İlk sayfada on hold ile ilgili açıklama var ama
    kargom 23 Aralık dan beri On hold olarak bekliyor On hold durumunda 7 gün beklemek normal mi?
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    ben simdi teslim aldım bende ambalaj vardı hacı italyadan yollamıslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Bu Logitech G900 Dpı ayarları yapan varmı yahu cok yavaş fare dönmüyor hızlı

Tam tersine hızlı olması lazım 12k dpi var mouse'da. Akşam iş dönüşü bakalım birlikte, yapamazsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Almanya dan alınan G900 lerin ambalajı yok mu? (Alman sürümü olanın)

Biraz önce teslim aldım. Şeffaf ambalajı yoktu. Ancak mouse bildiğin sıfır, dokunulmamış.

Amazon.com dan aldığımda ambalaj vardı ve mouse üstünde sağdaki ek tuşlar takılı değildi.

Alman sürümünde hem ambalaj yoktu hem tuşlar takılıydı sağ tarafında.

Kargosu gelenler bilgi verebilirse sevinirim.

Belki alınıp iade edilmiştir hocam, Almanya'dan alıp fotoğraf atanlar oldu, jelatinsiz geleni görmedim.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.