Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
260.138
Cevap
2.985
Favori
13.342.540
Tıklama
Giriş
    11741 Mesaj

hayırlı olsun hocam benimkinden önce gelmiş hangi kargoyla geldi
    |
    |
    memorello kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: 0mBuStMaN

Logitech G502 aldım ben, merhaba indirimiyle 36 Euroya geliyor. 133 TL https://www.amazon.de/L...p;keywords=logitech+g502

133 e denk getirdiyseniz cidden güzel fiyata almışsınız hayırlı olsun.
    |
    |

• Yüzbaşı
    347 Mesaj

Amazon faslı bitti kargo firması, araç rengi markası Kısmına geçildi :) ilerleme var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

AMAZON.ıt su ürünü alıcam amazon satıp yolluyor ?

sıkıntı cıkar mı ? teyit almadan cesaret edemiyorum .de desıkıtnı yokda

https://www.amazon.it/Samsung-C24FG70-Monitor-1920x1080-Freesync/dp/B01LN1QSQY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1483005626&sr=8-1&keywords=CFG70

Up dostlar

|
    |

yok kardeş istemediler yetki belgesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 29 Aralık 2016; 13:27:49 >
    |
    |
    patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    11741 Mesaj

hocam 2 tane ürün geldi
    biri ups kargoyu antrepoyu yatırdı
    i parcel ise pts de sadece varış bilgisi var dün gelmiş
    |
    |
    SakinAdam16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj

4. nesilden sonraki bütün işlemcilerde gpu dahil biliyordum. Gerçekten de 6800k da gpu yokmuş. Bir açığı kapatmış olduk sayenizde. Teşekkürler...
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    444 Mesaj

amazonla ilgili bir durum yok onara birşey yazma, sorun tamamen bankanla ilgili

145 liralık siparişi 30 tl oynatacak kadar kurda değişiklik olmadı hangi bankayı kullanıyorsan euro'yu anormal kurdan çevirmiş
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• Arkadaslar merhaba,

Amazondan aldigim urunun ucreti kargolanana kadar kredi kartimin bekleyen islemlerindeydi. Kargolandiktan 1 gun sonra ucret bekleyen islemlerden aktif hesap hareketlerine dusmesi gerekirken yokoldu. Yaklasik 1 gundur de ucret kredi kartimda yok, yani amazon benden parayi almadi. Normalde kargolaninca bekleyen islemlerden aktif islemlere gecmesi gerekmiyor mu?

Simdiden tesekkurler
    |
    |

Orijinalden alıntı: picasso2

amazonla ilgili bir durum yok onara birşey yazma, sorun tamamen bankanla ilgili

145 liralık siparişi 30 tl oynatacak kadar kurda değişiklik olmadı hangi bankayı kullanıyorsan euro'yu anormal kurdan çevirmiş

enpara

Peki konuşsam bir değişiklik olur mu ?

Orijinalden alıntı: christchen

quote:

Orijinalden alıntı: Polis3373

quote:

Orijinalden alıntı: taygıraparkat

Bu mont 3 in 1 midir,birde içinde polar hırkası varmı
    https://www.amazon.de/gp/product/B00GBW5R7C/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

başka içinde polar hırkası olan mont tavsiyeleriniz varsa alabilirim

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B013GO9YXA/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1 indirimde bende almayı düşünüyorum

Kaptım 1 tane, teşekkürler.

Markayı bilmeyenler için , Vaude özellikle bisikletçilikle felaket kaliteli bir markadır. Heybe, mont gibi ürünlerini kullanan 10larca kişi tanıdım, hepsi de memnundu. Alanında en üst seviye ürünleri üretir.
    Türkiyede 600 liradan alta yok bu model. TNF Triclimate düşünüyordum ama istediğim renk beden uygun fiyata olunca aldım hemen, teşekkürler link için

Bende aldım tr fiyatlarını görünce inşallah rengi çok cırtlak değildir. Paylaşan arkadaşa teşekkürler...

|
    |

• Yüzbaşı
    933 Mesaj
    15inde verdiğim sipariş 22sinden beri hareketsiz gözüküyordu poyle, gb denen yerde.
    Artık 1 hafta oldu hiçbir hareket olmayınca mail attım.
    Kaybolmuş falan bir şeyler dedi mh.
    Yenisini yolluyorlar. Bilseydim daha erken söylerdim.
    |
    |
    Salomon vergi altı ödeme ekranında 44 numara

Authentic Ltr Gtx Herren Trekking- & Wanderstiefel

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00SATO7CA/ref=mp_s_a_1_341?ie=UTF8&qid=1483007563&sr=1-341&m=A3JWKAKR8XB7XF&pi=AA140_QL70&keywords=gtx+schuhe+herren

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: maxelll

ups hep yapiyor bunu hep te sikayet ediyoruz ama halen amazon onlarla calisiyor demek ki daha cok sikayet lazim ya da amazonun daha cok zarar etmesi lazim ups uzerinde ki o zaman anlayip daha iyi bir kargo firmasi ile anlasirlar.

Biraz önce amazon.de ile görüştüm, hasarlı kutuda gelen G920 için ve yedek gelen sıvı soğutucunun gümrüğe takıldığı konusunda şikayetimi dile getirdim, onlar da kayda aldılar, inşallah UPS ile anlaşmayı bozup, DHL ile devam ederler.

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    Crucial 750gb ssd yolda kaybolmuş. Ne şans var ben de de

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    72238 Mesaj
    Buradan da sandalye alanlar çok olduğu için yazayım arkadaşlar 2-3 ayda bir sandalyenin kolçaklarını tutturduğunuz somunları kontrol edin üstüne oturdukça zamanla gevşeyebiliyorlar, koltuk ile ayağın birleştiği kısım kolay kolay olmuyor ama kolçaklarda oluyor uyarayım özellikle biraz daha kilolu kardeşlerimiz dikkat etsin sonra kötü sürprizlerle karşılaşmayın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

ups hep yapiyor bunu hep te sikayet ediyoruz ama halen amazon onlarla calisiyor demek ki daha cok sikayet lazim ya da amazonun daha cok zarar etmesi lazim ups uzerinde ki o zaman anlayip daha iyi bir kargo firmasi ile anlasirlar.

Biraz önce amazon.de ile görüştüm, hasarlı kutuda gelen G920 için ve yedek gelen sıvı soğutucunun gümrüğe takıldığı konusunda şikayetimi dile getirdim, onlar da kayda aldılar, inşallah UPS ile anlaşmayı bozup, DHL ile devam ederler.

dhl sanki çokmu iyi her ürünü gümrüğe sokuyor vergi çıkarıyor
haberler
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.