Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Öncelikle bu konuda profesyonel anlamda değerlendirme yapamayacağımı belirteyim. Amatör bir kullanıcı olarak şunu belirteyim: Geçen sene Amazon.com dan almıştım. Sadece telefondan müzik dinlemek amaçlı kullandım bu şartlar altında bana yeterli geldi ancak bass konusunda çok keyif aldığımı söyleyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonborn95

Kargo belirtilen tarihten 2 gün geç geldi diye 5 Euro indirim çeki tanımlamışlar hesabıma . Biz böyle iyi muamelelere alışkın değiliz .

siz herhangi bir muracatta bulundunzmu benımde 1 hafta gec gelen kargom var 2 3 kez telefondada görüstüm öyle bişi yapmadılar türk çalısanlar :)
  • Yokmu indirimde bi koltuk ya en uygun bulduğum 80 €
  • AngelDust! kullanıcısına yanıt
    logitech 1 sene uluslararası garanti veriyor gerekiyorsa değişim yapar muhtemelen
  • Amazon'dan bana ait olmayan sipariş ile ilgili mesaj geldi.Ne kadar yoğunlarsa artık mesaj yanlışlıkla bana gelmiş.
    Mesaj sahibi buradadır belki.Logitech g900 için gelmiş.

Merhaba,

Telefonda görüşmüş olduğumuz gibi, şu an için siparişinizde bir sorun görünmüyor.

Şu an için beklemenizi tavsiye ederim.

Siparişiniz gönderildi mesajı 31 Aralık'a kadar size ulaşmadıysa, bizimle tekrar irtibata geçmenizi tavsiye ederim.

Müşteri Hizmetlerimiz her gün, 08.00 ve 21.00 (CET) saatleri arasında telefonla Türkçe erişime açıktır.

Bu saatler arası yardım sayfalarımızdaki iletişim formu üzerinden bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemi Amazon.de hesabınız olmadan da gerçekleştirebilirsiniz:

http://www.amazon.de/kontaktformular

Siparişiniz ile ilgili sorular için lütfen sipariş numaranızı hazır bulundurun.

E-posta aracılığıyla veya yardım sayfalarımızdaki iletişim formu aracılığıyla bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Umarım size bu bilgilerle yardımcı olabilmişimdir.

İyi günler dilerim.

Saygılarımla,
    Esra Sahin

• quote:

Orijinalden alıntı: icolie

Öncelikle bu konuda profesyonel anlamda değerlendirme yapamayacağımı belirteyim. Amatör bir kullanıcı olarak şunu belirteyim: Geçen sene Amazon.com dan almıştım. Sadece telefondan müzik dinlemek amaçlı kullandım bu şartlar altında bana yeterli geldi ancak bass konusunda çok keyif aldığımı söyleyemem.

ürünü Türkiye'ye gönderimi yok sanırım mesaj çıktı satın alma aşamasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: osansaro

quote:

Orijinalden alıntı: dragonborn95

Kargo belirtilen tarihten 2 gün geç geldi diye 5 Euro indirim çeki tanımlamışlar hesabıma . Biz böyle iyi muamelelere alışkın değiliz .

siz herhangi bir muracatta bulundunzmu benımde 1 hafta gec gelen kargom var 2 3 kez telefondada görüstüm öyle bişi yapmadılar türk çalısanlar :)

Hayır maillerime bakarken fark ettim . 24 unde gelmesi gereken kargo 26 sında geldi . Ama benim kargo 5 gün kargolanmamıştı . Siparişe hazırlanıyor diye bekletmişlerdi belki o yüzdendir.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Arkadaşlar The North Face Sırt Çantası (elde son kalan kullanışlı ve hesaplılardan) sepette 20.2 avro!
    İster oğlunuza ister kardeşinize ya da kendinize alın aldırın bu fiyata kaçırmayın!
    https://www.amazon.de/g...=UTF8&th=1&psc=1

Ayakkabı/bot bitti bu aralar çanta modası başladı indirimlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: algorithmaser

https://www.amazon.de/Acer-KA221Qbid-Monitor-Reaktionszeit-schwarz/dp/B01CY4GJ36

Linkteki monitörü aldım. Yorumu olan, alan eden var mıdır acaba? Gerçi 1 hafta önce aldım ama daha kargolamadılar bekliyoruz.

90° a 65° gorus açısı pardon ACISI var
    Tam bir çöp
    Hemen iptal edin

Ips de 178 derece gorus açısı var

Betrachtungswinkel: Entscheidend für eine Monitor ist, dass man das dargestellte Bild auch gut sehen kann. Aufgrund des äußerst eingeschränkten Betrachtungswinkels (90°H/65°V), ist es definitiv nicht möglich eine Sitzposition zu finden, in der es nicht irgendwo am Schirm zu Farbverfälschungen kommt. Ich wollte das Gerät eigentlich nur für Office-Anwendungen verwenden. Leider ist das untere Drittel des Bildschirms z.B. in einer Tabellen-Anwendung nicht mehr erkennbar. Die Gitterlinien verschwinden in einer weißen Wand aus „Nebel“. Siehe auch Foto.

O fiyata önerin nedir?

Alma demek kolay hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: psu

Amazon'dan bana ait olmayan sipariş ile ilgili mesaj geldi.Ne kadar yoğunlarsa artık mesaj yanlışlıkla bana gelmiş.
    Mesaj sahibi buradadır belki.Logitech g900 için gelmiş.

Merhaba,

Telefonda görüşmüş olduğumuz gibi, şu an için siparişinizde bir sorun görünmüyor.

Şu an için beklemenizi tavsiye ederim.

Siparişiniz gönderildi mesajı 31 Aralık'a kadar size ulaşmadıysa, bizimle tekrar irtibata geçmenizi tavsiye ederim.

Müşteri Hizmetlerimiz her gün, 08.00 ve 21.00 (CET) saatleri arasında telefonla Türkçe erişime açıktır.

Bu saatler arası yardım sayfalarımızdaki iletişim formu üzerinden bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemi Amazon.de hesabınız olmadan da gerçekleştirebilirsiniz:

http://www.amazon.de/kontaktformular

Siparişiniz ile ilgili sorular için lütfen sipariş numaranızı hazır bulundurun.

E-posta aracılığıyla veya yardım sayfalarımızdaki iletişim formu aracılığıyla bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Umarım size bu bilgilerle yardımcı olabilmişimdir.

İyi günler dilerim.

Saygılarımla,
    Esra Sahin

O mail herkese geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

Razer Adaro DJ Analog Headphones: 45 usd + 11 usd kargo = 56 dolara kapınızda. 200 dolardan düşmüş. Şuan Türkiye gönderimi açık.
    https://www.amazon.com/Razer-Adaro-DJ-Analog-Headphones/dp/B00JSO0MRK/ref=as_li_ss_tl?_encoding=UTF8&ref_=pd_gwm_wsim_0&linkCode=ll1&linkId=6d7af34c251806964436341cde56fd2a

Attık bakalım sepete, caymazsam alırım fiyat çok güzel.

Bende sipariş ettim ama tereddütlerim var. Ses kalitesi kullanılabilirliği nasıl acaba? Beğenmezsem satabilir miyim malum iki sene önce çıkan bir ürün talep var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: sahipemrah

quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

Razer Adaro DJ Analog Headphones: 45 usd + 11 usd kargo = 56 dolara kapınızda. 200 dolardan düşmüş. Şuan Türkiye gönderimi açık.
    https://www.amazon.com/Razer-Adaro-DJ-Analog-Headphones/dp/B00JSO0MRK/ref=as_li_ss_tl?_encoding=UTF8&ref_=pd_gwm_wsim_0&linkCode=ll1&linkId=6d7af34c251806964436341cde56fd2a

Attık bakalım sepete, caymazsam alırım fiyat çok güzel.

Bende sipariş ettim ama tereddütlerim var. Ses kalitesi kullanılabilirliği nasıl acaba? Beğenmezsem satabilir miyim malum iki sene önce çıkan bir ürün talep var mıdır?

hocam nasıl sipariş ettiniz ? ürünü türkiye'ye göndemediklerine dair hata alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

arkadaşlar bu ayakkabıyı alan giyen ve kullanan yorum yapabilirmi ? birisi ayaklarımı parçaladı diyo bir başaksı su alabilir diyo vs. koca jack wolfskin tamam gore-tex değil ama texapore da hiç fena bi malzeme değil diye biliyorum.

kullananlar yorum atarsa çok sevinirim kafam baya karıştı ve canım sıkıldı bu konuda

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

kullanıyorum. su almadı suana kadar(ankara sagnak kar
    hafıf geldı bana, 1 numara buyuk aldım gıbı yınede rahat, suana kadar tek eksı noktası bana göre ayakkabının ustundekı suet kısmı beyazlıyor gıbı geldı sankı

• quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

arkadaşlar bu ayakkabıyı alan giyen ve kullanan yorum yapabilirmi ? birisi ayaklarımı parçaladı diyo bir başaksı su alabilir diyo vs. koca jack wolfskin tamam gore-tex değil ama texapore da hiç fena bi malzeme değil diye biliyorum.

kullananlar yorum atarsa çok sevinirim kafam baya karıştı ve canım sıkıldı bu konuda

Ben kullanıyorum hocam,sert bir ayakkabı,ayağı iyi sarıyor.Kullandıkça ayak alışıyor,5-6 km kadar yürüyüşlere rahatsız etmedi, konyada 40 cm karda su almadı,ayrıca şık bir model.Benim hoşuma gitti, şimdilik sıkıntısı yok tabi benimki erkek modeli,fark varmı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 29 Aralık 2016; 23:41:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

logitech 1 sene uluslararası garanti veriyor gerekiyorsa değişim yapar muhtemelen

Sorun olduğunda sabit hattan aramak zorundasın, yoksa maillere cevap vermiyorlar
  • Teşekkürler,yarın arayayım logitechi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

nereye gidiyor bu kargo niye italya gümrüğü kontrol ederki

Benim mouse bugün geldi. Aynı şekilde amazon italya dan gönderildi pazartesi teslim diyordu ama bugün elime ulaştı bir iki güne elinizde olur , merak etmeyin...

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.