Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
41 Misafir Kullanıcı, 41 Masaüstü Kullanıcı
260.135
Cevap
2.985
Favori
13.341.911
Tıklama
Giriş
    1561 Mesaj
    Yahu arkadaşlar yapmayın etmeyin, bu konu kargo konusu değil, neden ısrarla kargolarınızın durumunu soruyorsunuz?
    Madem amazona güvenip aldınız, Amerikadan geliyor ürününüz Türkiye içinden değil. Biraz sabır göstermek çok mu zor? 23 ünde aldım demiş biri, noelden önce aldın bir zahmet düşünün yoğunluk var,yollanacak işte.
    Fırsat için giriyoruz tek zevkimiz bu. Kargom nerede diye ağlayanları görmekten sıkıldık artık.
    quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

Puma mont xxl modeli 34 euro,sepette daha da duser

https://www.amazon.de/g...RID=X9T8JV320HTCWTS3KBYQ

Yine puma xxl modeli 39 euro https://www.amazon.de/g...RID=QGJRN7FT73NZJCYEG13W

Jack jones mont
    Aldim kullaniyorum, fiyatina gore super urun,bedeniniz neyse onu soyleyin
    https://www.amazon.de/g...RID=R1KBDHQEZ6MYNHTAS0QM

Bu arada nit : s-m giyiyorum :) maksat birinin isine yarasin

Teşekkürler detaylar için.
    |
    |

• Çavuş
    79 Mesaj

Ben biraz sert yaptım bir kere ye mahsus hızlı kargo ile göndereceklermiş. Yarın yola çıkacağını cuma günü de bende olacağını söylediler hayırlısı bakalım.
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte X99 Gaming G1 Anakart- İ7 5820K İşlemci- Evga GTX 980 ti Backplate Ekran Kartı-Kingston Predator 16 gb 2800 mhz DDR4 RAM- Samsung 850 Evo SSD 750gb (500-250)- Seagate Barracuda 2Tb Harddisk- Evga Supernova G2 850W Güç Kaynağı- Cooler Master Hyper 212 Evo İşlemci Soğutucu- Aerocool DS200 Blue Kasa- Acer G257HYU 2560X1440 Monitör
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omryildirim

Merhaba sevgili forum üyeleri. Yalova Üniversitesinde Yüksek Lisans yapmaktayım, hocamızın bir makale çalışması olacak. E-ticaret üzerine.Çok profesyonel olmayan basit bir anket hazırladık. En fazla 5 dakikanızı alacaktır. Mail adresi,vs hiçbirşey istemiyor. Google'ın anket sistemi. Eğer katkıda bulunur iseniz çok memnun olurum,teşekkürler.Saygılar

https://goo.gl/forms/4wnKc1RJHqYK44tw1

Merhaba arkadaşlar, an itibari ile sayı 308'e ulaşmış durumdadır. Herkese teşekkür ederim.
    Yüzde 5 güven aralığına ulaşmam için belli bir sayıda katılım olması gerekiyor.Hedeflenen kitle sadece forum kullanıcıları olduğundan da başka bir yerde paylaşım yapmıyorum.O yüzden mesajımı ilk defa gören arkadaşlar ,3 dakikalrını ayırıp anketi doldururular ise sevinirim. Hayırlı geceler.

https://goo.gl/forms/4wnKc1RJHqYK44tw1
    |
    |

• Binbaşı
    1312 Mesaj
    Arkadaslar bugun bi urun icin odeme yaptim urun kargoya verilince cekilecek tutar sanirim fakat oncesin de 1.04 dolar cekti hesabimdan sebebini bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dark N10 | Corsair VS650 | Gigabyte B450 Aorus M | Ryzen 5 3600 | Gigabyte RX 570 Aorus 4 GB | Xpg Spectrix S40G RGB 512 GB | Team T-Force Delta RGB 16 GB | Asus VX238H | JD 619 - JD 125M - JD 900 | Rampage SN-RW1 | OnePlus 5T
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    |
    |
    İntel i7 8700k // Cooler Master Liquid 120 // Msi Gaming m5 z370 // Corsair Rgb Pro 32 gb 3000 mhz cl15 // Fsp 1200 Wat 80 Plat. // Corsair 1 Tb Nvme Ssd / Xpg 512 gb Nvme Ssd / James Donkey 1 Tb Nvme Ssd // Seagate 2TB Hdd // Fsp Cmt510 Oyuncu Kasası // Corsair 6x LL120 Rgb Fan // Logitech g933 Oyuncu Kulaklığı // Logitech Z506 5 1 Ses Sistemi // Logitech g603 Kasablosuz Oyun Mouse
  • Binbaşı
    1561 Mesaj

İlk sayfayı okuyun.
    |
    |
    Bilgisayar Virüsü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

şu aşşağıdaki nortface çok kötü haberin olsun mağazada bakmadıysan görmeden alma mğazasında var o model 529tlye satıo ama dandik baktım etmez yani 200ede alsan değmez.

https://www.amazon.de/gp/product/B00LMUDJC8/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1

tipini beğenmedim model olarak. haberin ola.taban vibram kaliteli ama görmeden alma derim.

Hocam bu model goretex vibram taban diye biz de alacaktık. Şimdi su geçirir mi bu ? Yoksa mammutun bi tane uyguna geleni var onu mu alsak ?

Bu ayakkabı su geçirmez. Ancak Mid olmadığından yani bileği sarmayacağı için kalın karda üstten tabi su-kar alabilir. O yüzden ihtiyacınızı karşılıyorsa alın. Kar-su ile temas ettiği yüzeyden kesinlikle almaz. Mammut da gayet iyi benim de çok sevdiğim bir marka. Diğer modelin linkini atmamışsınız ancak goretex varsa mammut un da dikişleri sağlam ve kaliteli olacağından yine memnun eder. Buzda vibram taban diye çok güvenmeyin çünkü cam buzda her ayakkabı gibi vibram tabanda kayıyor. O noktada ağırlığı önemli her neyse bence columbia-wolfskin sadece fiyatı uygun olduğunda alınmalı ki bende öyle yapmaya çalışıyorum. Onun dışında hayal kırıklığına uğramamak için böyle daha profesyonel ürünler alın derim .

• Yarbay
    3222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Niye ben 27'' de Tek 1080 FTW ile 165 fps üstü alıyorumda. Diyiceğim o ki 60 Hz için bu para verilmez.

Hocam 2K'da değil 1080P'de 165fps üstü alabildiğinizi kastettiniz sanırım? Bildiğim kadarıyla 2K'da 1080'lik kart 90-100fps ancak verebiliyor...

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...
  • Yarbay
    2181 Mesaj
    Çok uygun fiyatlı bir fare yok mu hala? 100-125TL civarında :) Merhaba kodu ayın 31'inde bitecekmiş, bitmeden değerlendirmek istiyorum. 2 arkadaş alacağız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Öncelikle hayırlı olsun. Hocam bilgisayar kasası yok mu? Laptop un görüntüsünü mü Acer monitör e veriyorsunuz?

|
    |
    TermeLee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba kodu sadece bir seferlik midir?
    Ben kullandım çünkü daha önce.
    |
    |
    safahat01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ramses87

19'unda sipariş ettiğim ssd 27'sinde geldi.
    Hazır vergi yokken bir sipariş daha geçtim.

Skechers: https://www.amazon.de/g...ages00?ie=UTF8&psc=1
    The North Face Herren M Quest: https://www.amazon.de/g...ages00?ie=UTF8&psc=1
    Hasbro Pinata Party: https://www.amazon.de/g...ages00?ie=UTF8&psc=1
    toplam 63 euro (merhaba kupon hakkım bittiği için kullanamadım)

özellikle North face ceketi ve hasbro oyuncağı öneren arkadaşlara teşekkürler

Hayırlı olsun hepsi birbirinden güzel seçimler. Oyunca o fiyata çok harika zaten.
    |
    |

• Yarbay
    2714 Mesaj

ne yaptıysam türkiyeye yollanmıyo hocam :( bana özelden anlatırmısınız
    |
    |
    Sê7êN SKY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vojo modelini herkes met edince bende aldım, şansıma büyük geldi sattım. vojo çok sert bir bot. Elinize aldığınızda su geçirmeyeceğinden şüphe etmeye başlıyorsunuz zaten. Çekimser olarak columbia nın botunu aldım çokta memnunum. 50€ almıştım. Tabanı biraz sert uzun kullanımda ayağı yorabilir. Vojo kadar değil tabi. Forumdaki tabir ile vojonun içinden geçer bu ayakkabı😊. Bot almayı düşünen takibe alsın.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0184ZUAM0/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

|
    |
    kenyay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

30 euro sınırı kötü oldu ama hocam, bizim cebimizden de fazla çıkacak
    |
    |
    m1xer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

şu aşşağıdaki nortface çok kötü haberin olsun mağazada bakmadıysan görmeden alma mğazasında var o model 529tlye satıo ama dandik baktım etmez yani 200ede alsan değmez.

https://www.amazon.de/gp/product/B00LMUDJC8/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1

tipini beğenmedim model olarak. haberin ola.taban vibram kaliteli ama görmeden alma derim.

Hocam bu model goretex vibram taban diye biz de alacaktık. Şimdi su geçirir mi bu ? Yoksa mammutun bi tane uyguna geleni var onu mu alsak ?

Bu ayakkabı su geçirmez. Ancak Mid olmadığından yani bileği sarmayacağı için kalın karda üstten tabi su-kar alabilir. O yüzden ihtiyacınızı karşılıyorsa alın. Kar-su ile temas ettiği yüzeyden kesinlikle almaz. Mammut da gayet iyi benim de çok sevdiğim bir marka. Diğer modelin linkini atmamışsınız ancak goretex varsa mammut un da dikişleri sağlam ve kaliteli olacağından yine memnun eder. Buzda vibram taban diye çok güvenmeyin çünkü cam buzda her ayakkabı gibi vibram tabanda kayıyor. O noktada ağırlığı önemli her neyse bence columbia-wolfskin sadece fiyatı uygun olduğunda alınmalı ki bende öyle yapmaya çalışıyorum. Onun dışında hayal kırıklığına uğramamak için böyle daha profesyonel ürünler alın derim .

Anladım teşekkür ederim.
    Columbia venture peakfreak almıştım waterproof bugün özellikle yağmurda denedim gerçekten yeterli kadar sudan korudu. Ancak kar için yetmeyecektir onun için goretex te alayım diyorum.
    |
    |

• Yarbay
    2632 Mesaj

bizim ülkede de gidip ofis koltuğuna oturmayı çalışmak sayan şahsiyetler var ne yazıkki bizim burada da.

bizim mahallenin yurtiçi kargo şubesindekiler mesela 1 kez bile kargoyu beklemede durumuna düşmeden gelip teslim edemediler, ojeleriyle uğraşmaktan.
    |
    |
    patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Çok uygun fiyatlı bir fare yok mu hala? 100-125TL civarında :) Merhaba kodu ayın 31'inde bitecekmiş, bitmeden değerlendirmek istiyorum. 2 arkadaş alacağız

G602'yi 25-30€ civarında kaçırdınız mı ?

Orijinalden alıntı: Patren

türkiyede bayramlardada çalışdığı için millet anormal karşılıyor gavurların hepsinin tatil yapmasını
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 29 Aralık 2016; 1:10:18 >
    |
    |
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.