Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: travers

quote:

Orijinalden alıntı: osansaro

quote:

Orijinalden alıntı: travers

Geçen hafta sipariş ettiğim montum bugün ups ile geldi. Almanyadan evime gelişi 2 gün sadece.
    https://www.amazon.de/gp/product/B00OT9175U/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Bugün tamda havalar bozmuşken giydim sağlam bi test oldu. Öncelikle altıma termallerimi giydim üstümü yün bi kazak onun üstüne columbiadan aldığım softshell giydim. En üstünede bunu. Ayaklarımda salomon botlar pantolon wrangler. Çorap ve kazak hariç her şey amazondan alınma kabaca hesapladım.

Biraz konu dışı olacak ama halen amazondan alışverişe cesaret edemeyenler varsa ya da işin ne kadar vahim boyutta olduğunu görmek isteyen görmek istesin diye yazıyorum bu yazıları.

20€ mont + 17£ pantolon + 58$ bot + 53€ softshell + 12$ alt üst termal + 7$ boxer = 460 lira civarı eder. Şimdi gümrük vergisi gelse almamazlık mı edeceğiz?

Birde buradaki fiyatlarıyla kıyaslayalım. 569 softshell+ 249 pantolon + 99 boxer + 50 lira termal alt üst + 750 lira bot + montun emsalleri 750 den başlıyor onuda 750den alalım. Toplam 2467 lira eder. Hadi kampanyası puanı 2.000 olsun. İnşallah bu fırsatçı firmaların hepsi batar

Umarım bu yazıları sözde e-ticaret (bence e-kazık) sitelerinin yöneticileri okurda kudurur.

Teşekkürler amazon.

Birde mont fırsatını paylaşan arkadaşa teşekkürler her ne kadar nickini hatırlamasamda :)

Gerçekten ne kadar karlı olduğunu bu açıklama ile çok rahat anlaşılıyor :)

hocam pantolon ile alt üst termalin linklerini verirmisiniz bende o marka pantolon almak istiyorumda araştırma yapıyorum

Wrangler kotlar çok ama çok sağlamdır. Levis gibi marka satanlarla karıştırmayınız. Bunun iki özelliği var hem diğer kotlardan sıcak hemde suyu çok az ve çok geç emiyor. Boynerlerde var bu deneyebilirsiniz bedeninizi. Greensboro ve spencer modellerinin kesimleri muhteşemdir. Özellikle ikisini tavsiye ederim. Biraz kurcalayıp uygun fiyatlısını bulabilirsiniz.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B018UDQEXU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1

Termallari alırken çok kalın bir şey istemedim rahat edemiyorum diye. Ama oldukça güzel iş görüyorlar. 6 dolardı aldığımda teki. Birde altın rengi resimdeki gibi üstün rengi daha koyu daha güzel.

https://www.amazon.com/gp/product/B010TE5ARE/ref=oh_aui_detailpage_o04_s01?ie=UTF8&psc=1

https://www.amazon.com/gp/product/B0153OPOF8/ref=oh_aui_detailpage_o04_s01?ie=UTF8&psc=1

peki bu kot markası indirime giriyormu arada bir şuan yüksek ve ürün kalmamış biraz araştırmak lazım demekki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Kime göre, neye göre sıradan hocam? Bir çok markadan üstün kışlık giyimde, sadece burada da sevilmiyor. Amerika'daki en büyük kayak kıyafeti üreticisi. Eşim ve babama mont almıştım TR'den 2'side gerçekten başarılı modeller.

birçok kişiye ve bana göre hocam. bende kullanıyorum birçok jw ürünü, bot-çanta ceket vs, tnf'Nin altında mesela. hatta botları başarısız diyebilirim su geçirme konusunda. bi tnf değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memorello

bi çoğuna baktım hocam açıkcası verdiğiniz linkteki ürünün renklerini pek beğenmedim :) Amazonda uygun bişey bulamazsam decathlonunun diğer montlarına bakacağım

hocam renk müthiç bence zevk gerçi...
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Hacım bunu alıyorsun ve arkadaşına şimdiden mutlu yıllar

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00565XIF8/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1483038719&sr=1-1&m=A3JWKAKR8XB7XF&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=softshell%2Bjacke%2Bherren&dpPl=1&dpID=4137In6J4QL&ref=plSrch&th=1&psc=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• StartPy kullanıcısına yanıt
    hocam boşuna uğraşma çevirici ile laptop için. çevirici dediğin şey usb uzantılı olmalı.
    hadi onu buldun diyelim, sonrasında usb'den çalıştıramama ihtimalin yüksek.
    laptop için istiyorsan usb al illaki.
    Ayakkabılarını bilmiyorum, daha ilk defa out-dry bir modelini aldım eşime göreceğiz. Ama mont konusunda kesinlikle başarılı bir firma. Aksine bir çok kişi için başarılı bir firma aslında, sizin bahsettiğiniz birçok kişi kim bilmiyorum ama. TnF'in altında diye sıradan da olmaz, sonuçta TnF gerçekten iyi bir marka:) Mont konusunda altında demezdim ben şahsen tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 29 Aralık 2016; 22:17:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drysdale

hocam boşuna uğraşma çevirici ile laptop için. çevirici dediğin şey usb uzantılı olmalı.
    hadi onu buldun diyelim, sonrasında usb'den çalıştıramama ihtimalin yüksek.
    laptop için istiyorsan usb al illaki.

Hocam peki Creative Omni 5.1 mi onerirsi iz Creative Xfi 5.1 mi onerirsiniz ? Z623 ile birlikte kullanacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osansaro O kullanıcısına yanıt
    şu an bile ucuza var bedenini araman lazım
  • FikretZ kullanıcısına yanıt
    Bence iyi goretex bot sonuçta yorumdaki elemana 100 euroya almış iyi yatırım oldu yazmış

• quote:

Orijinalden alıntı: badsiders

quote:

Orijinalden alıntı: StartPy

Beyler z623 icin ses karti alacagim. Creative Omni 5.1 ve Creative Xfi 5.1 arasinda kalmistim arkadas bunu onerdi cevirici ile leptopta kullanirsin dedi. Bunum ceviricisi varmi ? oneriniz nedir

https://www.amazon.com/Blaster-Performance-Headphone-Forming-Microphone/dp/B009ISU33E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1483036068&sr=8-1&keywords=creative+z

Çevirici zahmetli iş bence pci-e to usb vs. boşuna bence uğraşmayın omni kullanıyorum gayet güzel memnunum.

Hocam Omni ile Creative xfi 5.1 arasinda kaldim. Z623 icin aliyorum hangisini onerirsiniz ? omni nasil ? sesde cok fazla degisim oluyormu ?

• StartPy kullanıcısına yanıt
    Biri içeride diğeri dışarıda. Z623 için ses kalitesinde birşey farkedecegini sanmıyorum. İkisini de iyi çünkü...

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    çıkış yapacak ülkenin gümrüğü kontrol edecek demek. Duruma göre 3-4 gün sürebiliyor.
  • 27'si akşamı verdiğim tencere seti şuan İstanbul'a gelmiş muhtemelen yarın teslim ederler. Standart kargo ile aldım ama ups ile gönderdiler.
  • Selamlar.

Amazon.com dan fifa 17 aldim dili ingilizce. Ben bunu türkçe yapabilir miyim ve online oynayabilir miyim?

en iyi fiyat / kalite markasıdır quechua :)
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünlerin hepsi geldi ...hepsi çok iyi.. inceleme. İn zamanım yok müsait olduğumda yapıcam kış geldi sezon açıldı malum işler..

• quote:

Orijinalden alıntı: cateyes

çıkış yapacak ülkenin gümrüğü kontrol edecek demek. Duruma göre 3-4 gün sürebiliyor.

İlginç ya. Hayır ürünü satan amazon yollayan amazon. Okadar sipariş verdim ilk kez böyle bir şey yazıyor.

• https://www.amazon.de/SanDisk-Interne-530-MB-Neueste-Version/dp/B01F9G43WU/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1483039049&sr=1-1&keywords=ssd

arkadaşlar ssd nin fiyatı iyi değilmi :) 58 euro 10 euro merhaba indirimiyle 48.58 euro dimi :)
  • Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 gün önce vardıhttps://www.amazon.de/gp/aw/d/B01D8U2BX2/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Sepette 60 € düşüyordu şu an fırsatlar da 42 € crucial 8 gb ddr4 ram var bari onu kaçırmayın

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    benim son 2 siparişimde aynı şekilde oldu.Biri 2 günde biri 4 günde çıktı yola.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.