Şimdi Ara

TR hesaplardan raf hakkında bilgilendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çoğunuzun bildiği gibi artık oyun için raf daveti ülke farketmeksizin atabiliyoruz

raf sistemiyle birlikte kasabiliyoruz vs ama geçen hafta tecrübe ettiğim bir şeyi sizlerle de paylaşmak istiyorum,

tr hesaba sahip bir arkadaş bana raf isteği yolladı ve bu yolla oyuna başladık Benim hesap Uk gayet güzel 1 ay doldu ve 2 aylık pre paid aldım ama maalesef arkadaşa ne game time nede mount gelmedi,bunun nedeni sanırım hala tr hesaplara rafın kapalı olması ama oyun içinden raf davet attığımız için ülkemizi tanımlayamayıp raf ı 2 hesaba bağlıyor lakin pre paid işlemleri yapıldığında raf hediyeleri verileceğinde ''TR'' raftan yararlanabilecek ülkeler içinde olmadığı için herhangi bir hediyeyi alamıyoruz.
    şuan 1 alt karakter daha kasacağımız için bu konu hakkında daha blizzard'a ticket atmadım alt karakteri kastıktan sonra ticket atmayı düşünüyorum ama bir çelişkim daha var ki eğer tickettan sonra blizzard oyun içinden ''RAF''ı tamamen tr hesaplara kapatırsa bunu bir açık olarak görürse sonuç olarak sizin de bu konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum sizce ne yapmalıyım?

• Gilthaniel kullanıcısına yanıt
    valla tr hesabi olan bir arkadasim bana raf atti, once olup olmadigindan supheye dustuk. ama ben iki aylik prepaid aldiktan yaklasik on gun sonra falan arkadasima mail gitti. benim gonderdigim bir raf kabul edilip prepaid odendikten yaklasik bir hafta sonra falan da ben oyun icinden claim your reward mesaji aldim.
    yani prepaidleri ne zaman aldin bilmiyorum ama raf da sikinti yok. gayet veri nays calisiyor :D
  • yaklaşık 10 gün oluyor bakalım belki de kişisel bir bug oluşmuştur teşekkürler bilgilendirme için.
  • Gilthaniel kullanıcısına yanıt
    tarihler uc asagi bes yukari :) sonucta iki hesap uzerinde denedik, ikisine de geldi mount :)
  • acaba trde kullanılabildiği ile ilgili yazıyı nerden bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: srht akar

acaba trde kullanılabildiği ile ilgili yazıyı nerden bulabilirim

Maalesef boyle bir yazi yok bosuna arama. Yapilabilen ulkeler listesi var o da eski sistemden kalma ve Turkiye yok aralarinda.
  • peki denendi dimi böyle bir durum? Bir arkadaşımı burda ki yazıya bakarak türkiye olarak açtırmıştım accountunu ,
  • srht akar kullanıcısına yanıt
    valla ben denedim bir arkadasimla, o bana, ben ona gonderdim, ikimizde aldik mountu. sikinti yok. gayet guzel calisiyor.
  • quote:

peki denendi dimi böyle bir durum? Bir arkadaşımı burda ki yazıya bakarak türkiye olarak açtırmıştım accountunu ,

laiyaa ile RAF yapan kisi benim armoryden zebra mount u aldigimi ve achv.i de gorebilirsin. Hesabimda tr kayitli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@hFeL

quote:

peki denendi dimi böyle bir durum? Bir arkadaşımı burda ki yazıya bakarak türkiye olarak açtırmıştım accountunu ,

laiyaa ile RAF yapan kisi benim armoryden zebra mount u aldigimi ve achv.i de gorebilirsin. Hesabimda tr kayitli.

"Kara Murat benim!" gibi olmus bu biraz :)

bende emerald hipogrif aldim. iki tane achi var, "higher" olan bu mountla gelen achi.
  • quote:

quote:

Kardeş yaşınızı niye gizlediniz ? insan yaşından utanırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tavşanlılı43

quote:

quote:

Konu ile yasin alakasini anlamadim ama lazimsa CV mi gonderebilirim?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

CV'nizi göndermenize gerek yok sadece yaşınızı yaznaktan niye bu kadar korktuğunuzu merak ettim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

CV'nizi göndermenize gerek yok sadece yaşınızı yaznaktan niye bu kadar korktuğunuzu merak ettim

Yasimin yazdigim konuya katkisi olduguna inanmadigim icin. Ayrica dogum tarihi de ozel bilgiler arasina giriyor bu sebeple vermeyi uygun bulmuyorum. Yeterli midir cevap?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yasimin yazdigim konuya katkisi olduguna inanmadigim icin. Ayrica dogum tarihi de ozel bilgiler arasina giriyor bu sebeple vermeyi uygun bulmuyorum. Yeterli midir cevap?

Yeterlidir
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Demek hemen gelmiyor doğru mu?
  • Mareşal_T® kullanıcısına yanıt
    valla odemeyi muteakip on gun icinde geliyordu normalde. ama dun bir arkadas son donemdeki raf gonderimlerinde sikinti olduguna dair bir suru w aldigini soyledi.
    isin acikcasi su anki durumunu bilemiyorum. belki blizzard mudahele etmis olabilir mi diye dusunmuyor degilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

Demek hemen gelmiyor doğru mu?

Hemen gelmiyor biraz bekleyeceksiniz.

Ayrica diger konu kapanmisti icimde kaldi. 2 Aylik game time i verebiliyorsan (su an yaklasik 70 TL) neden 31 TL yide verip (ki yilbasinda 5 € idi) kendi kendinize yapmadiniz RAF i cok merak ettim
  • M@hFeL kullanıcısına yanıt
    Başkasına yarasın diye önce beklemeyi düşündüm ama baktım kimseden ses seda çıkmadı bende 31TL + 50TL daha verdim mist of pandaria dahil satın aldım ve kardeşimin üstüne kayıt yaparak oynaması için arkadaşa verdim şuan yüklüyor. 3 ayda oynama süresi var :) Hayırlı bir arkadaşmışım değil mi?
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler neyse acelesi yok. Ben reward'ın gelme ihtimalini sevdim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.