Şimdi Ara

TR Garantili İphone 5S 16 GB SİLVER 1350 tl (REZERVE) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Tablet Marka #OnePlus
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Orijinalden alıntı: cityzen

quote:

Önce kargo şeklinde önce 1400 e anlaştık ama sonra ben detaylı fotoğrafları alınca daha iyisini 1380 e aldığımı belirttim 1330 olsun dedim kargo benden olsun neyse 1350 olunca da fiyat, kargo senden olursa alayım yazdım pm lere cevap yok tenezzül edip.

Teşekkürler.

sürekli fiyat düşürüyosunuz hocam 1.350 tl ye ye veriyorum üstüne kargo da senden diyorsun .
    meşhur bir atasözü vardır, kedi uzanamadığı ..... neyse hocam uzatmıyalım lütfen konumu kirletmeyin. iyi günler diliyorum

1350 ye zaten kendiniz inmişsiniz :) istanbulda bir yerde buluşsanız biri ile 1 saatten çok yol + min 5 tl yani bana kargoyu ödeyip göndermek daha az zahmetli ve en az 450 farklı kimse ile alışverişim var o konuda zaten anlaşmıştık gerçi :) ok 1355 kargo dahil ben yine alıcıyım ürüne mındar da demedim zaten beklediğimden kötü çıkınca teklifim düştü yazdım hatta yukarda çok iyi fiyat diye yorum yazdım niye satılmadı diye bari ben alayım dedim ama siz tenezzül edip 7.5 tl kargo parası yüzünden cevap vermediniz . Kaldı ki açıkladım o iş elden alışverişten daha az zahmetli ve karlı :). Neyse iyi geceler

kusura bakmayın burdan sizden özür diliyorum .ama şunu belirtiyim tenezzül etmemek değil sizin mesajını dalga olarak anladım 1350 liraya alırım kargoda senden. 7.5 liranın lafını yapmam istanbulda olsanız buluştuğumuz yerde çay kahve bile ısmarlarım ama 7.5 lira için kargoda senden demek benim için küfür gibi bir şey demek

• Tarafımdan alınmak üzere anlaşılmıştır, ufak yanlış anlamalar olmuş fakat anlaştık şükür :) 4 gün iphone 2g, 3 gün iphone 3gs eziyetini yaşadım yetti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tarafımdan alınmak üzere anlaşılmıştır, ufak yanlış anlamalar olmuş fakat anlaştık şükür :) 4 gün iphone 2g, 3 gün iphone 3gs eziyetini yaşadım yetti

ikimiz içinde hayırlı olsun hocam , şimdiden güle güle kullanın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.