Şimdi Ara

SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
5.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnızkral -- 6 Haziran 2021; 14:40:39 >

• güzelmiş kasa hayırlı satıslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiMRaTi6606

güzelmiş kasa hayırlı satıslar
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2013-2014 Elazığ şehrinde bilgisayarcı Semih abi vardı, kendisinden thermaltake armor kasa aldık 2 tane, çok güzel bir kasadır. Zamane kasaları gibi değildir.

Kasayı satın aldığımız Semih abimizde aerecool strike x kasa vardı kendisinin kullandığı. Şimdi ikisi aynı ilanda

Mükemmel kasalar, kısa sürede alıcısını bulursunuz umarım iyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: The dark side of the Wall

Yıl 2013-2014 Elazığ şehrinde bilgisayarcı Semih abi vardı, kendisinden thermaltake armor kasa aldık 2 tane, çok güzel bir kasadır. Zamane kasaları gibi değildir.

Kasayı satın aldığımız Semih abimizde aerecool strike x kasa vardı kendisinin kullandığı. Şimdi ikisi aynı ilanda

Mükemmel kasalar, kısa sürede alıcısını bulursunuz umarım iyi satışlar
    Güzel yorumun için teşekkür ederim

• Kasanın kardeşi olan Xaser vi modelini hala kullanan (sanırım 2008 de almıştım.) biri olarak alıcısına kesinlikle tavsiye ederim.

Anakartı rahat rahat yerleştirmek için alt kısmı çıkıyor. Bunun gibi birçok pratik özelliği var kasanın.

Tek sorunu PSU üstte kalıyor ve çift fanlı bir sıvı soğutma için üstte yer kalmıyor.
    Bunun dışında kesinlikle evladiyelik üründür.

Bu arada beyaz renk yakışmış.
    Hayırlı satışlar olsun.
  • Güzel yorumun için teşekkür ederim

• Rampage Azor güzel görünüyor hocam yakın zamanda kasa değişikliği yapacağım bakalım fiyat takip fanlarda RGB konusunda ve dönme konusunda pervasizlık durumu yaşadınız mı bu seride böyle bir duyum görmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Unstoppable

Rampage Azor güzel görünüyor hocam yakın zamanda kasa değişikliği yapacağım bakalım fiyat takip fanlarda RGB konusunda ve dönme konusunda pervasizlık durumu yaşadınız mı bu seride böyle bir duyum görmüştüm.
    Çok fazla kullanmadığım için bir sorun göremedim

• Zest kasa için fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonunda satılmış hayırlı olsun, uzun zamandir takipteyim alacak olup sticker yapıştırılmış diye vazgeçiyordum, söküp temizlemek zor geliyor diye :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.