Şimdi Ara

TR'DE SINIRLI SAYIDA BULABİLECEĞİNİZ mini ıtx SADECE KASA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 5 saat 28 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Aronakone (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1 TR'DE SINIRLI SAYIDA BULABİLECEĞİNİZ mini ıtx SADECE KASA
    2 hafta için son fiyat. 2 hafta sonrasında parça satışına geçilecektir.

Merhaba herkese hayırlı satışlar. Şuan elimde mevcut olan sistem son 5 yıl ortalama aldığımda bana çok fazla geliyor yani bakıldığında sadece LoL ve rutin günlük pc kullanımı yapıyorum. Şuan elimdeki sistem;

-AMD RYZEN 5 1600 3.2GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 14nm İşlemci-
    -Cougar Mini ITX QBX kasa (TR'de bulunmıyacak derecede az, internete yazıp araştırın takılabilecek sistemlere hayran olucaksınız)?
    -SK Hynix 2x8 DDR4 2400 Mhz Ram (Koreli ram üretici ilk ddr 5 ram üretimi, hp'nin ve ekran kartlarının çoğu ürünleri bu markadan geçer)-Asrock Fatality AB350 Gaming-ITX Mini-ITx?
    -HighPower 600w 85+ bronze powersupply
    -SEAGATE BARRACUDA 2TB 7200RPM 64MB SATA3 6Gbit/sn HDD
    -Samsung SSD 960 EVO 250GB m2 ssd (Okuma Hızı 3200MB / Yazma Hızı 1500MB)
    -COLORFUL GeForce GTX 1070 8GB iGame U-TOP Advanced Ekran kartı
    -Lisanslı Windows 10 Pro

Çoğusunun kutusu ve içerikleri mevcut duruyor

Küçük kompakt bir yapıya sahip zaten özellikle bu şekilde istemiştim, kasayı kucağınıza alıp her yere götürebilirsiniz. İsterseniz konsol olarakta kullanabilirsiniz. Tam boydan ve enden boyutu 2 karış kadar.

Kompakt bir yapıya sahip olsa dahi enteresandır öyle güzel mühendislik yapılmış ki 3 fanlı ekran kartı cuk diye oturuyor, hemde içinde power'ı vesaire olmasına rağmen. Birde güzel özelliği var, sıvı soğutma destekliyor + ön usb çıkışları 3.0
    Dediğim gibi bana çok fazla alıp değerlendirebilecek arkadaşlar için gerçekten mükemmel bir ürün, ben iyice küçülme yoluna gidip APU sistem kurmayı düşünüyorum çünkü bana yeterli. Apu sisteminiz varsa takas düşünebilirim.

Küçük kasa ısınır diye düşünüyorsanız kasanın günlerce açık kaldığı vakitler oldu yinede yazın bile 45 dereceyi geçmedi işlemci sıcaklığı ve ekran kartı sıcaklığı. Şuan kış ve güncel olarak 30 derecede. Biliyorsunuz ki bu ürünler 70-80 derecelerde bile stabil çalışır.

Ekran kartı TR'de aşina olmadığınız bi ekran kartı ben COLORFUL'dan o dönem bizzat aldım F/P ürünü olduğu için, 2-3 senedir de gayet hiçbir bozulma emaresi dahi göstermeden tak çalıştır şekilde çalıştı, zaten işlemcide ramde ve ekran kartında olsun OC nedir pek bilmem he internette incelemişliğim var ama riskli gördüğüm için Anakarta en fazla bios güncellemesi atarım onun dışında pek bişey yapmam. Zaten biliyorsanız eğer kontrol ettiğinizde temiz olduğunu görürsünüz.
    Ayrıca ekran kartının kendisine ait stock OC tuşu var bu tuş aktif edildiğinde 1800MHz'lere kadar artış gösteriyor. Yani oc filan seviyosanız bu kart her türlü GTX 1080 gücüne kadar ulaşabiliyor. İhtiyacım olmadığı için kontrol amaçlı basmışlığım bile yok.

"Acaba" diye düşündürecek ürünleri internete yazdığınız zaman zaten kimsenin şikayeti olmadığı aksine tavsiye ettiği ürünler olduğunu görüceksiniz. Zaten fiyatı o yüzden mümkün olduğunca makul tutmaya çalıştım, takdir edersiniz ki kur farkı ve her gün artan piyasaya rağmen bu fiyatı verdim.

Bu kasanın böyle muadili bir ortalamasını sıfır toplıyayım deseniz çoğu sitede toplama sihirbazı mevcut 3 aşağı 5 yukarı markalar değişse de sonuçta önemli olan işlevi olan parçalar, ortalama 7-8 bin TL civarını gözden çıkarmanız lazım.TR'DE SINIRLI SAYIDA BULABİLECEĞİNİZ mini ıtx SADECE KASATR'DE SINIRLI SAYIDA BULABİLECEĞİNİZ mini ıtx SADECE KASATR'DE SINIRLI SAYIDA BULABİLECEĞİNİZ mini ıtx SADECE KASATR'DE SINIRLI SAYIDA BULABİLECEĞİNİZ mini ıtx SADECE KASA
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 5000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• SATILDI

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.