Şimdi Ara

Tr'de kascağınıza West'te kasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kaliteli serverlarda takılın oğlum , bırakın tr'yi westte oyun bilginizi geliştirin , flame yok bir şey yok , arada çürükler çıkıyor ama arada :) tr'nin challengeri = west'in diası , westte plat elo bile zorluyor , kolay maç yok .

• Elmas 4 ken tr ye geçirdim suan elmas 5 15 lp elohell deyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 rp'yemi geçirdin , keşke yapmasaydın :)
  • Frenk, Anglosakson bebeleriyle yaşamasak, her gün karşılaşmasak bir de üstüne oyun oynamasak ciddiye alacağım. İlk darbe "kys nigger" olarak gelir. Yetmezse "boosted nigger", sonra çeşitli küfür, hakaret ve hakaret benzerlerini sıralarlar. "ill break your neck nigger" mesela, "boosted animal" ırkçılıktan ban yemek istemeyenlerin daha çok kullandığı.
  • Ben de yorumlara gore kasmasi daha kolay diye Tr serverda basladim sonra weste tasirim diye aboooo tam komedi gerci iyi cocuklar da var bana sovenlere (yeni oldugum ve pek bilmedigim icin) size ne belki adam yenidir siz kendinize bakin diyenler de oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tr sunucusunda 20 pingle oynayıp eğlenmeyi ve kötü oyunu westte 80 pingle oynayıp eğlenmeye ve iyi oyuna tercih ederim. trde herhangi bir baskı hissetmiyorum. oyunu gelişmek için oynasaydım weste giderdim ancak tr benim isteklerimi hayli hayli karşılıyor. bu yüzden ölene kadar bu sunucudayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.