Şimdi Ara

Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
27
Favori
23.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumda böyle arkadaşları gördükçe mutlu oluyorum herşey para degil tabiki tebrik ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supervisor_

forumda böyle arkadaşları gördükçe mutlu oluyorum herşey para degil tabiki tebrik ederim hocam.
    Hocam sizdende bedava 9600k dağıtımı bekliyoruz ricamızı kırmayın şaka bir yana katılıyorum böle konular görmek güzel .
  • Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir

8700K bir delid işlemi daha tamamlandı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    İşlemciniz yoksa bile delid ayağına buluşun kahveyi bile ısmarlatmadı en yakın zamanda ödeşeceğiz kendisiyle, ölücü katili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tiegro kullanıcısına yanıt
    Rica ederim kardeşim güle güle kullan afiyet olsun bu arada , yakınız paslaşalım ödeşiriz o zaman

• Bu arada delid isteyen 9900K sahiplerinede ücretsiz delid yapılır .

Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir

• quote:

Orijinalden alıntı: nothingtodeclare

Bu arada delid isteyen 9900K sahiplerinede ücretsiz delid yapılır .

Soldered cpu'da delid/relid daha yüksek sıcaklıklara neden olmaz mı

Gamers nexusta izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında tim iptali yada zımpara ile inceltmek lazım.Sadece delid yapmanın pek espirisi yok.
  • Psikobat P kullanıcısına yanıt
    Soldered sadece temizleme amaçlı kullanılacak sonra tekrar sıvı metal sürülcek zaten @lana-del-rey

- delid işlemi yaptıktan sonra zaten oc frame kullancam hocam ıhs kapatmayacam işlemciye @psikobat
  • Hocam pm attım. Yarın sizin o taraflara gelmeyi planlıyorum. Müsait olursanız görüşebiliriz.
  • arkadaş ile buluştuk. 6700k işlemcime delid yaptık. kendisi çok kral adam,mütevazı,tertemiz bir insan.

bu arada kendi isteğiyle forum üyeliğini sildirmiş bulunmakta, açtığı konudaki tartışma sebebiyle ceza yemiş hakaret sebebiyle.

bazı üyelerin iyilik yapması diğer üyelere batıyor sanırsam :) neyse..

sonuç olarak boşta 30 derece olan işlemci 19 derece,yükte 50-55 derece oluyor.

Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir
  • Yazık forumda böyle insanlar tek tük kalmıştı birini daha küstürüp gönderdiniz tebrikler..
  • Boyle iyi niyetli bilgili güzel insanları kaybetmesin 1 kaç trolden ötürü.
    bu arada herkese hayırlı bayramlar dilerim.
    kısmetse benım işlemcide bayram sonrası delid .
  • Sizede iyi bayramlar hocam. Bayramdan sonra bekliyorum
  • quote:

Sizede iyi bayramlar hocam. Bayramdan sonra bekliyorum
    Delid ile işlemci garanti dışı kalıyor diyorlar ya

Bunu neye göre anlıyor teknik servis?

Turnusol kağıdı felan mı var acaba?

9600K kullanıyorum ve yeni aldım , sıcaklıklar dert değil ama daha düşük sıcaklıkta çalışnasını neden istemeyeyim? Şu garanti şeyi şey olmasa düşüneceğim yaptırmayı

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Direk garanti dışı evet
  • quote:

Direk garanti dışı evet
    9600K boştayken 25 derecelerde takılıyor , gerek yok diye düşünüyorum haksız mıyım?
    Zaten 9600K ya delid işlemine ne gerek varki hocam. güzel güzel kullanın işte
    İşlemcinin açılıp açılmadığını gösteren lazer gibi bir sistem olabilir. Vardır bir şey. Sonuçta xray den çanta geçirince ne varsa ortaya çıkıyor işlemci açıldığında muhakkak bir iz bırakıyordur

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.