Şimdi Ara

Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
27
Favori
23.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi henüz eve gidemedim ama bu zorlu günler yardim severliğin uğraşların ve misafirperverliğin için çok teşekkür ederim. Böyle iyi insanlar hala var mı dedirttin. Çok değerli bir abi ve arkadaş tanıdım. Allah senden razı olsun

edit: Test ettim sonunda, 100 derecenin altına inmeyen işlemcim 70 dereceyi geçmiyor. @salvatore_volkan abime çok teşekkür ediyorum yardımları için.

Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farrabi -- 16 Temmuz 2020; 23:0:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz geç bir mesaj olacak kusura bakmayın ama bu zamanda böyle bir işe kalkışmak takdire şayan. Her ne kadar delid işlemi yaptırmasam da emeği geçen herkese teşekkür etmek isterim. Dh'nin gücü bu işte.
  • Merhaba I7 7700K delid için yardımcı olabilecek kimse var mı ?
  • işlemcinin üst kapağını takmayıp soğutucuyu çıplak işlemciye monte etsek?
  • Arkadaşı ziyarete gidenlerden bir ricam var, boşuna uğraştırmayın kendisini böbrekleri gazete kağıdına sarıp götürün, sonra zahmet olmasın.
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

İlk başta mesajlara cevap veremediğim için özür dilerim. Pandemi ve üstünede iş yoğunluğu eklenince foruma uzun süre giriş yapamadım(sürekli yurtdışında olduğum için).

Mesajlara dönüş yapmaya çalışacağım, konuya veya bana dm yoluyla ulaşırsanız bugünden itibaren delid yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Malzemeyle 100 delid anca yapabilirim ondan sonrada bu işleri bırakacağım tahminimce 2 veya 3 günde biter gibi yazanlara veya dm ile ulaşanlara öncelik vereceğim.

Herkese iyi forumlar ( cevap veremediğim ve dönüş yapamadığım insanlar kusura bakmasın tekrar).

• ben uçuşlardayken abi bayrağı devralmışsın Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

nasılsın abim bu arada . daha yeni gelebildik Trye

• codered1983 kullanıcısına yanıt

Mükemmel espiri Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

• Merhaba güzel insan, imkanı olmayan arkadaşlara yapmış olduğun bu yardım için teşekkür ederim sana umarım bir gün yolumuz denk düşer de iki muhabbet ederiz :)

• Hala yapıyor musunuz

• Abooo Konu Sahibine Bak Lo Komando Gibi Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

• @nothingtodeclare hocam işlemcilerimiz aynı. delid ile ne durumda sıcaklıklar?

sivas'ta kimse yok mu delid yapan Tr'de ilk ve tek Ücretsiz Delid Sayfası / 1700 Soket Eklendi 27.03.2023 Günceldir 

• çok daha iyi olur ama o alttaki transistörler bu işlem yapılırken kırıldığı için böyle bir yönteme geçilmiş yani riskli kırılma oranını da bilmediğim için denemeye değer diyemeyeceğim

• nothingtodeclare kullanıcısına yanıt
    Merhaba Intel i7-8700K işlemci kullanıyorum size yine yazmıştım covid 19dan sonra yardımcı olucaginizi demistiniz 5 GHz de çok ısınıyor abi ya yardımcı olursan çok minettar olurum işlemciyi istediğiniz yere getireyim. ocakta askere gidiyorum o zamana kadar ısınmadan takılayim islemciylen artık her oyuna girdiğimde korka korka giriyorum 5 GHz ama kullanamıyorum anca 4.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gold Man -- 2 Aralık 2020; 18:32:27 >
  • Covid sayıları biraz arttığı için biraz beklemediyim arkadaşlar bilginize . hiç olmazsa kafelerde oturacak yerler açılsın.

İnşallah kısa sürede hepinize yardımcı olacağım , 1 haftada anca 5 kişiye yapabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nothingtodeclare -- 3 Aralık 2020; 3:47:3 >
  • yapılan işlemden herhangi bir ücret almıyormusunuz kullanılan malzemeler ayırdığınız zaman böyle birşeyi tamamen ücretsiz yapıyorsanız niçin yapıyorsunuz ben orasını anlayamadım aşırımı yalnızsınız doktor son şukadar vaktin kaldı falanmı dedi full sevap falanmı kazanıp gideyim diyorsun cidden altında art niyet aranacak kadar iyilik dolu bir yaklaşım geldi

• 8700k işlemcime delid yaptırmak istiyorum. Haklı olarak beklemedeyim yazmışsınız ama ben sıraya girmiş olayım diye haber vereyim dedim.

İyi günler

• Ücreti karşılığında işlemcimi size kargolasam kargo ücreti de bana ait olmak üzere yapabilir misiniz delid? İşlemcim 8086k

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.