Şimdi Ara

TR'de İLK: Seasonic Focus GX 750w (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
6.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Temmuz 2021; 18:0:58 >
  • Akortek hala yalan söylüyor pes yani yazdığına bak komedi bunlar resmen  

Merhaba,

10.07.2021 tarihinde yedek parça talebinize istinaden gerekli stok kontrolleri sağlanmış olup, tarafınıza 12.07.2021 tarihinde dönüş yapılmıştır. 2 gün boyunca tüm yedek parça stokları kontrol edilerek ilgili parçaların stoklarımızda bulunmadığı tespit edilmiştir.

İyi günler dileriz.

• mito1172 kullanıcısına yanıt

"Yahu ardim, taradim vallahi de billahi de yok!" demek istemisler sanirim   seasonic e direk mail atsana hocam belki direk gönderirler, hem seasonic globali test etmis olursun  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kunGFu kullanıcısına yanıt

ya sorma yalan atılır da bu kadar olmaz daha 10 gün önce buradan bir arkadaşa sattılar yahu sanki bedava istiyoruz nasıl bir hasta bunlar neyi saklıyorlar çözemedim  Dediğin yere de yazdım dostum var ama zarfa sığmaz mecbur koliye koyacağız bu da pahalıya gelir diyorlar kargo da 49 euro yani 500 tl den fazla tutuyor ki onlar bile pahalı diyor Yani onlarda çakal olmuş bedava yok artık. Aslında belki de benim psu toplatılan seri de olabilir ki öyleyse bedava kablo yada geri almaları gerek ama fazla yabancı dil olmayınca derdimi tam yazamıyorum hoş bizim çakallara yazdım bu seride bize böyle bir bilgi gelmedi deyip sıvışıyorlar tabi kabloyu vermeyen çakallar psuyu geri çağrılan seriden der mi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Temmuz 2021; 23:40:27 >

Ona sattiklari sifir kablomuymus ki acaba? Yedek parca olarak kablo ellerinde olmasi lazim aslinda. Siparis verin ben beklerim de :) distribütör degil misiniz siz de? Sizde olmayacakta kimde olacak diyebilirsin ama verecekleri cevap yine degismeyebilir. Bir tanidigin seasonic 1200w lik platinum modeli ariza yapmisti, render da kullaniliyordu, hani bol keseden alan arkadaslardan yoksa islemci xeon cok cekirdeklilerden ama deli gibi watt harcamaz, 200 ü gecmez hani... Burdan aldiklari yer 2 yil gecti diyip basindan savmis. Globale yazin demis, kim oldugu belli :) globalde tüm kargo masraflarini siz karsilayacaksiniz eger ariza bizden kaynakli ise garanti karsilar demis. Arkadasta vakit-nakit oldugu icin ugrasmamaya karar vermisti, en son fsp hydro g pro aldirdim bakalim onu ne zaman bozacak :)

• kunGFu kullanıcısına yanıt

Valla demediğimi bırakmadım dediklerim, yalan söylüyorsunuz bal gibi satıyorsunuz ama yok diyorsunuz bu iş ahlakına sığmaz siz bu psunun yetkili satıcısı yada getiren distribütör her neyse o değil misiniz? bu nasıl iş? yedek parça yok? bu psuda kablo bozulsa ne yapacağız psuyu çöpe mi atalım? sizi şikayet edeceğim ayrımcılık yapıyorsunuz hakkımı arayacağım dedim ama arsız heriflerde ses yok ki yine yukarıda yazılanı yazmışlar   valla arkadaşa gelen kablo yeni model olan GX modelinin kablosuymuş bilemem sıfır mı  

• kablolar sıfır arkadaşlar orjinal mi bilemiyorum ama kapasitörsüz kablo gelmişti yetkili satıcının çakma kablo göndereceğini sanmıyorum.kullanmak henuz kısmet olmadı madenciliği bıraktım yeniden başlarmıyım bilmiyorum belkide psu yu satarım.Eve geçince resimlerini eklemeye çalısıcam kabloların sizde yorumunuzu yaparsınız :)

@mito1172 @kunGFu

• Arkadaşlar benim corsair ax860i hakkın rahmetine kavuştu.

Seasonic FOCUS GX-750 Tam Modüler PC Güç Kaynağı 80+, Altın, 750Whttps://www.amazon.com.tr/dp/B077J9G9CH/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_W21EX76DG8ZQB30KSVG2?psc=1

Aynı ayarda bu model nasıl alınır mı fiyat olarak iyi mi beklemeye değer mi. Birde yine corsair var başka sizce hangisini alaym sizinde öneriniz varsa söyleyenilirsiniz

Corsair Cp-9020180-Eu Rm850X V2 850W Tam Modüler 80+ Gold Güç Kaynağıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B079QCFB1M/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_VZPFFAV1F2E8DG8K251Z?_encoding=UTF8&psc=1

• çylk Ç kullanıcısına yanıt

Seasonic FOCUS GX-750 Tam Modüler PC Güç Kaynağı 80+, Altın, 750W iyi psu dur artı bu yeni seriden bende fx olanı var sorunsuz tavsiye ederim ama fiyat uçmuş resmen ben 2 yıl önce 750 tl civarı almıştım 

Teknoya mail atıp iste bence riske girme

• sy1907 kullanıcısına yanıt

Kablolar için diyorsan hepsini yaptım adamlar tek ayak üstünde 40 yalan atıyor sözde güncellenmiş kablo yok diyor ama 1 hafta önce forumdan bir arkadaşa satıyor   Sonuç olarak müşteri kaybettiler 2 gün önce GX olan modelden 850w olanı satın aldım onlarda 2500 civarıyken gittim 300 tl fazla verip amazon tr den aldım yalancı firmayla işim olmaz 

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.