Şimdi Ara

TR'de İLK: Seasonic Focus GX 750w (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
6.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2017 diyor bu eski kasa.yenisi de eskisinden daha kötü olmayacaktır ama incelesin bakalım eleman ne diyecek?

şunları diyemeyecek mesela:

The MEDIOCRE:

clattery fan due to bent fan grille
    in cable capacitors

ben gıcık bir adamım biliyorsun.araba çok yakıyor diye servise gittim tanıdık.abi bişi yok arabada kullanımından ve kısa mesafe kışın normal dedi ikna olmadım bir de özel servise gittim onlar da aynısını dedi.hani hakikaten gıcık biriyim ama bu psu için şurasını beğenmedim dediğim bir şey yok ama o eleman kusur bulursa elinden öperim.
  • Bence 10 üzerinden 10 verir en kötü 9. 9 verir. Evga p1 10 vermişti mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    gençler anlamayabilir hani vardır ya onlarda sana tam puan kanka öyle değil yani bu muhabbet.adam anlıyor bu işlerin içinde o yüzden böyle diyor keza ben de abartma amaçlı değil sea'nın son serisi güzel.amazondan bi ben aldım bir arkadaşa tavsiye ettim o da aldı sonra biri daha sordu onu bilmiyorum aldı mı?Yurt içi de alanlar çoğaldıkça görürüz eksi bir tarafı var mı ama dolar böyle gitmez umarım.
  • 2 yıl önce SSR-750FX modelini kullanan bir arkadas varmış foto falanda koymuş ->https://forum.donanimhaber.com/seasonic-psu-kullanicilari-kulubu--89106740-31#128741080

inceleme derken bir inceleme beklemiştim ilerleyen zamanlarda gelicek sanırım:) onetreehill in incelemeleri gibi beklemiştim. psu lazımdı bakıyordum öyle... tr de ilk falan yazınca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunGFu

2 yıl önce SSR-750FX modelini kullanan bir arkadas varmış foto falanda koymuş ->https://forum.donanimhaber.com/seasonic-psu-kullanicilari-kulubu--89106740-31#128741080

inceleme derken bir inceleme beklemiştim ilerleyen zamanlarda gelicek sanırım:) onetreehill in incelemeleri gibi beklemiştim. psu lazımdı bakıyordum öyle... tr de ilk falan yazınca :)
    2 sene önce arkadaşın koyduğu eski model.ismi aynı.yeni modelde kabloda kapasitör olmaması farklı kablo fan vs bir kaç yenilik var bu ikinci seri 2019 sonunda çıktı.ben böyle inceliyorum.evet TR'de ilk ben aldım.

• Merhaba 850w olanini aldim bnde ama focus plus yazmiyor kutuda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/corsair-rmx-1000w-80-gold-kullanan-var-mi--141283051#141283051 linkteki fotoya bi bakar msnz

• TR'de İLK: Seasonic Focus GX 750w

Öncelikle hayırlı olsun :)
    Görselde görüldüğü gibi 330w çekebilen işlemci mevcut satayım size test yaparsınız

• linkteki resimdeki gibiyse sıkıntı yok.her ne kadar ismi SSR-850FX eski seri gibi olsa da yeni seri GX diye geçiyor gold olanları.PX diyenler platin.TX de titanyum.
    https://www.amazon.com/Seasonic-GX-750-Full-Modular-Application-SSR-750FX/dp/B07WVMDZMZ/

2019daDHyekatilmak

teşekkür ederim.ooo xeon alırım bir dal.bende de fx8 var bi 5.25 yaptıracak ram bulsam daha mı çok çeker bilmem.750w xilence modular bronze psu patlatmışlığı var arkadaşın ama ramleri kuzene verdim bir daha da öyle ram bulamadım.elimde iki çeşit ram var çıkmıyor 5.25 ghz.o makine iş yerinde şimdi test edecem diye sea'yı götürsem tefe koyar çalarlar herhalde. garibanız abi cougar diye bişi 850w diye yedik kimse anlamayınca.ne diyon diyecek olursan kasa şu fx'in:

TR'de İLK: Seasonic Focus GX 750w

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

linkteki resimdeki gibiyse sıkıntı yok.her ne kadar ismi SSR-850FX eski seri gibi olsa da yeni seri GX diye geçiyor gold olanları.PX diyenler platin.TX de titanyum.
    https://www.amazon.com/Seasonic-GX-750-Full-Modular-Application-SSR-750FX/dp/B07WVMDZMZ/

2019daDHyekatilmak

teşekkür ederim.ooo xeon alırım bir dal.bende de fx8 var bi 5.25 yaptıracak ram bulsam daha mı çok çeker bilmem.750w xilence modular bronze psu patlatmışlığı var arkadaşın ama ramleri kuzene verdim bir daha da öyle ram bulamadım.elimde iki çeşit ram var çıkmıyor 5.25 ghz.o makine iş yerinde şimdi test edecem diye sea'yı götürsem tefe koyar çalarlar herhalde. garibanız abi cougar diye bişi 850w diye yedik kimse anlamayınca.ne diyon diyecek olursan kasa şu fx'in:

Psu patlatacagina soz verirsen ram yollayabilirim.
    Sana gicigim
    Masrafa sokmak istiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarin size foto atacagim tekrardan

12 pin cpu girisi icinde aldim birazda

• Gelen fotolar bu sekilde. Faturada focus plus yaziyor ama kutuda focus plus yazmiyor. Sadece 2018 odul olan yerde plus yazilmis.

Sanirim 2 adet 4+4pin cpu girisi var anladigim kadariyla oyle gozukyyir. Zqten cpu girisi 12 pin giris var. Ekran kartinda 8 pin giris var.

Fotolar asagda. Sknti varsa degistirim diye faha acmadim naylonunu.

• Hayırlı olsun çok tatlı ürün
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bende alıcam anlayamadım fx alıyosunuz gx gönderiyolar yanlış mı anlıyorum. Bunun üzerine teknobiyotik e soru sordum cevap bekliyorum
  • blackteam1 B kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburada dan aldim satici olarak. Faturada focus plus yaziyor ama kutuda bi yerde yaziyor. Sanki duz focus gibi anlam veremedim. Belkide gunceli boyle bilmiyorum .

Model koduda uyuyor ama plus yazisini goremedim dedigim gibi.

Eğer ihtiyacınız olan güç kabloları mevcut ise hiç geri göndermeyin, bunu açıp kullanın. Daha güncel model çünkü. Yukarıda belki görmüşsünüzdür ben de Focus Plus 750W bekliyordum Focus 750W geldi ama 2019 serilerinde model isimleri değişmiş, GX olanlar eski Focus Plus serisinin yerini almış. Düz Focus serisi tam değil yarı modülermiş zaten önceden, garantisi de 7 yılmış. Size gelen model ise tam modüler ve 10 yıl garantili. Aynı eski Focus Plus serisi gibi.

https://seasonic.com/oneseasonic

Yukarıdaki linkten GX-850 modelini bulup karşısına bakabilirsiniz. Focus Plus Gold 850'nin devamı olduğu yazıyor. Eski düz Focus serisinin yerini ise GM-850 almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poormansmoodyblues -- 7 Ocak 2020; 14:29:32 >

• poormansmoodyblues P kullanıcısına yanıt
    Evet smdi bende seasonic sitesine bakiyodum dediginiz gibi daha guncel model sanrm

Kutuda cpu 4+4 pin den 2 adet oldugu yaziyor.
    Ekran karti icinde yeterli pin sayisi var. Ihtiyacimi goruyor.

• poormansmoodyblues P kullanıcısına yanıt
    Işte bizi yaniltan taraf hepsibuarada da fotograflara bakinca focus plus yaziyor olmasi. Ayrica ben aldiktan sonra zam da gelmis

Markanın resmi TR distribütörü Teknobiyotik sitesinde de Focus Plus yazıyor hala

https://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/seasonic-focus-plus-850w-80-gold-tam-moduler-guc-kaynagi-ssr-850fx.html

Yalnız ben 750W olanını alırken en ucuz fiyat Sinerji Bilgisayar'daydı ama resmi distribütör Teknobiyotik olduğu için oradan aldım, bir sorun olursa direkt distribütörle iletişime geçebileyim diye. Şimdi yine baktım 750W'ın fiyatı Sinerji'de değişmemiş ama Teknobiyotik'te giderek artıyor. Dövize endekslediler herhalde Vatan Bilgisayar gibi.

• Eyvallah isimlendirmeyi şimdi anladım, genede model yazısı GX olana kadar, almayayım ben Fx yani plus gelirse bu sefer hak da iddia edemem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.