Şimdi Ara

[TR'de İLK] BENQ XL2411Z 144HZ Oyuncu Monitörü İncelemesi [Gönüllerin Kralı] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
33.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Hocam monitörleri nerden alıyorsunuz iade ilerilerini Nasıl yapıyorsunuz? Bende bu monitörden almak istiyorum ama özellikle son fotoda kalite berbat ya

n11 üzerinden eksen bilgisayardan almıştım. ilkini eksen e geri gönderdim önce bir şey yok deyip geri gönderdiler. sonra fotoğraf ve video ile kanıtlayınca değiştirdiler.
    Bu arada Eksen den bir şey almayın ilk 14 gün içinde olmasına rağmen iade almak istemiyorlar %15 kesinti uygularız falan diyorlar.
    2. gelen monitörü ben kendim direk Tecpro servisine gönderdim onlara da fotoğraf ve video attım. bir sorun tespit ederseniz mutlaka videosunu çekin sonra bir şey yok falan diyorlar.
    servise gidiş gelişte kargo ücreti onlara ait. şimdi geleni yine göndermeyi düşünüyorum.

• aslında 3. monitörün siyahtaki görüntüsü resimde çıktığı kadar kötü değil telefonla çektim kenarları baya bulutlu çıkmış. ancak sorun şu ki cs:go vurulunca anlık siyah bir ekran geliyor. ekranın ortasında yatay şekilde hafif bir bulutlanma oluyor ve bu yatay şeklin her iki tarafında ( ) bu şekilde yay şeklinde koyu siyah şekiller beliriyor ya da diğer alanlar daha fazla ışık aldığı için bu alanlar daha siyah görünüyor. Yani sonuçta ekranın her yeri aynı tonda siyah renk vermiyor. 2. ve 3. monitörde bu hataya rastladım. belki ilk gelen monitörde de vardı ama ben piksel hatalarına odaklandığım için görmemiş olabilirim.
  • titremelerden dolayı servise yolladım ve sonuç olumsuz. Hakem heyetine başvurmaktan başka çarem kalmadı. Ürün problemli ancak yapılan testler sonucu bir sorun olmadığını söylüyor servis.
  • Amerikan tipi priz muhabbeti sadece gameekstra da mı var yoksa büyük marketlerde de bu şekilde mi ? ( vatan gibi )

Bir de son zamanlarda vatandan bu ürünü alan varsa fw sini benimle paylaşırsa sevinirim.
  • Hoparlörü var mı onu bulamadım.O olsa çok daha iyi olurdu diyorum eğer varsa bunu alacağım zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bendede bu monitorden var 2 sorum var. Biri sorun gerçi. İlk olarak bu ekran modu örn: fps den movie ye geçerken falan açılıp kapanma olayı olmasa olmuyor mu ? Direk movie geçsem direk fps geçsem falan? Birde son zamanlarda ekran bazen kapanıp açılıyor durduk yere ve şimdi de ekranda yeşil yeşil görüntüler oluştu kasayı monitoru oynatınca power kablosu ile oynayınca düzeldi sanırım kablosunda sıkıntı ama tam emin olamadım. Yardımcı olur musunuz?
  • elinize saglik inceleme icin tesekkurler.
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Baskan monitörde hoparlor var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

Baskan monitörde hoparlor var mı?

Yok
  • bu monitör bence sorunlu ayrıca asusa göre eksileri; hoparlör yok garanti 2yıl (asusta 3 yıl). alacak varsa bu modeli önermiyorum 4 aydır servisle uğraşıyorum. 3 kez değişti hepsinde sorun çıktı son gelen de 25 gündür serviste. aksesuar bekleniyor yazıyo servis sorgusunda bu sefer heralde değişim yapmadan paneli değişecekler.
  • Xl2411z mi yoksa aoc g2460fp dersiniz?

Free sync in önemi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de hepsiburadadan aldım monitörü. Bir sıkıntısı yok gibi gayet güzel çalışıyor hdmi to dvi çevirici gerekecek 144hz için ona dikkat etmemişim hdmi ile takılıyorum şimdilik
  • bu monitörü bugün aldım dvi-d girişiyle kullanıyorum fakat fifa 2016 oyununda fpsyi limitsiz yapınca kasmalar oluyor ilginç ekran kartım gtx 960 yardım edebilecek olan var mı ? displayport almam gerekli mi ?
  • Ben de aranıza katıldım yarın elime geçecek monitör. Gameekstradan aldım burada okuduğum yazılım muhabbetinden sonra. Bakalım ilk defa 144hz deneyimleyeceğim.
  • Merhabalar.

Yaklaşık 5 aydır bu monitörü kullanmatayım. Şu zamana kadar en ufak bir problem ile karşılaşmadım.Firmware versiyonu diye birşeyden bahsedilmiş.

[TR'de İLK] BENQ XL2411Z 144HZ Oyuncu Monitörü İncelemesi [Gönüllerin Kralı]

V4 dediğiniz son version sanırsam bende de aynı şekilde.Yanlışsam düzeltin arkadaşlar.

İyi forumlar.
  • firware nasıl yüklüyoruz monitöre dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk izlenimlerim gayet iyi oldu, 19"ten sonra devasa geldi gözüme biraz Assetto corsa, cs go, ets 2, bf4 hepsinde denedim gerçekten monitör oyun zevkini yükseltiyormuş. Söylenildiği gibi v4 çıktı. Renk kalibrasyonu ve blur reduction utility ile ilgili deneyimli arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum :)
  • Her sitede özellikleri farklı gözüküyor anlayamadım. Acaba monitörün dahili hoparlörü mevcut mu bilen birisi söyleyebilir mi? Hepsiburada'da hoparlör yok olarak gözüküyor anlayamadım.
  • cevaps C kullanıcısına yanıt
    Dahili hoparlör yok. Kulaklık çıkışı var ama sesi tatmin edici yükseklikte değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Dahili hoparlör yok. Kulaklık çıkışı var ama sesi tatmin edici yükseklikte değil.

Teşekkürler. Anlaşılan sırf hoparlör eksiği yüzünden ASUS almak zorunda kalacağım. :)
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.