Şimdi Ara

TPLİNK MODEMİM PATLADI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim TP link tdw8151n 150mbps adsl2+ isimli modemim patladı.Letgoda çok farklı modemler var bakıyorum ama hangisini alacağımı şaşırıyorum.İnternetim fiber internet değil türknet 16 megabit kotasız internet hangi modeme bakmalıyım.Patlayan modemin aynısını bulamadım

Zyxel P-1302-t10d v3 isimli modemi buldum bu modem benim internetimi çalıştırır mı. Neye bakacağımı bilmiyorum yardım edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darbit3838 -- 21 Nisan 2018; 19:38:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bozulan modemin dengi birşey arıyorsanız tenda d151 alıp geçin. Ama olmuşken adsl/vdsl (fiber) desteğide olsun derseniz tenda v300 modeline bakabilirsiniz.
  • Size söylediğim Zyxel serisi olur mu peki ikinci el almayı düşünüyorumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darbit3838 kullanıcısına yanıt
    Hocam modelin kalitesi hakkında bir bilgim yok ama sorun olmaz alabilirsiniz. Yalnız bir servis sağlayıcıya özgü modelse kilitli olabilir. Almadan önce kendi servis sağlayıcınızla çalışıp çalışmadığını bir sorun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darbit3838 kullanıcısına yanıt
    bende Zyxel P-1302-t10d v3 almayı düşünüyorum
    son durum nedir hangisini aldınız
  • 2.el Broadcom chipsetli bir modem ve Xiaomi Mi Router 3G almanı öneririm almadıysan modemi Asus AC51 den ucuza geliyor ve daha fazla performanslı usb 3.0 var 2 tane gigabit porta sahip tomato firmware padavan ve lede firmware kurulabiliyor pekçok yönden avantajlı ben bu seçeneği tercih ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.