Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tp nin 4,5 saniye olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Tp nin 4,5 saniye olması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1090 Mesaj
    Sizce gerekli miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Mallaştılar. Kuleye tp attığımızda da kulenin arkasında beliriyor artık karakter. Sebep? 4,5 saniye yetmezmiş gibi, kuleyi rakip almaya çalışıyorsa eğer tp attığımız anda, kulenin etrafından dolaşıp da rakibi yakalayana kadar rakip basıp gidiyor, cezasız kalıyor. Başka spell aldırtmak istiyorlarsa diğer spell'leri buff'lasınlar, saçma saçma nerfler koymasınlar. Bota tp atsak adc+sup'a yetişeceğimiz meçhul, solodaki farmdan da kuleden de feragat edilerek tp atılıyor çoğu zaman zaten. Kill ihtiyacı olan solo karakterlerine bir nevi nerf aslında bu. Late game'de kulelerin 2 oto ile düştüğü oyunda, haritanın belli bir yerine aniden tp ihtiyacı olduğunda, ne zamanında yetişebilirsiniz ne de 1500 saniye bekleme süresi içinde olduğundan o an kullanamazsınız. Shen'e de gizli buff tabii bu. Metaya sokmak için karakteri tp nerf'lediler, iyice şuursuzlaştılar. Sözde değişiklik yapacaklar her halta, bakın hiç boş durmuyoruz hep yeni şeyler ekliyoruz kafasını yaşayacaklar. Stratejik derinlik eklediler böylece oyuna, enfes fikirlerleriyle. 50 dakika farm yapıp 1 dakika tf'den sonra sıkıcı oyunun bitimine tanık oluyoruz her gün turnuvalarda. Gidip de ona el atmazlar, çok zevkli çünkü bütün oyun farm yapmalarını izlemek takımların. Aşırı stratejik. Strateji uğruna bütün oyunun zevkini süpürdüler. 15 yıldır nerf yemesi gereken karakterlere dokunmazlar hala tabii. Base atarken karakter hapşırırsa 1 saniyelik gri ekran da görelim, stratejik olarak önemli şeyler bunlar.

• Binbaşı
    1321 Mesaj
    Hayır değildi, iğrenç olmuş artık ignite alıyorum.
    |
    |
    Selim gibi, günlük tutmaya başlayalım bakalım. Sonumuz hayırlı değil herhalde onun gibi. Bu defteri bugün satın aldım. Artık Sevin olmadığına göre ve başka kimseyle konuşmak istemediğime göre, bu defter kaydetsin beni; dert ortağım olsun. "Kimseye söyleyemeden, içimde kaldı, kayboldu," dediğim düşüncelerin, duyguların aynası olsun. Kimse dinlemiyorsa beni -ya da istediğim gibi dinlemiyorsa- günlük tutmaktan başka çare kalmıyor. Canım İnsanlar! Sonunda, bana, bunu da yaptınız.
  • Binbaşı
    1738 Mesaj
    tp alinmasin cesitlilik olsun diye yaptilar gerekliliginden degil
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Top lane için hala en iyi spell tp. Tp'yi kullanım amacınızın gank değil counter-gank amaçlı olması gerekiyor zaten. Ignite-exh-cleanse alınabilir ama TP yerine tercih edilecek kadar ölmedi. Tercih meselesi yine de tabii ama.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Syl

4.5 saniye ?

* Gerçekleşmesi (channelling) 4,5 saniye sürüyor artık.
    |
    |

Hocam öyle diyorsun da bottan kill toplamak hayal oldu artık. Adamlar tp yi görünce base atsalar gidecekler nerdeyse. Counter gank içinde olaylar bitince anca gidersin 4,5 saniye cidden çok uzun bi süre.

|
    |
    Teemo Erdoğan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ben süresini anladım. Bilgi için teşekkürler.

Bence minyon tp olayı yerine tamamen taktiksel olarak ward yapılması için böyle bir nerf ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Bunun dışında her oyunda orta ve üst koridor da sihirdar büyüsü olarak da kullanılması da etkili elbette, şahsen hayalet'e önceki yamada gelen buff ile sıçra + hayalet kullandırmak istiyorlar.
    |
    |
    Şifalı Bitki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Baktilar b.ku cikiyor iyi oldu boyle. Adamlar ormana da tp carp aliyordu artik 3 tpyle oyun oynuyorduk. Her an her yerde 5liyolardi. Tek sikintisi botta oynarken alismissin o sureye. 1.5 saniye gecikince uyum saglayamiyorsun dengen bozuluyor.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Mallaştılar. Kuleye tp attığımızda da kulenin arkasında beliriyor artık karakter. Sebep? 4,5 saniye yetmezmiş gibi, kuleyi rakip almaya çalışıyorsa eğer tp attığımız anda, kulenin etrafından dolaşıp da rakibi yakalayana kadar rakip basıp gidiyor, cezasız kalıyor. Başka spell aldırtmak istiyorlarsa diğer spell'leri buff'lasınlar, saçma saçma nerfler koymasınlar. Bota tp atsak adc+sup'a yetişeceğimiz meçhul, solodaki farmdan da kuleden de feragat edilerek tp atılıyor çoğu zaman zaten. Kill ihtiyacı olan solo karakterlerine bir nevi nerf aslında bu. Late game'de kulelerin 2 oto ile düştüğü oyunda, haritanın belli bir yerine aniden tp ihtiyacı olduğunda, ne zamanında yetişebilirsiniz ne de 1500 saniye bekleme süresi içinde olduğundan o an kullanamazsınız. Shen'e de gizli buff tabii bu. Metaya sokmak için karakteri tp nerf'lediler, iyice şuursuzlaştılar. Sözde değişiklik yapacaklar her halta, bakın hiç boş durmuyoruz hep yeni şeyler ekliyoruz kafasını yaşayacaklar. Stratejik derinlik eklediler böylece oyuna, enfes fikirlerleriyle. 50 dakika farm yapıp 1 dakika tf'den sonra sıkıcı oyunun bitimine tanık oluyoruz her gün turnuvalarda. Gidip de ona el atmazlar, çok zevkli çünkü bütün oyun farm yapmalarını izlemek takımların. Aşırı stratejik. Strateji uğruna bütün oyunun zevkini süpürdüler. 15 yıldır nerf yemesi gereken karakterlere dokunmazlar hala tabii. Base atarken karakter hapşırırsa 1 saniyelik gri ekran da görelim, stratejik olarak önemli şeyler bunlar.

• Binbaşı
    1090 Mesaj

Sonuna kadar haklısın da bide riot görse şunları. Gerçi biliyolardir herkesin böyle düşündüğünü de takiyolarmi sanki. Soloq onlar için önemsiz. Her şey prof. arena için.

|
    |
    I Stand Resolute kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 4 Temmuz 2016; 15:35:57 >
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.