Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

TP-LİNK WPA4226 KIT/ WPA4220 AV500 POWERLİNE WİFİ-KIT YARDIMLAŞMA

2
Cevap
0
Favori
40
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-LİNK WPA4226 KIT/ WPA4220 AV500 POWERLİNE WİFİ-KIT YARDIMLAŞMA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1602 Mesaj
      31 Ekim 2018 10:19:28 Konu Sahibi

Arkadaşlar;
      WPA 4226KIT Aldım 3 ay önce ama almaz olsaydım kurlumu ve kullanışı anlattıkları gibi değil önermiyorum ama kendime sormuyorda
      Değilim acaba ben nerde yanlış yapıyorum Lanet olası cihaza 350-400TL verdim keza evde TPLINK modemim sırf müşteri
      Hizmetleri ulaşmak zulüm bunun kurulu için telefon ile ulaşmak zor canlı yardım yapmışlar türknet gibi baştan savmak amaç.!
      Eğer burdan yardımcı olucak bu cihazlar hakkında bilgi verecek birileri olursa ne mutlu..?
      Evim DUBLEX 180M2 alt üstte çeksin diye TP-LİNK önerdi aldım ama üstte modem bağlı olanda nette sorun yok ama 2. alta
      Takılanda net yok ruh gibi PİNG ler havada uçuşuyor 60-90 arası WİFİ sorun 1-3 mbps ancak veriyor alt yapımda sorun yok cat6 kablom.!
      Bu gidişle EVDE MODEM DAHİL HERŞEY SATICAM TPLINK AİT NE VARSA AKŞAM 18,00 Sonra evdeyim diyorum arayan soran yok.! ALIRKEN Dikkat.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 31 Ekim 2018; 10:24:35 >

|
      |
      Bahsedilenler: TP-Link Türkiye , tplink , TPLINKTURKEY

||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS 75 GB ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || || APPLE IPHONE_6 16GB GOLD|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||

• Yarbay
      3516 Mesaj
      01 Kasım 2018 10:14:39
      Merhabalar ;

İletişim için telefon numaranızı PM yoluyla iletebilir misiniz ? Donanım Haber yetkili uzmanımız sizleri arayarak yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Saygılarımızla

• Binbaşı
      1602 Mesaj
      01 Kasım 2018 16:47:42 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar ;

İletişim için telefon numaranızı PM yoluyla iletebilir misiniz ? Donanım Haber yetkili uzmanımız sizleri arayarak yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Saygılarımızla
      MESAJ ATTIM.1
      |
      |

||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS 75 GB ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || || APPLE IPHONE_6 16GB GOLD|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||
Reklamlar
Paykasa
millenicom;internet;servis
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.