Şimdi Ara

TP-LINK TL-WR841HP VS ASUS RT-N12 (TAVSİYE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ELECTROMER kullanıcısına yanıt
    Ben 841hp kullanıyorum cok dehset sınyal gucu var bence dırek al
  • Zaten benimde aklımda tp-link vardı ama yinede bir sorayım dedim.

Diğer üstadların fikirleri varsa bilmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ELECTROMER -- 15 Aralık 2014; 18:35:31 >
  • verdign asus modelı repeater olarak kullanıyor genellıkle Wr841hp nın 30dbm 500mw cıkıs gucu var :)
  • Doğru bende farkındayım tp-link in daha iyi olduğunu ama fiyat farkı olunca özellik olarak fazla bir fark yoksa asus alayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ELECTROMER -- 15 Aralık 2014; 18:38:32 >
  • Tp link high power bir ürün
    Kendi agimda kullaniyorum gercekten kuvvetli bir cihaz
    Cihaz 500 degil 1000mw dir
    Asusta farkli calisma modlari var
    Tp link router olarak geciyor
    Asus range extender

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TL-WR841HP modelimiz özellik yönünden yüksek kazançlı çıkış gücüne sahip olduğundan daha performanslı sinyal yayını sağlamaktadır. iletim gücü yönünde 30dBm'e 500mw ve üzeri çıkış gücüne sahiptir. TL-WR1043ND modelimiz 20dBm(EIRP) 100mw çıkış gücüne sahip olup Versiyon 2 modelimizde Speed boost modu eklenerek kablosuz aktarım hızı 450Mbps'e kadar çıkarılabilmektedir.bu özelliğin kablosuz kapsam alanına etkisi yoktur. Çekim performansı bakımından TL-WR841HP modelimiz daha üstün özelliktedir. Bilgilerinize,

500 ve uzerı dıyor cok cok 700 falan olsun 1000mw oldugna pek ınanmıyorum Pico stationm2 hp 1000mw cıkıs gucune sahip ben ikisini karsılastırdım pico 1bucuk kat sinyal farkı atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoz1 -- 15 Aralık 2014; 21:24:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoz1

TL-WR841HP modelimiz özellik yönünden yüksek kazançlı çıkış gücüne sahip olduğundan daha performanslı sinyal yayını sağlamaktadır. iletim gücü yönünde 30dBm'e 500mw ve üzeri çıkış gücüne sahiptir. TL-WR1043ND modelimiz 20dBm(EIRP) 100mw çıkış gücüne sahip olup Versiyon 2 modelimizde Speed boost modu eklenerek kablosuz aktarım hızı 450Mbps'e kadar çıkarılabilmektedir.bu özelliğin kablosuz kapsam alanına etkisi yoktur. Çekim performansı bakımından TL-WR841HP modelimiz daha üstün özelliktedir. Bilgilerinize,

500 ve uzerı dıyor cok cok 700 falan olsun 1000mw oldugna pek ınanmıyorum Pico stationm2 hp 1000mw cıkıs gucune sahip ben ikisini karsılastırdım pico 1bucuk kat sinyal farkı atıyor

500 mw 27 dbm
    1000 mw 30 dbm
    ubnt ile tp linki bir tutma
    zaten ilk mesajlarımda bu cihazın gerçeği yansıtmadğını söylemiştim
    ama kağıt üstünde 1000 mw diye geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 15 Aralık 2014; 21:37:27 >

• ARKADAŞLAR HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM...

TP-LINK TL-WR841HP ÜRÜNÜNÜ DAHA İYİ BULDUM VE SİPARİŞ ETTİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELECTROMER

ARKADAŞLAR HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM...

kablo gireceksiniz cihaza doğrumu
  • benım dedıgme gelıyor 500mw falan bu cihazn cıkıs gucu 1000mw degıl yani sende diyorsun kagıt ustunde 1000mw
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoz1

benım dedıgme gelıyor 500mw falan bu cihazn cıkıs gucu 1000mw degıl yani sende diyorsun kagıt ustunde 1000mw

o benim görüşürüm
    firmanın dediği bu cihaz 1000 mw
    zamanla çıkacak firmwareler ile söylediği değeri bulabilir
    daha iki güncelleme almış cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: connaught

quote:

evet kablolu modemden gelen interneti wi-fi olarak yayacam.
  • quote:

quote:

quote:

evet kablolu modemden gelen interneti wi-fi olarak yayacam.

Sorun yok o zaman

• Arkadaşlar bir şey soracağım. Bu cihazda ülke ayarını United States'e ve Transmission Power'ı %100'e ayarlayınca daha iyi sinyal veriyormuş doğru mu? Daha iyi verim alabilmek için ayarlar bölümünde yapmam gereken bir şey var mı?
  • quote:

Arkadaşlar bir şey soracağım. Bu cihazda ülke ayarını United States'e ve Transmission Power'ı %100'e ayarlayınca daha iyi sinyal veriyormuş doğru mu? Daha iyi verim alabilmek için ayarlar bölümünde yapmam gereken bir şey var mı?

Ülkeyi japonya yap transmisyonu kökle
    Koyver gitsin

• Tamam üstad teşekkür ederim...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bir şey soracağım. Bu cihazda ülke ayarını United States'e ve Transmission Power'ı %100'e ayarlayınca daha iyi sinyal veriyormuş doğru mu? Daha iyi verim alabilmek için ayarlar bölümünde yapmam gereken bir şey var mı?

Ülkeyi japonya yap transmisyonu kökle
    Koyver gitsin

Daha sonra gücü evin her noktasında hisset :)
  • harika cihaz.çok güçlü wifi sinyali var.

• tp link 841hp nin sinyal gücü 8970 modem olan modelinden daha iyi.daha uzaklara gönderebiliyor
    ancak 841hp cihazını wds modunda repeater olarak kullanınca 40 metre mesafede direk birbirini görüyor
    12 mpsden 4 mps ye düşüyor.bilginiz olsun. çekim kalitesi süper bilginiz olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.