Şimdi Ara

Tp-Link TL-WN8200ND hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
23.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TP-Link 8200N adaptörün güncel sürümlerini yükledim fakat yinede ilk etapta bağlanıyor
    1dk sonra kopuyor.PC'den ağ ayarlarından sorun gider diyorum düzeliyor ve 1dk sonra tekrar kopuyor.
    bazen defalarca denememe rağmen hiç baglanmıyor sorun neden olabilir arkadaşlar lütfen bilgisi olan paylaşırsa sevinirim servisi aradım onlarda sağlıklı çözüm bulamadı sürücüleri yeniden yüklettiler olmadı bazı sürücüleri içinden çıkarıp yeniden yüklettiler olmadı en sonunda pc niz XP olduğu için olabilir deyip konuyu geçiştirdiler...
  • Modemin kanalını sabitleyip bant genişliğini 40Mhz yapınca TP link 8200nd de 144Mbps gördüğüm hız 300Mbps 'e çıktı.
  • Airties Air2315 ile 150mbps görürken bununla ancak 45mbps görüyorum.Sorun nedir acaba.Windows 10 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginew22 -- 7 Ocak 2016; 20:03:27 >
  • Tp link in bu cihazını aldım ve ağa bağlanmama sorunu çıktı servise yolladım yenisiyle değiştieceklerini söylediler.

Ama gönderdikleri ürün eski sürüm ve kullanılmış bi cihazdı içinden farklı cihaza ait kullanma kılavuzu çıktı sıfır diye eski kullanılmış ürün yolluyorlar.

Tp link pişmanlık tır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC Mühendisi P kullanıcısına yanıt
    aynen kardeş çok sahtekar bir firma tp link pişmanlıktır..
  • Merhaba, wn8200nd v1.1 sürümünü aldım bugün. Fakat laptopumda cd sürücü yok. Tp-link'in sitesinden driverını indirdim fakat windows 8 için olan driver setup dosyası şeklinde değil ve çalıştıramadım. Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nero67

Merhaba, wn8200nd v1.1 sürümünü aldım bugün. Fakat laptopumda cd sürücü yok. Tp-link'in sitesinden driverını indirdim fakat windows 8 için olan driver setup dosyası şeklinde değil ve çalıştıramadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Yardım edebilecek biri yok mu?

• nero67
    İndirdiginiz sürücü dosyalarını bir klasöre çıkartın. Ağ Ve Paylaşım Merkezinden Bağdaştırıcı Ayarlarına gidip kablosuz adaptöre sağ tıklayıp özellikler den yapılandıra girip sürücü kısmından sürücü güncelleştire tıklayın sonrada sürücü dosyalarını sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara diyin çıkarttıgınız klasörü seçip ileri diyip tamamlayın yüklenir.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiro Kitsune -- 27 Şubat 2016; 16:02:09 >
  • selam ya benim tl-wn2800 usb adaptör pc takdığımda aygıt sürücüsü başarlılı olamadı d,yor bilgisayrı görmüyor cd kurulumunu yaptım yine aynı
    ne yaptıysam bulamadım bi zahmet kim biliyorsa lütfen anlatsın çok tşkler
  • Hocam merhaba; severek kullandığım ürün son günlerde oc açıldığında internet bağlantısını alamamaktaydı bağlantıyı keserek Laptopta test etmek için bağladım aynı hatayı orada da aldım ancak sonrası daha kötü masaüstü pc ye bağladığımda ışığı hiç yanmıyor ve bağlantı gelmiyor servise getirmeden çözüm var mıdır orjinal kablosu haricinde kablo da kullanmıyorum

• arkadaslar ben bu urunun bir alt modelini kullaniyordum 7200nd olani 2 yil kadar kullandim. o bozulunca bunu alarim dedik cift anten falan diye ayni fiyatti ama alt modeli kadar performansli calismiyor sizce nedeni nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: serkn25

arkadaslar ben bu urunun bir alt modelini kullaniyordum 7200nd olani 2 yil kadar kullandim. o bozulunca bunu alarim dedik cift anten falan diye ayni fiyatti ama alt modeli kadar performansli calismiyor sizce nedeni nedir

Bende tırsarak almıştım Tp-Link TL-WN8200ND modelini. Fakat 2 haftadır kullanıyorum ve 5-6 duvar arkasından 3 çizgi sinyal almak ve kopma olmaması gerçekten hayret verici.Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casperadam40

quote:

Orijinalden alıntı: serkn25

arkadaslar ben bu urunun bir alt modelini kullaniyordum 7200nd olani 2 yil kadar kullandim. o bozulunca bunu alarim dedik cift anten falan diye ayni fiyatti ama alt modeli kadar performansli calismiyor sizce nedeni nedir

Bende tırsarak almıştım Tp-Link TL-WN8200ND modelini. Fakat 2 haftadır kullanıyorum ve 5-6 duvar arkasından 3 çizgi sinyal almak ve kopma olmaması gerçekten hayret verici.Tavsiye ederim.

kullandiginiz isletim sistemi nedir bide hangi surucuyu kullaniyorsunuz

• V2 versiyonu çıkmış. Almayı düşünenler buna dikkat etsin.

http://www.tp-link.com.tr/download/TL-WN8200ND_V2.html
  • serkn25 kullanıcısına yanıt
    win 8.1 pro 64 bit. Sürücüyü manuel olarak kurmadım.Çünkü manuel olarak kurduğum zaman olmadı çok uğraştım.Usb portuna takınca direk buluyor update.Bunun haricinde windows update güncelleştirmelerini yüklememek gerekiyor.var olan sürücü ayarlarını bozuyor.
  • Sürücülerle ilgili büyük sıkıntı var. Gün içinde en az 7-8 kere ağ bulamadı hatası veriyodu. Bazen usb kabloyu cıkarıp takınca düzeliyodu bazen bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyodu. İş yerinde kullandığım için bana bu kopmalar çok vakit kaybettirdiğinden vede artık buda sinirlerimi iyice bozduğundan dayanamayıp kırıp attım. Böyle saçma sürücü böyle saçma yazılım olamaz. Cihaz kendisi çalıştığı zamanlarda çok iyi çekiyodu vede çok iyi bağlantı kuruyodu halbuki. Bir dahada hayatta tp-linkin yakınına yaklaşmam. Sadece donanımla olmuyor bu işler yazılımada önem vereceksiniz. Tanıdığım kimseyede tp-link aldırmam artık
  • Windows 8 uyumluğunu olduğunu görünce Windows 10 bilgisayarım için aldım, önce wifi'de sürekli kopmalar yaşıyor, ya sınırlı bağlantı oluyor, yada wifi bulunamadı şeklinde oluyordu. Bazen günde 8-10 kere bıktıracak şekilde, bazen 2-3 gün hiç bir şey olmuyordu.

Aynı sıkınları inşallah bu cihazda yaşamayız...
  • YIl olmuş 2019 hala driver yok. V2 versiyonunu çıkararak sorunu halletmişler. V1 kulnanan bizlerin ellerinde patlar. TP-Link firma güvenirliği olarak gözümde yeri yok artık.

Bu ürünü aldığımda her 20 dakikada bir kopuyordu. Sonunda gittim kablo ile bağlandım. Elimde öyle atılı kazık yemek isteyen varsa satabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

quote:

Orijinalden alıntı: endeleben

bendeki sorun ise bilgisayarla adaptör arasında sürekli bir kopukluk oluyor . bağlantı yok diyor usb yi takıp çıkarıyorum düzeliyor bi kaçdakika sonra yine kopuyor.

Sayın endeleben,

Bahsettiğiniz problem donanımsal olabilir. Kullandığınız USB kablonuzu değiştirip, farklı bir USB portuna bağlayarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Sonuç alamazsanız bilgisayarınızda yer alan tüm TP-LINK programlarını kaldırıp sürücüyü tekrar kurmanızı tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,

Alıntıları Göster
    benim de cihazım ver 1 win8.1 destegi yok v2 diye w8.1 destekli surucu paylamıslar oda cihazımla uyumlu degil

• 8200 nd v1 win 10 sürekli kopmalar yasıyorum . Baglanti 1 dk surmuyor. Driveri da yok. Win 10 kendi tanımasina ragmen netteki cözumleri denememe ragmen maalesef cözum bulamadim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.