Şimdi Ara

TP-Link TD-W8970 / Arkadaşlar Priority atamak istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
54
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Başlıktaki Wifi modemi kullanıyorum. Ben Wifi ile uzaktan bağlandığım için internet bağlantısı ağır işliyor. Ve bilgisayara modem ethernet kablosu üzerinden bağlandığı için önceliği ona veriyor.

Ben bunu kendi cihazıma çevirmek istiyorum. Yani priority(önceliği) kemdime atamak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

192.168.1.1'deki modem arayüzünü kullanmayı biliyorum. Sadece "Bandwidth Control" 'den mi yapılıyor ve nasıl yapılıyor bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 21 Mart 2017; 15:32:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Mail adresinizi özel mesaj ile iletebilir misiniz ? Bu konu hakkında sizlere bir mail gönderilecektir. Mailde ki talimatları uygulayarak tekrar kontrol edebilirsiniz. Problemin devamı durumunda bizimle tekrardan iletişime geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhaba,

Mail adresinizi özel mesaj ile iletebilir misiniz ? Bu konu hakkında sizlere bir mail gönderilecektir. Mailde ki talimatları uygulayarak tekrar kontrol edebilirsiniz. Problemin devamı durumunda bizimle tekrardan iletişime geçebilirsiniz.

Tabii ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.