Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

TP-Link TD-W8960N Modemde misafir bağlantısı açmak?

2
Cevap
0
Favori
41
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-Link TD-W8960N Modemde misafir bağlantısı açmak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1006 Mesaj
      TP-Link TD-W8960N Modemde misafir bağlantısı açıp, bu bağlantıyı zaman ve kota olarak sınırlandırmak konusunda internette çok araştırma yaptım ama hiç bir yerde bu modemle ilgili bu bilgiyi bulamadım. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum.

|
      |

Atatürk diyor ki: Büyük Türk odur ki; kimseyi aldatmayacaksın. Memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacak. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacak. Sen bu karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklar. Kendini büyük değil küçük, zayıf, vasıtasız telakki ederek, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana 'büyüksün' derlerse, bunu diyenlere güleceksin. ( Mustafa Kemal ATATÜRK, 1908 )
    • Yarbay
      3444 Mesaj
      MOBIUS Merhaba,

Ürün ile ilgili yaşamış olduğunuz teknik problem ile ilgili olarak support.tr@tp-link.com mail adresimize ürünün model numarasını, seri numarasını ve yaşamış olduğunuz problemi açıklayıcı bir şekilde iletebilirseniz, hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

• Binbaşı
      1006 Mesaj

e-Posta göndereceğim. İlginize teşekkür ederim.
      |
      |
      TP-Link Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Atatürk diyor ki: Büyük Türk odur ki; kimseyi aldatmayacaksın. Memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacak. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacak. Sen bu karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklar. Kendini büyük değil küçük, zayıf, vasıtasız telakki ederek, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana 'büyüksün' derlerse, bunu diyenlere güleceksin. ( Mustafa Kemal ATATÜRK, 1908 )
Reklamlar
SEO
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.