Şimdi Ara

Tp-Link sinyal artırıcı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde superonline fiber internet kullanmaktayım,yatak odasında internet çekmiyor diye tp-link range extender aldım wa-720re model.Sorunum şu,yatak odasında internet var ama evde 20mbit olan bağlantı bu cihaz ile sürekli düşük,2-3 mbit bazen 0,8 mbit bile oluyor,fişini çektiğim zaman yine 20mbit oluyor ama bu kez de odada çekmiyor,delirmek üzereyim.Sürekli superonline ı arıyorum onlar yönlendirioyr,kanal değiştirtiyor bi süre 20mbit oluyor ama sonra yine hız düşüyor,bu cihazı bilen tanıyan ya da böyle bir sorun yaşayan var mı acaba? bana yol gösterebilirmisiniz?bu cihazın da kanal ayarı var mı acaba fiber modem gibi onda da aynı kanala alsam sorun çözülürmü vs?

• Güncel...
  • Hala güncel.
  • Ben de tp link için sinyal artırıcı almayı düşünüyodum, diğer odadan ps3 e bağlanamıyorum. Mesajım bulunsun ve güncelleyelim
  • bende zyxel modem kullanıyordum. Çekmeyen odalar için tplink TL-WA730RE aldım. Bugün yeni bağlayabildim. Sık sık kesiliyor. Birde iphone wifi la girdiğimde işe yaramıyor. Pcyle çeken internet telefondan çekmiyor. Bİlgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.