Şimdi Ara

TP Link Kullananlar Kulübü [Ana Konu] [OpenWrt]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 22 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Question-X (3 mesaj) Maxwell1 (2 mesaj) Android Efendisi (1 mesaj) ugur_Akd (1 mesaj) Akplt (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Modemler >> TP Link Kullananlar Kulübü [Ana Konu] [OpenWrt]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    550 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7b/3a/a0/7b3aa0577f6ea1db6174a61c5ca32a0b.jpeg&t=0&width=480&text=1

Konunun Amacı:

Kullanan kişiler için ortak bir buluşma noktası oluşturmak bilgi paylaşımı, sorun çözme vs. gibi açılardan, konunun çok aktif olmasını beklememekte fayda var zira network sektörü çok ilgi çeken bir mecra değil çoğu insan için. 

İşe Yarıyabilicek Bilgiler:

-Yazılım Güncellemesini Modeminizin İçinden TP Link Sunucularını Sorgulayarak Yapmanız Önerilir Zira Siteye Güncel Sürüm Geç Eklenebiliyor, Ek Olarak Uğraşmamış Olursunuz.

-"Tp Link Tether" İsimli Mobil Uygulamayı Kurmanız Önerilir, İşinize Yarıyabilir Temel Özelliklere Hızlı Erişim Açısından.

-Open WRT Kurmayı Düşünüyorsanız Şuan Tüm Modelleri Desteklemiyor.Güncel Destek Durumunu Bu Bağlantıdan Kontrol Edebilirsiniz.Aşağıdaki Video dan Kurulum Sürecini İzleyebilirsiniz.Kablosuz Bağlantı Üstünden Kurulum Yapmanız Önerilmez. 

-DNS Ayarlarınızı IPV4 "1.1.1.1 Ve 1.0.0.1" Ve IPV6 "2606:4700:4700::1111 Ve 2606:4700:4700::1001" Olarak Ayarlamanız Önerilir.DNS ler Cloudflare Aittir.

-Birçok Model TR Dil Seçeneği Sunmakta, Şahsen Sunmayan Görmedim Ama Olabilir.

-Yönetim Ayarlarından Log Seviyesinin Minimum Ayarını İhtiyacınıza Göre Ayarlamanız Önerilir Zira Aksi Halde Gereksiz Çok Fazla Log Birikiyor.

-İşletim Sistemi Tanıtım, TP Link Tüm Modellerinde Aynı Tasarım Dilini Kullanıyor Bu Bağlamda Bu Video Size Genel Olarak Fikir Vericektir.

Öneriler:

-Modem Router => "Archer VR2100, Archer VR400 V3". (Güncellik => 21.03.2021 - Güncelleme Tarihi Günümüzden Çok Uzak İse Dikkate Almayınız)

-Router => "Archer AX50". (Güncellik => 21.03.2021 - Güncelleme Tarihi Günümüzden Çok Uzak İse Dikkate Almayınız)

-Repeater => "RE 300". (Güncellik => 21.03.2021 - Güncelleme Tarihi Günümüzden Çok Uzak İse Dikkate Almayınız)

Not: Tamamen Yoruma Açıktır, Farklı Kategorilerde Önerilerde Yapabilirsiniz Konu İçinde.

Devam Eden Süreçler:

-TP Link İşletim Sisteminde Bazı Şeyler Eksik DSL SNR Margin Ayarı, İndirme Yöneticisi Vs. Gibi.Bunlar Ve Fazlası İçin Gerekli İstekler Yapıldı Gerekli Yerlere. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 24 Mart 2021; 15:57:30 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.