Şimdi Ara

TP-Link Archer VR1200 AC 1200 Firmware Root şifresi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
10
Favori
65.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 saat uğraşarak root a girmeyi becerebildim. devocator arkadaşa çok tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armax -- 10 Aralık 2020; 22:47:44 >
  • Bütün bunları yapmak, kiralık ttnet modemi için de önerilir mi? Garanti dışına falan çıkar mı?

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Gelen teknik ekip bir kere bile bakmıyor modeme direk kutuya atıp yeniyi takıyor takılın kafanıza göre
  • Freddy_Krueger_46 F kullanıcısına yanıt
    Kırdım bile. Ipv6 aktif edecem ttnet ona bile engel koymuş.
    Bende keenetic modem var IPv6 işaretliyorum ama aktif olmuyor. Türk Telekom engeli var anlaşılan yada desteklenmiyor.
  • vr1200 ile ilgili bir sorum olacak ama yeri burası mıdır bilemedim. Modemim ttnet in verdiklerinden değil kendim satın aldım.

Bir kaç saat kullanımdan sonra wifi çekim gücü full olmasına rağmen download hızı 0.5mb lere düşüyor. Upload da ise sorun yok. Modemi resetliyorum aynı noktadan 33mb hız gelmeye başlıyor. Günde bir kaç kere modem resetlemek zorunda kalıyorum. Böyle bir sorun yaşayan, yada çözümünü bilen var mı?

• Görüldüğü gibi aşağıdaki ve üstteki tr069 ları da kapattım. Acaba üsttekini kapatmasa mıydım ki? Bilmiyorum. :Şimdi ne yapmalıyım ipv6 aktif etmek için?

TP-Link Archer VR1200 AC 1200 Firmware Root şifresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 14 Aralık 2020; 22:22:31 >
    Onlar kapanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy_Krueger_46

Onlar kapanmıyor.

Firefox ta inspect yaparak kapattım ama belki görüntüde kapatmış oldum arka planda kapanmadı. Bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy_Krueger_46

Gelen teknik ekip bir kere bile bakmıyor modeme direk kutuya atıp yeniyi takıyor takılın kafanıza göre
    Management bağlanıyor mu sende? Bende internet ipv6 bağlandı. Ipv6 adresi de var ama management bağlanıyor diyor. Yapamadım bir türlü. İpv6 oto config türü dhcpv6 mı olacak slaac mı?

Internet için, ipv6 da slaac seçince bağlanıyor ve ip adresi gözüküyor. Dhcpv6 seçince olmuyor. Management ı ise çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 15 Aralık 2020; 0:16:13 >
    Geçmişte kullanıyordum o modemi IPv6 çalıştıramadım bir türlü. Şimdi farklı modem kullanıyorum IPv6 açıyorum bağlanıyor ama sitelerde test yapınca kapalı gözüküyor.
  • Arkadaşlar merhaba bende ttnet in verdiği modemi kullanıyorum. internet sağlayıcım turknet. root şifresine ulaştım ve açtım.

kullandığım modem archer C5v ama arkadaşlarında bahsettiği gibi tp-link resmi sitesinden firmware yükleyemiyorsunuz.

ben ttnetin italy sitesinde modemi buldum ancak adı farklı (https://www.tp-link.com/it/search/?q=Archer+VR1200v&s=MODEL)

yanlız buradaki firmware modeme yüklenmiyor. hata kodu veriyor ve kabul edilmedi diyor.

şimdi sorum şu: benim kullandığım modeme yükleyeceğim firmware adını nasıl bulacağım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delona -- 15 Aralık 2020; 17:13:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bitech

Sıfırladım. Kanalda değiştirdim ancak kanalla falan alakali değil. Çünkü bağlantı ile ilgili problem yok. Uykuya geçince yada telefonun ekranını kapatınca 2 dk sonra wifi bağlantısından kopuyor.

Bu soruna bir çözüm bulundumu ?

• Dns değiştirme çalışıyormu? Elektrip gidip gelince varsılayan ayara dönüyormu? Ben sadece dns değiştirecem
  • Archer C5

v1.7_181221 ana modemimden başka bir modeme kablosuz bağlantı yapmak istiyorum.Ama yapamıyorum daha önceden deneyen oldu mu? TR069 menüsüne giriş yapamıyorum hata alıyorum.

• Merhabalar herkese,

Öncelikle @devocator arkadaşımıza teşekkür ediyorum değerli bilgileri için..

Şöyle bir firmware buldum versiyonları birebir uyuyor fakat yüklemeyi denemedim var mı denemek isteyen ? TP-Link Archer VR1200 AC 1200 Firmware Root şifresi 

Archer_VR1200_v1_1.0.0_0.8.0_v600e.0_Build_190919_Rel.55271n

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DragonRush -- 8 Ocak 2021; 23:42:40 >
  • xiaomi mi boxta tarih ve saat ayarlarını otomatik güncellemiyor. modemde root yetkisi aldım ancak ilgili ayarlarını bulamadım. ne yapmam gerekir otomatik tarih saat güncellemesi için?

• melantin M kullanıcısına yanıt

5ghzi kapatin dhcp ayarlarindan kira suresini bulun 2440 yapin wifi ayarlarindan da 2.4 ghz kanalini da 3 e sabitleyin..

• Root yapınca neler elde edebiliyoruz ?

• arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. doğru yere mi yazıyorum onu da bilmiyorum.isternirse başka başlığa da yazabilirim yol gösterilirse.bir sorun yaşıyorum ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

öncelikle bu işlerden hiç anlamam. ama sorunum şu.benim internet hızım 35 mbit.gpon cam kablo denen sarı bir kablo.türk telekom sağolsun diğer modemim sorunlu olduğu için değiştirdi ve bunu verdi. ama bu modemde de 2.4ghz bağlı olan cihazlarda hız 5 veya 10 mbit ama 5ghz bağlı oan cihazlar 40-45mbit hızlara sahip. bu 2.4 ghz yi nasıl yükseltebilirim? resmen sürünüyoruz pc ler de 2.4 ghz wifi var video bile donuyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.