Şimdi Ara

Tp-Link AC2600 RE650 Kurulum Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Tp-Link AC2600 RE650 ürünümün kurulunda sıkıntı yaşıyorum. Menzil genişletici neredeyse bütün mahalledeki modemleri buluyor fakat bir tek benim modemimi bulamıyor.Modemim turkcell superonline'nın verdiği huawei hg253s. Ürün bütün modemlerle uyumlu hadi huawei'yi görmüyo desem binadaki 6-7 tane turkcell superonline isimli modemi görüyor ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim

• Routerını kontrol et wireles şifreleme türü wpa2-aes olsun kanal seçimini karalı yap otomatikte bırakma hız yarıya düşücek zaten 40 mhz yap yayını bulması lazım bulmazsa sitesi üzerinden en son sürümü indir bende almıştım ama yeni router aldım onu kullanıyorum RE’lar hızı yarı yarıya düşürüyor he ama sadece 2.4 ghz bağlantısı kurdurup 5ghz yayın yaparsan tam hız alıraın yani Huaweinin verdiği tam hızı alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben powerline ürün alıp cihazı ap olarak kullandım 2 yıl öyle kullanmanı öneririm

• crank444 Merhaba,

Ana modem kablosuz ayarlarını tekrar yapılandırmanızı öneririz. Daha sağlıklı bir kablosuz performans için ana modem ara yüzünde WPS fonksiyonunu kapatmanız ve kablosuz kanalı 2.4GHz için 1,6, veya 11 kanallarında birinde sabitlemenizi. Ayrıca cihazın bulunduğu yerde mikrodalga sinyaller yayan veya sinyal bozan farklı bir cihazın olmamasına (telsiz telefon, mikrodalga fırın, vb. diğer aygıtlar) dikkat ediniz. Cihaz kurulumunu gerçekleştirirken cihazdan daha stabil bir performans almak için cihazı modem kablosuz frekansının en az üç çubuk gören bir yere konumlandırmanızı öneririz. Cihaz kurulumunu belirtilen talimatlar doğrultusunda tekrar yapılandırmayı deneyin.
  • Cevap yazan herkese teşekkür ederim oğlum hastalandığı için birsüre bakamadım foruma. Modem arayüzünden kanalı 11’e getirince menzil genişletici modemi gördü sorun kalmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.