Şimdi Ara

TP-Link AC1200 Archer V300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Başlıkta belirttiğim dual bantlı modem router ı satın aldım. Ancak ethernet çıkışının(LAN) 100mbps olduğunu gördüm. Acaba soracağım şu durum için önemli mi değil mi bilmiyorum? Fikirlerinizi bekliyorum. Normalde ofisime gelen internet için duvarda ethernet prizi var, ona kablo takıyorum. Aldığım bu ürünün LAN/WAN portuna (ilk port hem LAN1, hem WAN) duvardan gelen kabloyu bağladım ve cihazı kablosuz router olarak şu an kullanıyorum. Notebookumu cihazın 5g olan bandına bağladım. 5g bantta cihaz 867mbps bağlantı hızını görür diyor. Ancak dediğim gibi 100mbps li olan LAN/WAN portundan çıkış aldığım için 867mbps leri göremez miyim? Malum ilgili portlar 100mbps ile sınırlı. Dolayısı ile kablosuz download hızım maksimum 100mbps mi olacak?

İlginize ve yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim.

• evet, en fazla 100mbps ile internete bağlanabilirsin, kablosuz iki cihaz arasında wifi ac üzerinden daha hızlı iletişim olabilir ama kabloluda sınır 100mbps.
    eğer imkanın varsa iade et ve gigabit portları olan bir cihaz al.
  • Wifi me ağlı iki cihaz arasındaki dosya transferi benim pek umurumda değil. Benim için önemli olan şimdi Wifi ile bağlı iken download hızım 100 mbps ile mi sınırlı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerub -- 12 Mart 2019; 22:18:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerub kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

Türk Telekom , Superonline vs... gibi servis sağlayıcılarından kaç mbit internet anlaşmanız bulunmaktadır ?

Saygılarımızla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.